Roma VS Gentle+ RS

DeletedUser48502

Ai si statistici? Vreau sa spun, cu cat conduceti depozitul?:))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser48824

wow abia dacă am apucat să fac 100 de puncte și voi deja începeți distracția
 

DeletedUser48502

Ce frumos, va dati like-uri intre voi la postarile patetice:))
 

DeletedUser42954

Am fost acuzați ca suntem magnați. N-am negat niciodată
Supărat? N-am de ce. Așa e natura jocului. Bucuros in schimb ca am pierdut și nu sunt cunoscut ca o scursura sau trădător. Pup pup-Asta ai zis tu acum o luna,erai bucuros ca ai pierdut.E singurul lucru pe care l-ai spui adevarat: "ai pierdut"
 

DeletedUser48502

Bineinteles ca singurul lucru adevarat, pentru ca de bucuros,era foarte suparat ca nu se astepta sa piarda, astea sunt cuvintele unuia :confused::)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Bineinteles ca singurul lucru adevarat, pentru ca de bucuros,era foarte suparat ca nu se astepta sa piarda, astea sunt cuvintele unuia :confused::)
Diferenta e ca noi stim sa pierdem, si sa felicitam adversarul, pe lumea in cauza, nu e nevoie ca dupa victoria inamicului pe o lume sa-i laudam in continuare, daca circumstantele in care au castigat au fost unele de 3vs1 practic. Acum va oferim sansa sa ne faceti sa va felicitam din nou, make it count.

Spor
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Diferenta e ca noi stim sa pierdem, si sa felicitam adversarul, pe lumea in cauza, nu e nevoie ca dupa victoria inamicului pe o lume sa-i laudam in continuare, daca circumstantele in care au castigat au fost unele de 3vs1 practic. Acum va oferim sansa sa ne faceti sa va felicitam din nou, make it count.

Spor
Am vazut felicitarile voastre, doar plin de acuzatii de felul in care am castigat si faptul ca noi nu am castigat, ci ati dat voi stergere. Spor si tie!
 

DeletedUser47936

Am vazut felicitarile voastre, doar plin de acuzatii de felul in care am castigat si faptul ca noi nu am castigat, ci ati dat voi stergere. Spor si tie!
Nu va mai coborati la statutul de a dialoga cu Dicsie , smecherul cartierului , om ce traieste doar in viata virtuala.
 

DeletedUser48627

Roma ca Roma, dar unde e United-ul :))))? Veriga slaba a lor sau gata v-ati descotorisit de ei. Ma nu e frumos baieti ce faceti:(
 

DeletedUser42954

Diferenta e ca noi stim sa pierdem, si sa felicitam adversarul, pe lumea in cauza, nu e nevoie ca dupa victoria inamicului pe o lume sa-i laudam in continuare, daca circumstantele in care au castigat au fost unele de 3vs1 practic. Acum va oferim sansa sa ne faceti sa va felicitam din nou, make it count.

Spor
Eu nu imi amintesc 3vs1?! De unde atata vrajala ? Harta era impartita in 4.
Esti de compatimit,nici macar sa numeri nu poti.
Iar daca doreai sa areti ca esti bun,intrai n-v,numai ca tu nu poti face asta,nimeni nu te intreaba si esti la numar.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48234

au intrat langa noi ca ii ajuta green si green inca ii ustura la cat de adanc le-am dat :)))))))
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Ma voi l-ati frecat pe asta la momite si v-a dat nobili de sunteti asa siguri ca o sa castigati lupta intre voi, asa rapid la nici 12 ore de la expirarea protectiei:)
pc7Ka46ni.gif
 

DeletedUser41053

au intrat langa noi ca ii ajuta green si green inca ii ustura la cat de adanc le-am dat :)))))))

Sa iti aduc aminte de lumea L60 ... 5 zile cu protectie cu tot :D ... atat ati reusit.

BTW ... deja iti tremura chilotii si nici nu suntem cu efectiv complet.
59 Green 5.433 5.433 21 259 21 259
 

DeletedUser48234

Sa iti aduc aminte de lumea L60 ... 5 zile cu protectie cu tot :D ... atat ati reusit.

BTW ... deja iti tremura chilotii si nici nu suntem cu efectiv complet.
59 Green 5.433 5.433 21 259 21 259

nu stiu ce s-a intamplat acolo...eu am jucat cu dt la inceput pentru-ca nu am vrut sa joc cu anusha sti doar :) si da imi tremura chilotii,mai ales ca esti langa mine,o sa joc la pp sa le scot pe cele 400 care le-am bagat pana acum :))
 

DeletedUser41053

nu stiu ce s-a intamplat acolo...eu am jucat cu dt la inceput pentru-ca nu am vrut sa joc cu anusha sti doar :) si da imi tremura chilotii,mai ales ca esti langa mine,o sa joc la pp sa le scot pe cele 400 care le-am bagat pana acum :))

bine faci. hai baga niste resurse in depozit ca e gol.
 

DeletedUser48234

2k vs 1 sau 3k vs 1, cam atat si doar asa stiti voi sa dati. Am zis dati, nu si bine.

Dar cand au intrat toti din nwo la voi si erati 3 vs contra noastra ? erati zmei dupa cand s-a schimbat roata ati plans... cat despre 53 nu vorbi ca habar n-ai ce s-a intamplat,datorita unor persoane au suferit tot tribul si chiar imi pare rau de anumite persoane ca is super ok si m-am inteles cu ei :) gentle la inceput au fost buni cand green pierdeau sate la organizate si oamenii din gentle le salvau stand pe sittere si recuperand sate,eram buni cand am scos toate triburile si green a stat la umbra si nu au facut nimic,cand era treaba buna eram prosti si nu aveam voie sa luam sat in k la ei,cand pierdeau sate se rugau de noi sa intram la ei in k si multe chestii pe care doar noi si ei le stim si oricine le-ar fi dat backstab fara discutii si nu ar fi inghitit aroganta si nesimtirea lor :) dar in fine nu mai conteaza,toata lumea vede cat de rau i-am violat
 
Ultima editare de un moderator:
Sus