Roma vs Gentle

DeletedUser48627

. Samuraii nu pleaca niciunde, ori castiga ori pierd si mai mult de atat isi respecta aliati. =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] bun banc, hai ca asta mi-a placut :]]]]=]]]

Fix pentru asta sunteti voi cunoscuti

Mancator de stixuri ce esti, rozatoare mica.. rontai ce prinzi de la alti. Te bucurai ca maimuta la banana, la fel cum te bucurai cu unele cont-uri cumparate, dar se pare ca Karma ti-a cam dat-o cat sa te gadile putin :D
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Dicsie.... dintre toti romanii nu te-ai plictisit sa fi singurul care postezi pe aici?:)))
dar pe o parte, pana o sa va hotarati sa intrati pe alta lume nici nu mai aveti ce face:)


ce vroiam sa mentionez, acum cateva pagini, era un mancator de.... shaorma sub acoperire cu nume de bomboana:confused:.. in care sustinea in sus si in jos ceva de 1vs1 :)))
acelui aerian as vrea sa ii spun, ca vad ca el desi face parte din familia Roma cred ca nu stie exact ce se intampla acolo,,, atat gentle cat si rs au castigat lumi de 1vs1,
roma cam a castigat doar in colaborare cu alt trib...asa ca mai lasati gargara asta:) lumea nu se castiga printr-un start bun si cateva sate luate de la inamici, poate o sa invatati asta din experienta de pe 61

si mie unul mi-ar fi rusine sa sustin ca "vai ce buni suntem si ce slabi sunt altii"....dar slabii aia ne bat:)))) mediatati putin la asta


am sustinut si nu imi e rusine sa o recunosc de fiecare data ca gentle e un trib modest dar care asa cum am spus ceva timp in urma astept ziua in care o sa scrieti ca ati scot gentle de pe harta.

Mare adevăr. Sunt de acord. Nu ne tradam aliații la sfârșit de lume :d
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Toate satili sa apeleze la mine :) Imi place si asa, nu se mai streseaza nimeni sa recupereze satele
 

DeletedUser48551

Peste 1000 de sate pe plus. Cei din Roma ce mai cauta pe aici oare? ;):)o_O
 

DeletedUser48261

Camatareee n-ai facut scurt la deget ?

Si voi cica castigati lumea :) da nici fake-uri nu stiti sa dati =]

https://prnt.sc/ixihdh

Si tu si Dicsie invatati sa mintiti mai bine va rog. Tocmai am primit confirmarile cu tepele ce le-ati luat incercand sa cumparati conturi :)
Daca insistati cu marea onoare a Romei va pun si printurile, ca sa va fac de ras complet.
Cum sa dai 200 lei pe cont cu 46 sate ? :))
Cum sa ajungi sa cumperi conturi doar de dragul de ati crea avantaje in acest joc ?
Voi vorbiti de moralitate, de onoare si de alte chestii care va dau drept victimele noastre si a celor din RS ?
 

DeletedUser48509

Cum sa dai 200 lei pe cont cu 46 sate ? :))
Cum sa ajungi sa cumperi conturi doar de dragul de ati crea avantaje in acest joc ?
Voi vorbiti de moralitate, de onoare si de alte chestii care va dau drept victimele noastre si a celor din RS ?

Aham . Si de la voi nu se cauta conturi / sate de cumparat ? Chiar si acum cand aveti certitudinea victoriei dati mesaje ca cumparati sate cu pp-uri . Cred si eu , putine locuri in tribul castigator , un singur loc 1 pe lume...acum incepe batalia mastercard-urilor pentru locul 1 :)))
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Aham . Si de la voi nu se cauta conturi / sate de cumparat ? Chiar si acum cand aveti certitudinea victoriei dati mesaje ca cumparati sate cu pp-uri . Cred si eu , putine locuri in tribul castigator , un singur loc 1 pe lume...acum incepe batalia mastercard-urilor pentru locul 1 :)))
La noi se cumpara conturi? Macar ai dovezi? Sau numai iti bati gura degeaba pe forum dupa ce ati dat stergere?
 

DeletedUser48509

La noi se cumpara conturi? Macar ai dovezi? Sau numai iti bati gura degeaba pe forum dupa ce ati dat stergere?

Nu neaparat conturi , doar satele :)) Dar da am si dovezi , totusi avand in vedere ca nici Roma nu este " curata " ar fi impertinent sa reprosez acest lucru , zic doar ca nici voi nu sunteti in situatia sa o faceti.
 

DeletedUser13276

La noi se cumpara conturi? Macar ai dovezi? Sau numai iti bati gura degeaba pe forum dupa ce ati dat stergere?

Hai nu mai veniti si aratati cu degetul de parca voi ati fi niste sfinti. Am auzit ca gentle ofera 20pp/sat in perioada asta...stiu foamea e mare, daca vrei incerc sa fac rost si de dovezi (asta in cazul in care nu esti la curent cu ce se intampla) dar tine minte ce-ti spun: intr-un final o sa va mancati intre voi :D
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Hai nu mai veniti si aratati cu degetul de parca voi ati fi niste sfinti. Am auzit ca gentle ofera 20pp/sat in perioada asta...stiu foamea e mare, daca vrei incerc sa fac rost si de dovezi (asta in cazul in care nu esti la curent cu ce se intampla) dar tine minte ce-ti spun: intr-un final o sa va mancati intre voi :D
Eu ofer 4 maxim 5 nobili/sat, altceva nu dau :)
 

DeletedUser2786

desfacem sampania...sau asteptam sa fie oficiala treaba :p

intotdeauna cei care pierd acuza tabara adversa de trisat, tradat, jocuri de culise, secs in grup etc.....mai pretenasi, e joc de razboi?! in razboi si in dragoste e permis orice(hai sa nu ne amintim de razboaiele mondiale ca e clar cum se joaca). daca RS a respectat alianta si gentle la fel inseamna ca cei din conducere au gasit un numitor comun care, culmea era Roma afara. intodeauna am zis ca nu exista locul 2, 3 nici nu se discuta. DAR e si o chestie importanta sa stii sa pierzi cu demnitate. so....asteptam felicitarile:)

p.s si acum ca or veni unii si altii ca bai FreeSoul tu ce te bagi ca nu mai ai sate ca pana mea..innobilat intern de x si y. Gentle nu sunt aia 60 asta sa se inteleaga si sunt sigur ca si aia 60 au inteles. gentle sunt toti jucatorii care au participat si au sustinut Gentle, pentru ca fara ei....

p.p.s Hai Craiova!!!!
 

DeletedUser48261

Eu nu cred ca cineva din Gentle este atat de fraier incat sa dea pp pentru un sat, doua, trei, sau sa cumpere conturi acum cand este extrem de usor sa iei sate. 1 full + tren e de ajuns. Cred ca ce aruncati pe aici pe extern este doar o dezinformare.
Niciodata nu am vandut, cumparat, "inchiriat" sate sau conturi. Nu aveti pe ce arunca banii. Cum sa cumperi conturi, sa le ai, sa le innobilezi, apoi echipa ta sa piarda ? :))
Asta da aroganta :))
 
Sus