TWMaps RO64

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Se actualizeaza la 00:00 UTC. Pentru familii de triburi puteti sa comentati aici.


Dominarea triburilor pe K-uri

topktribes.png


Top 15 Triburi

toptribes.png


NOU! Top 5 Triburi Agresori

topkatribes.png


Top 15 Agresori

topkaplayers.png


NOU! Top 15 Aparatori

topkdplayers.png


NOU! Top 15 Sustinatori

topksplayers.png


Top 15 Jucatori

topplayers.png


Top 15 Inobilari triburi in ultimele 24 de ore

topnoblers.png


Dominarea jucatorilor pe K-uri

topkplayers.png


Cei mai rapizi inobilatori => sate cucerite /zi

fastnoblers.png


Media de puncte/jucator

topavgtribes.png
 
Ultima editare:

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Adaugasem, dar am uitat sa dau restart. O sa apara la urmatorul update.
 

DeletedUser47688

Alex,poti sa adaugi te rog si familia Killer. Multumesc !

Killer
Kill1
Kill2
Kill3
 

DeletedUser47688

Alex , poti adauga la familia Killer si triburile Kill 2 si Kill4 . Multumesc
 

DeletedUser48627

Adauga, te rog : RS1 , RS2 , RS4 , RS5 , RS7 la familia RS.

Multumesc! :)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Am adaugat astazi 3 noi harti: TOP jucatori ODD (defensiv), Top jucatori ODS (suport) si Top triburi ODA (ofensiv). Astfel, RO64 este prima lume care beneficiaza de aceste noi harti, timp in care le voi evalua. Daca totul merge conform planului, aceste noi harti vor fi prezente pentru fiecare lume noua care va incepe. Voi explora chiar si alte harti (de tipul top ODA in ultimele 24hr).

Pentru harta Top triburi ODA (ofensiv), punctajul este doar pentru tribul principal, nu pentru toata familia. Inca nu am decis daca aceasta harta sa fie per trib sau per familie.

Orice feedback este bine venit!
 

DeletedUser10188

Am adaugat astazi 3 noi harti: TOP jucatori ODD (defensiv), Top jucatori ODS (suport) si Top triburi ODA (ofensiv). Astfel, RO64 este prima lume care beneficiaza de aceste noi harti, timp in care le voi evalua. Daca totul merge conform planului, aceste noi harti vor fi prezente pentru fiecare lume noua care va incepe. Voi explora chiar si alte harti (de tipul top ODA in ultimele 24hr).

Pentru harta Top triburi ODA (ofensiv), punctajul este doar pentru tribul principal, nu pentru toata familia. Inca nu am decis daca aceasta harta sa fie per trib sau per familie.

Orice feedback este bine venit!

Neata. Se pot adauga aceste 3 noi harti si pe celelalte lumi existente? (58, 60, 61, 62, 63, speciala)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Neata. Se pot adauga aceste 3 noi harti si pe celelalte lumi existente? (58, 60, 61, 62, 63, speciala)
Tehnic da, insa logistic nu este fezabil. Desi pe RO am drepturi sa-mi modific propriile postari pe celelalte servere nu pot face asta si atunci nu vreau sa apara discutii inutile de ce acolo da si dincolo nu, nemaivorbind ca sunt o grmada de servere si lumi.
 

DeletedUser10188

Am inteles, nu e problema, eu personal eram curios pentru L62, ca doar joc pe acolo si cu cat primim mai multe informatii, cu atat mai bine. Dar nu este sfarsit de lume, suntem multumiti si cu ce avem acum. Ramane sa le vedem pe lumile viitoare, consider ca sunt un update extraordinar de bun.
 
Sus