Discutii libere SP14

DeletedUser47936

Dupa ca farmati drq 50 k/per day ati spart si sutele alea de cai pe care le aveai (3) intr-un jucator ,se vede priciperea voastra in acest joc !
 

DeletedUser48237

https://prnt.sc/iig5xi
Burn, sper sa te ajute.
A fost parada topoarelor verzi, doar ce s-a terminat.
Am incercat sa le pun pe toate, am dat si zoom mai mic la pagina...nu incap...
 

DeletedUser36209

o ciudatenie casualu asta.. nici nu s-a deschis bine si deja au satu full..si pe langa asta si alte 5 sate. GG baieti.

o sa ne dezvoltam asa.. la paste.
 

DeletedUser48237

Ce-mi place pe lumea asta e ca si Fame si DH (Peaky) ia sate tot din DH :D:D:D
 

DeletedUser33394

Nu ne poti spune si noua ce ai vazut?

Ca noi din pacate nici organizatul vostru nu l-am putut vedea...:oops:cel putin pe Twstats, ca pe harta au fost cateva fake-uri sa nu mint..
 

DeletedUser48685

Cum sa nu castigati ma cand scoateti o fata cu "cuvant" ( care nu iese dintr-un trib niciodata, ori joaca ori da stergere, ea nu tradeaza) locu 1 in trib in mijlocul lui cu 20k agresori facute pe barbare, plina de interne sa se faca mare, cu 8 fulluri si blindata de sprijin...da, asa castiga toti prostii, nu e ceva nou. Bravo pentru lumea asta, dar momentan nu ne-ati impresionat, la organizatul vostru cate sate s-au luat?..sau nu a ajuns tot inca...ca mna, nici noi nu prea le-am vazut, alea luate sunt conturile voastre?>>ca aveti multee!..sa mai vorbim de ala de se uita "the originals" ca a umblat o luna numai cu mesaje la intimidare, recrutari si alte prostii... de admini...nu mai zicem nimic, sa le traiesti CRISTINAAAAA te pupam, peaky!


Te facem o tura cu tractoru shame?
 

DeletedUser48237

la organizatul vostru cate sate s-au luat?
11 la primul 13 la al 2-lea. In total de 8 ori mai multe decat ati luat voi in 3 organizate.
sau nu a ajuns tot inca
Adevarul e ca mai avem atac
alea luate sunt conturile voastre?>>ca aveti multee!
Taci ca-ti dau mesajele cu dovezi ca va innobilati suportii
ca a umblat o luna numai cu mesaje la intimidare, recrutari si alte prostii
Tu sa zici mersi ca v-am refuzat peste jumatate din jucatorii care voiau si vor la noi.
 
Scor reacție
0
Cum sa nu castigati ma cand scoateti o fata cu "cuvant" ( care nu iese dintr-un trib niciodata, ori joaca ori da stergere, ea nu tradeaza) locu 1 in trib in mijlocul lui cu 20k agresori facute pe barbare, plina de interne sa se faca mare, cu 8 fulluri si blindata de sprijin...da, asa castiga toti prostii, nu e ceva nou. Bravo pentru lumea asta, dar momentan nu ne-ati impresionat, la organizatul vostru cate sate s-au luat?..sau nu a ajuns tot inca...ca mna, nici noi nu prea le-am vazut, alea luate sunt conturile voastre?>>ca aveti multee!..sa mai vorbim de ala de se uita "the originals" ca a umblat o luna numai cu mesaje la intimidare, recrutari si alte prostii... de admini...nu mai zicem nimic, sa le traiesti CRISTINAAAAA te pupam, peaky!


Te facem o tura cu tractoru shame?

Esti suparat nu ? Cand ai tradat pe l60 nu erai nu? Hai fugi cu frustrarile si data viitoarw ai grija cum te comporti.
 
Sus