Discutii libere L64 !

DeletedUser42954

:)) Ar insemna sa ne injosim sa venim toti acolo,e destul un samurai,cu riscul de-a ma repeta pentru niste NOOBI
V-ati dat examenul in fata noastra pe 61,un organizat si ati disparut toti,aici vreau sa ma joc cu voi
 

samY.

member
Scor reacție
0
Hei Roma incetisor:)) ,calm si relaxat ca sa innobilez niste noobi nu e nevoie de un trib,am venit singur in zona voastra,aveti toti doar 61 de sate cam putine dar acceptabile sa zicem
Voi va credeti jucatori doar din simplu motiv ca jucati pe doua lumi,dar nu realizati ca sunteti doar spartingparteneri

Nu cred ca ar fi fost asa o reușită memorabilă sa bateti Roma, dacă ar fi fost un trib de noobi. Astept si eu "decisivul" vs ei dar pentru aia nu se poate spune că e un trib de neglijat. Fără îndoială în top5 de pe serverul romanesc.

Oricum spor tuturor!!!
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nu cred ca ar fi fost asa o reușită memorabilă sa bateti Roma, dacă ar fi fost un trib de noobi. Astept si eu "decisivul" vs ei dar pentru aia nu se poate spune că e un trib de neglijat. Fără îndoială în top5 de pe serverul romanesc.

Oricum spor tuturor!!!
E usor sa spui noob rivalului cand ai 75% din harta, dar cand eram 2vs2, chiar 1vs2, o perioada eram pe plus, si cu gentle si cu RS.

Bafta tuturor.
 

DeletedUser48509

Inafara de mama ta, pe nimeni `frate`

Auch , tocmai ai incalcat un tabu , niciodata de mama . Dar te iert, timpul pierdut pe extern nu ti-a permis sa ai o viata sociala si sa inveti astfel regulile nescrise de cartier , cum ar fi cea mentionata adinauri : niciodata de mama :p
 

DeletedUser44336

O alta regula din cartier spune ca daca mama ta nu e acolo in acel moment, poti sa consideri ca nu ai auzit. :D
Asta atunci cand esti outnumbered. Caci altfel, se aplica alta regula de cartier, mentionata de Antihrist.


Oricum lupta intre R.S. & Gentle vs Roma va fi interesanta. Eu, de aceasta data, tin cu Roma. Desi au pierdut in CL in fata Real-ului, au jucat destul de bine.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Esti un jucator activ? (aloci suficient de mult timp acestui joc)
Vrei sa faci parte din cea mai puternica alianta de pe aceasta lume? (Gentle - RS)
Crezi ca poti face fata exigentelor noastre de a raspunde nevoilor tribului si de repecta regulamentele noastre?

daca raspunsul tau la toate aceste intrebari este DA, te rog contacteaza-ma.

Așa recrutează cea mai puternica alianta :]]]]]]]
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Esti un jucator activ? (aloci suficient de mult timp acestui joc)
Vrei sa faci parte din cea mai puternica alianta de pe aceasta lume? (Gentle - RS)
Crezi ca poti face fata exigentelor noastre de a raspunde nevoilor tribului si de repecta regulamentele noastre?

daca raspunsul tau la toate aceste intrebari este DA, te rog contacteaza-ma.

Așa recrutează cea mai puternica alianta :]]]]]]]
Bine ca voi sunteti mai presus. Familia Roma de pe aceasta lume este formata din jucatori Roma+United+Green+WoC. Astfel nu ai ce sa mai zici. Ca iei bataie de la jucatori care formeaza un trib de mult timp sau jucatori recrutati de pe harta tot bataie se numeste.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Voi sunteți fost ibidem, + gentle + unii de pe 52, + unii woc + unii revo etc. Mai contează? Toți se feresc de voi, ca sunteti trădători fără cuvânt, lași și parșivi. Cântați la alta masa.
 
Ultima editare:

Ariki

member
Scor reacție
0
Voi sunteți fost ibidem, + gentle + unii de pe 52, + unii woc + unii revo etc. Mai contează? Toți se feresc de voi, ca sunteti trădători fără cuvânt, lași și parșivi. Cântați la alta masa.
Acuzatii aduse fara probe. Din "auzite" nu poti zice nimic, fiecare isi face povestile cum il taie capul.

P.S. Voi tot cantati pe aici de cand ati aparut pe harta :)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Mi-e fix 0 parera ta. Doar sa stați sa va bateți. Sa nu o dați la întors ;]

Spor
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Acuzatii aduse fara probe. Din "auzite" nu poti zice nimic, fiecare isi face povestile cum il taie capul.

P.S. Voi tot cantati pe aici de cand ati aparut pe harta :)
Ei zici? :)

giphy.gif
 

DeletedUser47559

Voi sunteți fost ibidem, + gentle + unii de pe 52, + unii woc + unii revo etc. Mai contează? Toți se feresc de voi, ca sunteti trădători fără cuvânt, lași și parșivi. Cântați la alta masa.

unii revo?nu cred
 
Scor reacție
98
Voi sunteți fost ibidem, + gentle + unii de pe 52, + unii woc + unii revo etc. Mai contează? Toți se feresc de voi, ca sunteti trădători fără cuvânt, lași și parșivi. Cântați la alta masa.
Suntem tradatori ? Daca tradam RS si ne aliam cu voi, nu mai eram tradatori ? :)) hai las-o asa
 
Ultima editare:

DeletedUser48502

Mr. Dicsie scuza-ma ca te deranjez, dar ce prostie conduci? Esti, cred ca singurul care o dai in patetic pe aici, tu si alexa02, mai scuteste-ma cu jargoanele tale de jucator de extern si vezi de depozitul tau acolo ca tot ziceti ca sunteti magnati:)) imobiliari?=)))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Am demonstra ca nu ne tradam aliatii, green a fost caz special de backstabb si nu cred ca va fi ultimul pentru ei o_O
A da, ca pe harta am vazut. Ce zici pe lumea asta treceti o o luna de la protectie? :D
alexa02, mai scuteste-ma cu jargoanele tale de jucator de extern si vezi de depozitul tau acolo ca tot ziceti ca sunteti magnati:)) imobiliari?=)))
Jucator de extern? Ia cu twstats :D dar tu anonimule?
 

DeletedUser48502

A da, ca pe harta am vazut. Ce zici pe lumea asta treceti o o luna de la protectie? :D

Jucator de extern? Ia cu twstats :D dar tu anonimule?

bucata asta nu a fost pentru tine dar e greu, te inteleg :)) dar uite cum o dai iar in patetica, deja dai x termen?:))))))))))))))))
 
Sus