Discutii libere L64 !

Centorag

member
Scor reacție
0
Tu nu erai in top 3 dupa primele 2-3 zile?
Aia era incalzirea, nu se pune :oops: Era la facut de pp de fapt, n-am inteles noi tactica.. Tot tribul Gentle era in margine, langa noi, numai printesa Carmen era prin mijlocul hartii ca deh, asa mare conducator e el :))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Singurul motiv pentru care nu s-a trădat rs a fost pt ca va era frica de Roma ca va trădează. 1vs1 gentle nu a aratăt nimic. Va luam câte 50-60 sate Per organizat. In condițiile in care toată familia avea vreo 1000 sate.
 

DeletedUser29124

Pe 60, razboiul cu noi a fost castigata de pp-uri, nu de voi.. mastercard

Doamna Carmen...usurel cu externul, da...Ati iesit din papusoi si incercati sa fiti in trend cu prima ministra a tarii? :)
Pentru noi si pentru altii de pe aici nu sunteti decat aceeasi backstabberi de alta data...
Bafta pe l65 !
 

DeletedUser48502

Pai ca sa jucati triburile trebuie sa stiti juca, iar cel putin in cazul Gentle mai greu. A trebuit sa facem tutoriale pentru noobi :D

Sa nu-ti aduc aminte de lumea 53 si de felul in care ai jucat-o in startul jocului, ceva ce nu s-a schimbat la tine pana acum absolut deloc. Deci.. cumparare pp-->cumparare resurse-->spargere trupe (noob)-->cumparare pp-->cumparare resurse-->spargere trupe(noob)--> schimbarea tribului(finante minime) end of story.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Singurul motiv pentru care nu s-a trădat rs a fost pt ca va era frica de Roma ca va trădează. 1vs1 gentle nu a aratăt nimic. Va luam câte 50-60 sate Per organizat. In condițiile in care toată familia avea vreo 1000 sate.
Sa fi fost acelasi procentaj ca pe 53 si ii trada si pe RS, stai linistit :D Iti dai seama ca pe 53 , dupa 3 luni de la backstab, green era pe plus, cu 33% din harta? Iti dai seama ce iesea cu RS, unde e 50-50 harta ?:)))
 

DeletedUser48502

Doamna Carmen...usurel cu externul, da...Ati iesit din papusoi si incercati sa fiti in trend cu prima ministra a tarii? :)
Pentru noi si pentru altii de pe aici nu sunteti decat aceeasi backstabberi de alta data...
Bafta pe l65 !

hai ca ti-a dat si tie voie alexa sa postezi pe extern si ai dat-o de gard, inainte de a-ti toci unghiile de la maini ca sa postezi ceva, citeste totul si ai sa vezi care sunt aia cu gura mare pe aici, deci usurel cu externul ca faceti bubita si nu avem acid..
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Sa nu-ti aduc aminte de lumea 53 si de felul in care ai jucat-o in startul jocului, ceva ce nu s-a schimbat la tine pana acum absolut deloc. Deci.. cumparare pp-->cumparare resurse-->spargere trupe (noob)-->cumparare pp-->cumparare resurse-->spargere trupe(noob)--> schimbarea tribului(finante minime) end of story.
Pai adu-ti aminte complet nu pe alese. Doar eu si cu un coleg jucam in tribul ala, si da a juca acest joc inseamna a ataca in timp ce altii erau conectati la divin si la alinierea planetelor. Stiu, vine ca un soc pentru tine, a juca acest joc inseamna a ataca si a te apara :)
 

DeletedUser48502

Pai adu-ti aminte complet nu pe alese. Ca doar eu si cu un coleg jucam in tribul ala, si da a juca acest joc inseamna a ataca in timp ce altii erau conectati la divin si la alinierea planetelor. Stiu, vine ca un soc pentru tine, ca a juca acest joc inseamna a ataca si a te apara :)

Asta denota faptul ca esti doar un jucator cu pp-uri si ai cunostinte minime spre mediu, nu vreau sa te simti ofensat dar sa ataci pe deff, stiind ca se va suplimenta asta spune multe despre jucatorul din tine... dar ce stau eu acum sa-ti dau eu tie multe explicatii, esti un noob probabil te-au scos la lumina verzisorii, dar nu prea cred in fine, am pus punct. te astept cu ceva nou, pam pam
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Asta denota faptul ca esti doar un jucator cu pp-uri si ai cunostinte minime spre mediu, nu vreau sa te simti ofensat dar sa ataci pe deff, stiind ca se va suplimenta asta spune multe despre jucatorul din tine... dar ce stau eu acum sa-ti dau eu tie multe explicatii, esti un noob probabil te-au scos la lumina verzisorii, dar nu prea cred in fine, am pus punct. te astept cu ceva nou, pam pam
Un "noob" care e mereu prin in top agresor, interesant :-? Vreau si eu sa fiu si eu noob d-asta, pare misto
 
Sus