Roma vs Gentle

DeletedUser48627

Pana la urma ... fiecare cu aia lu’ maica-sa,corect?
O saptamana faina tuturor!
 

DeletedUser47936

Facsala,eu zic sa mai verifici..noi nu am dat nici un organizat pe RS pana acum. Ei au cel putin 1 organizat dat pe noi. Cum e posibil???
Salut Enyx , nu ati fost pana acuma tinta principa , voi inca va bateti cu Contra .. adica m-am exprimat gresit ,va bat Contra , daca duceti lipsa de organizate ne poti spune , mesaj la Iluminantes ,Unknown Legend , Mesagerul .
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Pai in contra sa vă puneți voi speranța, că de la voi am inceput sa fac colecție de rapoarte in care sunt atacat cu sferturi de fulluri și ferme întregi de def :)))) am arhiva plina..(că tot vorbeai de organizare) vai de capul vostru, până o să rupeți voi granita noastră, gentle se apuca de l62
 
Ultima editare:

DeletedUser47936

Pai in contra sa vă puneți voi speranța, că de la voi am inceput sa fac colecție de rapoarte in care sunt atacat cu sferturi de fulluri și ferme întregi de def :)))) am arhiva plina..(că tot vorbeai de organizare) vai de capul vostru, până o să rupeți voi granita noastră, gentle se apuca de l62
Fiecare padure are unscaciunile ei... cum v-ar ataca ei cu deff sau cu sferturi de fuluri vad ca nu treceti de ei ,si din contra ei avanseaza ,si apropo vede-ti ca poate iau vreo 20 barbare la voi in K =)
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Salut Enyx , nu ati fost pana acuma tinta principa , voi inca va bateti cu Contra .. adica m-am exprimat gresit ,va bat Contra , daca duceti lipsa de organizate ne poti spune , mesaj la Iluminantes ,Unknown Legend , Mesagerul .

Cum sa vorbim prost si nebagati in seama, partea 1.

Parte 1:
Triburi: CONTRA
Parte 2:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV, R V, R VI
Timeframe: Ultimele 24 de ore
Cuceriri totale:
Tabăra 1:
15
Tabăra 2: 71
Diferență: 56
chart

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1:
0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0
chart

Numărul total de puncte al cuceririlor:
Tabăra 1:
13,615
Tabăra 2: 233,264
Diferență: 219,649
chart

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:
Tabăra 1:
0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0
chart


Cum sa vorbim prost, si nebagati in seama partea a2-a


Parte 1:
Triburi: CONTRA
Parte 2:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV, R V, R VI
Timeframe: Ultimele 48 de ore
Cuceriri totale:
Tabăra 1:
28
Tabăra 2: 182
Diferență: 154
chart

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1:
0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0
chart

Numărul total de puncte al cuceririlor:
Tabăra 1:
21,843
Tabăra 2: 491,212
Diferență: 469,369
chart

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:
Tabăra 1:
0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0
chart


Cum sa vorbim prost si nebagati in seama

Parte 1:
Triburi: CONTRA
Parte 2:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV, R V, R VI
Timeframe: Dintotdeauna
Cuceriri totale:
Tabăra 1:
285
Tabăra 2: 3,120
Diferență: 2,835
chart

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1:
6
Tabăra 2: 14
Diferență: 8
chart

Numărul total de puncte al cuceririlor:
Tabăra 1:
628,172
Tabăra 2: 8,168,828
Diferență: 7,540,656
chart

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:
Tabăra 1:
17,169
Tabăra 2: 47,275
Diferență: 30,106
chart



Unde ne bate CONTRA? :rolleyes:

La nationala?
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Contra se bate cu barbarele, dar pe noi nu ne ataca :))) Ii lasam putin sa le creasca, si le luam pe urma...

Profule, foarte multa incredere in voi, avand in vedere ca noi nu am avut nici un organizat asupra familiei R.S. si tot pe - sunteti...
 

DeletedUser42954

Asteptam de acuma non stop organizate pe noi,sa ne aratati valoarea
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ce e mesagere, te-a trimis carmen cu niște recrutări? Ca zicea ca doar așa joaca Roma. Mai dai mesaj pe Michael, Carmen? :]]]

Noi jucam pana la sfârșit. Indiferent de pierderi.

Ne acuzați de conturi cumparate când toate satele de care ziceti le-am primit pentru ca nu va înghițeau, sau ce-i mai drept va considerau noobi.
Vrem sa ne scoateți prin lupta, nu puteți și mergeți pe recrutări?

Oricum o sa radem când o sa va Trădați între voi. Noi ne distram. Ne-am învățat lecția despre aliați cât și dușmani. Ambii sub nivelul nostru cu mult. Se vede in sud ce buni sunteți :]]
 
Scor reacție
98
Ce e mesagere, te-a trimis carmen cu niște recrutări? Ca zicea ca doar așa joaca Roma. Mai dai mesaj pe Michael, Carmen? :]]]

Noi jucam pana la sfârșit. Indiferent de pierderi.

Ne acuzați de conturi cumparate când toate satele de care ziceti le-am primit pentru ca nu va înghițeau, sau ce-i mai drept va considerau noobi.
Vrem sa ne scoateți prin lupta, nu puteți și mergeți pe recrutări?

Oricum o sa radem când o sa va Trădați între voi. Noi ne distram. Ne-am învățat lecția despre aliați cât și dușmani. Ambii sub nivelul nostru cu mult. Se vede in sud ce buni sunteți :]]

4546_16779.jpg
 
Scor reacție
0
e cam bulversate fetele crecă :))))))))))
De ce ar fi bulversate? Pentru că o mutare pe care ar fi trebuit sa o facem noi de mult..ati facut-o voi pentru noi? Satele alea se pierdeau toate si le luati voi..asa le luam noi...de obicei mutările genul se fac atragand jucatori valorosi( gen reggie pe 60 recent), iar voi in schimb ati luat câțiva submediocrii care nu se pot apara singuri..nu pentru ca nu ar vrea, ci pentru ca nu stiu cum. De data asta chiar tot raul spre bine, dar chiar si asa..felicitari pentru mutare.
 
Scor reacție
0
cat au fost la voi, au fost buni...acum deja nu mai sunt :D:D:D:D
Pentru 80% din trib nici nu sunt nici n-au fost buni..dar tu cum esti obisnuit cu trădările normal că-ți place de ei..ce sa faci..pur si simplu nu s-a putut sa le fie blindate 100% din sate..poate reușiți voi
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
e la moda sa se umfle zmeii in primele pagini si sa vina cu statistici si mesaje pline de eroism ca ei fac si ei dreg ... ca apoi sa o dea in diverse dupa ce au dat un organizat din categoria failarmy ... si s-au ales si cu o conducta sparta in unul din triburile din familia lor =) ..

dicksie ... ia cutia aia de la alin si dai play ...

giphy.gif
 
Sus