Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Exista functia raport post, daca dumneavoastra considerati ceva neregulamentar.

2.2. Vă rugăm să postaţi răspunsuri care au legătură cu topicul. Dacă nu puteţi oferi un răspuns potrivit cu topicul, este mai bine să nu postaţi nimic. Acest lucru este în special valabil în cazul posturilor foarte scurte şi fără relevanţă.
 

DeletedUser47929

Cata activitate au domnii admini pe lumea aceasta nu au avut de la lumea 1 ,o sa imbatraneasca cel putin 10 ani din cauza acestei lumi....o sa se iasa la pensie mai ceva ca cei ce lucreaza in cadrul armetii!
 

DeletedUser46527

Din cate am auzit nu a iesit prea bine ... scripturile ilegale nu prea le mai ofera avantaj ...internele si barbarele (momentan) s-au terminat ...acum domnul @Hannibal37 a inceput sa compuna si sa trimita mesajele de recrutare :))
 

DeletedUser47559

Cred ca e alexutzu sitter ,el e cu astea...probabil ii e rusine sa iasa iar cu miloaga de pe contu lui,mai incearca si de la altii :)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Din cate am auzit nu a iesit prea bine ... scripturile ilegale nu prea le mai ofera avantaj ...internele si barbarele (momentan) s-au terminat ...acum domnul @Hannibal37 a inceput sa compuna si sa trimita mesajele de recrutare :))

Domnul @Hannibal37 sa vorbeasca de interne cand locul 2 de la ei din trib (pentru moment, parca-l vad barbarizat jumate :D:D:D) nu e un anume n00b pe care, daca il scuturi de scripturi si interne, da pe minus :)\

PS : Scuzati, a ajuns pe 3 de cand e in vacanta :D:D
 
Ultima editare:
Sus