Roma vs Gentle

DeletedUser47430

Pffu , care mi-o face contul de ras ? :))) sa se inteleaga , tobi nu mai joaca de cand era locul 1
 

DeletedUser48509

Eu nu cred ca cineva din Gentle este atat de fraier incat sa dea pp pentru un sat, doua, trei, sau sa cumpere conturi acum cand este extrem de usor sa iei sate. 1 full + tren e de ajuns. Cred ca ce aruncati pe aici pe extern este doar o dezinformare.
Niciodata nu am vandut, cumparat, "inchiriat" sate sau conturi. Nu aveti pe ce arunca banii. Cum sa cumperi conturi, sa le ai, sa le innobilezi, apoi echipa ta sa piarda ? :))
Asta da aroganta :))

Hai ca iti scriu pe skype si daca vrei vin cu dovezile cum colegii tai ( da , nu este doar unul ) cumpara sate cu 20/25 de pp-uri / satul .
 

DeletedUser20519

vin si eu cu dovezi daca trebuie, cum jucator din roma cumpara sat cu 200pp la inceput de lume..asta asa sa nu mai aud gurile la aia care zic ca Roma is cei mai sfinti
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Asteptam cu nerabdare si cu pungile de floricele pline topicul "Gentle vs RS". Desigur, dupa cateva recrutari marca Gentle :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

PS: Sa ne dai un semn inainte Scamatescu, sa prindem telenovela de la primul episod, da ? :D:D
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Va rog sa ramaneti on topic si sa nu mai discutati aici intamplari de pe alte lumi.
 

DeletedUser48627

Asteptam cu nerabdare si cu pungile de floricele pline topicul "Gentle vs RS". Desigur, dupa cateva recrutari marca Gentle :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

PS: Sa ne dai un semn inainte Scamatescu, sa prindem telenovela de la primul episod, da ? :D:D

Asteapta ca astepti bine. Sa lasam deoparte povestea voastra de pe alta lume. Adevarul e intotdeauna undeva la mijloc. E problema Green-Gentle, nu RS-Gentle ;):)
 

DeletedUser41053

Asteapta ca astepti bine. Sa lasam deoparte povestea voastra de pe alta lume. Adevarul e intotdeauna undeva la mijloc. E problema Green-Gentle, nu RS-Gentle ;):)

Nu stiu de ce va deranjeaza asa mult postarile noastre.:rolleyes:
Trimiteti-l pe scamatescu la inaintare sa zica Gentle & RS forever :D ca sa linisteasca apele involburate si sa aratati ca sunteti o echipa unita.:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

Centorag

member
Scor reacție
0
Asteapta ca astepti bine. Sa lasam deoparte povestea voastra de pe alta lume. Adevarul e intotdeauna undeva la mijloc. E problema Green-Gentle, nu RS-Gentle ;):)
Nu prea inteleg de ce tot amestecati green in treaba asta. Aceasta asteptare a mea are legatura cu aspiratiile lui Unnamed si modul de joc al lui Scamatescu. Iti dai seama cum o sa sune? "Un trib de noobi" (citat din Unnamed) a batut, pe aceeasi lume, United, Roma si RS! Conteaza cum? Nu. Ce conteaza e ce va scrie la profil la finalul lumii :)
 
Ultima editare:

Ariki

member
Scor reacție
0
Nu prea inteleg de ce tot amestecati green in treaba asta. Aceasta asteptare a mea are legatura cu aspiratiile lui Unnamed si modul de joc al lui Scamatescu. Iti dai seama cum o sa sune? "Un trib de noobi" (citat din Unnamed) a batut, pe aceeasi lume, United, Roma si RS! Conteaza cum? Nu. Ce conteaza e ce va scrie la profil la finalul lumii :)
Cine esti tu sa ne spui noua care este relatia dintre Gentle si RS? Ai jucat pe aceasta lume si nu stiu eu? Gentle si RS au jucat ca o echipa si au scos adversarii de pe harta. Daca tu nu stii ce este aia o echipa, nu inseamna ca noi nu stim. Ai lumea ta de castigat, nu te mai uita in ograda vecinului ca s-ar putea sa-ti fie ciuda.
 

DeletedUser3547

Am o sursa directa la discutiile din conducerea Gentle. Urmeaza razbel 100%. Bafta, cel mai bun sa castige.
 

DeletedUser30525

Cine esti tu sa ne spui noua care este relatia dintre Gentle si RS? Ai jucat pe aceasta lume si nu stiu eu? Gentle si RS au jucat ca o echipa si au scos adversarii de pe harta. Daca tu nu stii ce este aia o echipa, nu inseamna ca noi nu stim. Ai lumea ta de castigat, nu te mai uita in ograda vecinului ca s-ar putea sa-ti fie ciuda.

Sa nu uiti ce ai spus acuma
Multi au zis acelasi lucru dar degeaba
 

DeletedUser48627

Am o sursa directa la discutiile din conducerea Gentle. Urmeaza razbel 100%. Bafta, cel mai bun sa castige.

Cat i-ai dat respectivului pe informatie?

Nu prea inteleg de ce tot amestecati green in treaba asta. Aceasta asteptare a mea are legatura cu aspiratiile lui Unnamed si modul de joc al lui Scamatescu. Iti dai seama cum o sa sune? "Un trib de noobi" (citat din Unnamed) a batut, pe aceeasi lume, United, Roma si RS! Conteaza cum? Nu. Ce conteaza e ce va scrie la profil la finalul lumii :)

Cum sa nu amestec Green in discutie cand jucatori green comenteaza despre diplomatia RS-Gentle? Bine, sunteti "the good guys"? Da-ti pe fata cu probe despre ce va urma :), nu fiti zgarciti, nu tineti doar pentru voi:D
 

DeletedUser46152

Va rog sa ramaneti on topic si sa nu mai discutati aici intamplari de pe alte lumi.


Interesant ca dupa ce ai sters postarile noastre, ai tai colegi au venit in numar mai mare sa posteze:)

Tot ce faceti e sa aratati tuturor de ce lucrurile au fost asa pe 53, ce fel de caractere sunteti si in continuare cat de mult va doare ce s-a intamplat acolo.

Nu jucati pe 61 si pe o parte ma bucura ca veniti in numar asa mare sa postati pe aici ca va fi razboi, pentru ca asa stiu ca la sfarsit cand se va inchide lumea si nu a fost razboi...aveti parte de o alta suferinta.
 

DeletedUser48627

Nu stiu de ce va deranjeaza asa mult postarile noastre.:rolleyes:
Trimiteti-l pe scamatescu la inaintare sa zica Gentle & RS forever :D ca sa linisteasca apele involburate si sa aratati ca sunteti o echipa unita.:rolleyes:

Zeus, te stiu om cu scaun la cap ce nu se incurca cu intrigi aiurea, nu ma face sa-mi schimb parerea :). Nu ne deranjeaza, dar tot insistati ca ni se va intampla ce vi s-a intamplat voua? Istoria sa se repete, we don't know that..
Aveti un razboi pe 60, un forum acolo. Problemele Green-Gentle, nu sunt problemele RS-ului sau oricarui alt trib.
 
Sus