Roma VS Gentle+ RS

DeletedUser46527

Ia fii atent Zeuss., lumea 61 mai are 174 zile. Iti propun sa iei parola unui cont de la noi cu satele cele mai imbarligate intre ale mele cu promisiunea ca nu va exista login de pe acel cont cat timp vei juca si ca nici tu nu vei face multicont pe 64-etc daca va fi cazul. Doar CP si Manager. Fara injumatatiri si depozit. In plus 2-3 saptamani sa-ti refaci satele si raportul cum vrei. Facem 1v1 si conditiile victoriei vor fi alese dupa ce vei decide. Ce zici? Cum sa refuzi asa cerere smechera?

Ce sunt cu arogantele astea ? Ai demonstrat ce poți pe l60 unde din cate țin eu minte erai la 1 câmp distanta de Zeuss si rezultatul a fost ca tu ai dat ștergere după 2 săptămâni.
 
Scor reacție
98
Ce sunt cu arogantele astea ? Ai demonstrat ce poți pe l60 unde din cate țin eu minte erai la 1 câmp distanta de Zeuss si rezultatul a fost ca tu ai dat ștergere după 2 săptămâni.
Ce sa demonstreze pe lumea 60? Startul este reprezentat de cel care are buzunarul mai mare, Zeus era lipit de el cu 4k cu 4k def de la suporti si cu trupe multe din depozit, ce sa demonstreze ?
Va tot laudati cu marea victorie, nu cred ca ati scos Gentle de pe harta cu 500 de sate, eram slabi dezvoltați, nu aveam ppuri foarte multe
 
Scor reacție
98
Gentle a pierdut in start, imediat dupa protecție, oare cum? Pentru ca Green au rupt depozitul, pe lumea 60 nu ne-ati demostrat nimic acolo, doar ca aveati pp-uri foarte multe.

Roma daca vroia sa se bata cu Gentle 1vs1, intra in sud k55 si acolo vorbeam altfel, chiar daca ar castiga Roma pe lumea 64, ar castiga cu 12 aliante si starteri mai multi. Si Dicsie inca cauta aliante, am si dovezi.

Nu va mai laudati ca scoateti Gentle, voi scoateti Gentle doar in start cu diplomatie cu tot continentul si pp-uri multe. Mari jucatori
Roma a pierdut pe lumea 61 o lupta echilibrata, a cazut United din cauza noastra ? Pai normal daca am gasit un punct slab la dusmani, trebuie sa il folosim, nu ? Cine ar fi atat de ipocrit sa zica ca nu l-ar folosi daca ar avea ocazia ? Acum au intrat cu 5 academii, 10 aliante si multi starteri ca sa ne scoata din cauza frustrarii. Va durut acea infrangere chiar daca a fost o lupta echilibrata.

Doar asa poate fi scos Gentle ? In start cu 10 aliante vs Gentle si pp-uri ?
 

DeletedUser46527

Daca sunteți așa buni de ce voi nu ați fost în stare sa strângeți din tot tribul după 2 săptămâni 4k lănci si spade ?
 

DeletedUser48627

Deci green-ul joaca intr-un final serios pe 64 si nu doar la pp :)? Ma baieti. Cat respectiv cu Roma si cativa latrai ce se plangeau de 3vs1, pai ma ce 3vs1 visezi tu din moment ce la inceput de lume tu detineai ca alianta si dupa recrutarea nwo-ului 60% din harta?? Acum ati intrat cu alianta cu jucatori green la voi ca sa ce? Sa ne da-ti sansa sau cel putin Gentle-ului sa va zica aceleasi lucruri? It's not fairplay
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Gentle a pierdut in start, imediat dupa protecție, oare cum? Pentru ca Green au rupt depozitul, pe lumea 60 nu ne-ati demostrat nimic acolo, doar ca aveati pp-uri foarte multe.

Roma daca vroia sa se bata cu Gentle 1vs1, intra in sud k55 si acolo vorbeam altfel, chiar daca ar castiga Roma pe lumea 64, ar castiga cu 12 aliante si starteri mai multi. Si Dicsie inca cauta aliante, am si dovezi.

Nu va mai laudati ca scoateti Gentle, voi scoateti Gentle doar in start cu diplomatie cu tot continentul si pp-uri multe. Mari jucatori
Roma a pierdut pe lumea 61 o lupta echilibrata, a cazut United din cauza noastra ? Pai normal daca am gasit un punct slab la dusmani, trebuie sa il folosim, nu ? Cine ar fi atat de ipocrit sa zica ca nu l-ar folosi daca ar avea ocazia ? Acum au intrat cu 5 academii, 10 aliante si multi starteri ca sa ne scoata din cauza frustrarii. Va durut acea infrangere chiar daca a fost o lupta echilibrata.

Doar asa poate fi scos Gentle ? In start cu 10 aliante vs Gentle si pp-uri ?
Nu mai plange pe aici si nu mai fa pe luptul moralist. La inceput de lume 61 erati aliati cu singurele 2 triburi mai maricele de pe continent dupa ce v-am respins oferta de colaborare.
Nu mai vorbiti nici despre subiectul NWO pt simplul fapt ca ei nu ne-au oferit niciodata un avantaj pe harta. Au venit la noi timp de o saptamana, timp in care pe harta, strict statistic amd fost mai mari. In interior de fapt nu ne-am inteles niciodata. Asa ca subiectul NWO la noi ca un avantaj pe harta nu exista. Din contra. Am pierdut vreo saptamana doua sa ii scoatem de pe harta.
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Roma are sanse cu Gentle doar daca intra in margine si se aliaza cu 15 triburi si baga pp-uri multe altfel daca ar fi intrat in sud pe directia noastra, erau zero

Prietene, cat ati fost umar in umar cu noi pe L61 cu 4 triburi mari si late pe harta Roma/United vs Gentle/RS erati zilnic pe minus la statistica. Nu iti mai da filme. Fara recrutarile din United mai aveati o saptamana doua pe harta.
Ati castigat pt ca alianta voastra a fost mai buna, fara sa intru in detalii. Bravo voua. Dar nu incercati sa pareti zmei ca ati facut si ati dres. Va luati bataie zilnic de la noi pe harta in perioada respectiva. Dar erau doar batalii castigate de noi. Voi ati castigat la final razboiul. Astea sunt faptele.
 

Raffaello

member
Scor reacție
0
Tot vorbiti despre alte lumi... de ce nu mergeti pe forumurile acelei lumi sa va rupeti coarnele?

Vedem aici pe 64 cum merg treburile! Orice actiuni sunt permise unui trib pentru a-si asigura victoria! De aceea se numeste triburile... spioni infiltrati... jucatori duplicitari... tradari si alte chesti. Cine nu e multumit sa nu il mai joace! E ca si zicala hotul striga hotul... cand o sa identificati un trib care joaca corect pe harta toata stima dar eu inca nu am vazut unu asa ca ce discutam aici? ca unul a furat mai mult ca altul? ca unu e mai gras ca altul? Fiecare la randul vostru ati facut mizerii...

Acum pe unii ii roade ca sortii fac ca din agresori pe alte lumi sa fie agresati aici pe 64. Mai nou jocul asta se joaca prin aliante peste noapte recrutari cu promisiuni pana se ajunge in faza finala unde pentru a face dominanta se interneaza la greu... tot zicala aia ca te faci frate cu dracul pana treci puntea...

Va ca pe unii ii freaca diplomatia Romei... pai Roma pana acum nu si-a tradat niciodata aliatii... asta vi-o zic pe toate lumile pe care am jucat alaturi de ei...

...
Roma daca vroia sa se bata cu Gentle 1vs1, intra in sud k55 si acolo vorbeam altfel, chiar daca ar castiga Roma pe lumea 64, ar castiga cu 12 aliante si starteri mai multi. Si Dicsie inca cauta aliante, am si dovezi.

Nu va mai laudati ca scoateti Gentle, voi scoateti Gentle doar in start cu diplomatie cu tot continentul si pp-uri multe. Mari jucatori
Roma a pierdut pe lumea 61 o lupta echilibrata, a cazut United din cauza noastra ? Pai normal daca am gasit un punct slab la dusmani, trebuie sa il folosim, nu ? Cine ar fi atat de ipocrit sa zica ca nu l-ar folosi daca ar avea ocazia ? Acum au intrat cu 5 academii, 10 aliante si multi starteri ca sa ne scoata din cauza frustrarii. Va durut acea infrangere chiar daca a fost o lupta echilibrata.

Doar asa poate fi scos Gentle ? In start cu 10 aliante vs Gentle si pp-uri ?
Baiatule cat timp era treaba echilibrata Roma manca Gentle pe paine pe 61 la fiecare organizat avansam printre voi si doar sansa voastra a fost ca sa nu dati stergere ca erati cu un picior in groapa...
Iar faptul ca ati invitat membri UNITED pentru o promisiune de a intoarce armele imptriva RS... si dupa aceea ati acceptat ca membrii recrutati sa fie in continuare atacati de aliatii vostrii din RS.. si vorbesti de o lupta echilibrata? Cat timp a fost echilibrata pierdeati pe banda rulanta sate asta chiar si in interiorul vostru... Dupa ce a fost raportul de 3-1 pe harta tu vorbesti ca Roma a pierdut o lupta echilibrata? esti fumat?

RS si Gentle au recrutat ce se putea recruta si dupa au innobilat ce a ramas... si acum urmeaza sa fie innobilati in masa toti aia pe care i-ati amagit ca vor inchide lumea cu voi toti fricosii maro la chilotei din NWO si GGWP care ei au schimbat raportul pe harta deci ei au inclinat balanta nu astia de va dati aere pe aici cu realizarile voastre.

Pana sa cada United RS nu au dat un organizat mai mare al nivel de trib pe Roma asa ca ce vorbim aici?

Continuati sa vorbiti de 64 si terminati cu lumile anterioare in care v-ati aratat muschii cand alti au fost in groapa...
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Rafa. A dat rs organizat, nu tribal dar destul de mare, au luat un sat de 800 puncte și unul cedat unui “coleg” :]]]
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Acum ca am ajuns la PC; Ce sunteti asa "destepti" ca sa nu zicem altceva, si va impaiati cu merite si chesti, chiar de la voi stim ca erati la un pas de a renunta.

GGWP / NWO - Cat au fost in Roma, nu au dat un organizat pe Gentle in perioada aia, din contra, a trebuit sa ii spargem dintr-un organizat jumate, care trebuia sa fie pe gentle si nu pe ei. Cei care au ramas au fugit in Gentle sau RS, drept dovada, unii si acum sunt pe harta.

United - Mai conteaza? Au fost invinsi si gata, ce conteaza, e ca atata timp cat United + Roma erau pe harta, Gentle si Rs, erau pe minus, RS cu 25 + sate, Gentle 200 +, asta in conditiile in care multi erau deja recrutati in gentle si rs din fostul ggwp.

Daca erati asa buni, 2vs2 eram noi pe minus, dar am vazut ce puteti 1vs1, 2 vs 2, pp-uri ziceti? Ce mai conteaza cand deja esti in late game, nu mai era vorba de pp in cazul l61. Pe 60 si 64...asta e, cum am zis, am fost acuzati ca suntem magnati, si, nu am negat asta :D

Aliante - Daca nu fac altii aliante cu voi pe k, e doar datorita reputatiei voastra, iar eu, Tradatescu, nu am incercat sa fac aliante, doar i-am zis lui fix pix, sa nu ma ia cu texte, ori alba ori neagra, caci am vorbit ceva si avem si noi oameni si aflam ce face pe la spate.

In alta ordine de idei, avem inregistrari de pe l61, unde eram bagat in conferinta voastra si jucam pe un alt cont la voi, si eu va faceam practic unele "mini organizate", bre, ce sa zic, am ras pe cinste atunci, daca le vreti, ma anuntati.

Have fun, aici e 64, am felicitat RS + Gentle pentru ca pana la urma au ramas in picioare, cu recrutari, tradari aliante au ramas.
 
Scor reacție
98
stats.png


Statistica vorbeste

Ce minus 200 de sate vorbesti acolo ?
 

DeletedUser48627

Rafa. A dat rs organizat, nu tribal dar destul de mare, au luat un sat de 800 puncte și unul cedat unui “coleg” :]]]

Am o intrebare? Cat te platesc cei din Roma pentru aceasta propaganda mincinoasa si ieftina pe care le-o faci cat si declaratiile acestea false pe care le spui?
Esti un 0 barat asta esti. Ati fugit cu coada intre picioare pe 61 cand era harta 3vs1 :)))) voi nu sunteti green, nu stiu ce cauta ei cu voi. Voi sunteti niste "perusi cu mult tupeu" si care-si cauta scuze cand au vazut ca le suna ceasul
 

DeletedUser48627

Prietene, cat ati fost umar in umar cu noi pe L61 cu 4 triburi mari si late pe harta Roma/United vs Gentle/RS erati zilnic pe minus la statistica. Nu iti mai da filme. Fara recrutarile din United mai aveati o saptamana doua pe harta.
Ati castigat pt ca alianta voastra a fost mai buna, fara sa intru in detalii. Bravo voua. Dar nu incercati sa pareti zmei ca ati facut si ati dres. Va luati bataie zilnic de la noi pe harta in perioada respectiva. Dar erau doar batalii castigate de noi. Voi ati castigat la final razboiul. Astea sunt faptele.


bla bla si cand te-ai trezit era dimineata. Enyx cel fara frica a vazut harta si a facut pisu pe el de frica*
 

DeletedUser48627

LEGAT DE ACUZELE VOASTRE DE TRADARE, TRADARILE AU FOST FACUTE IN RANDURILE VOASTRE DE JUCATORI VOSTRI. VERIGA SLABA A ALIANTEI ROMA-UNITED ERA UNITED HAHAHA
 
Scor reacție
98
Acum ca am ajuns la PC; Ce sunteti asa "destepti" ca sa nu zicem altceva, si va impaiati cu merite si chesti, chiar de la voi stim ca erati la un pas de a renunta.

GGWP / NWO - Cat au fost in Roma, nu au dat un organizat pe Gentle in perioada aia, din contra, a trebuit sa ii spargem dintr-un organizat jumate, care trebuia sa fie pe gentle si nu pe ei. Cei care au ramas au fugit in Gentle sau RS, drept dovada, unii si acum sunt pe harta.

United - Mai conteaza? Au fost invinsi si gata, ce conteaza, e ca atata timp cat United + Roma erau pe harta, Gentle si Rs, erau pe minus, RS cu 25 + sate, Gentle 200 +, asta in conditiile in care multi erau deja recrutati in gentle si rs din fostul ggwp.

Daca erati asa buni, 2vs2 eram noi pe minus, dar am vazut ce puteti 1vs1, 2 vs 2, pp-uri ziceti? Ce mai conteaza cand deja esti in late game, nu mai era vorba de pp in cazul l61. Pe 60 si 64...asta e, cum am zis, am fost acuzati ca suntem magnati, si, nu am negat asta :D

Aliante - Daca nu fac altii aliante cu voi pe k, e doar datorita reputatiei voastra, iar eu, Tradatescu, nu am incercat sa fac aliante, doar i-am zis lui fix pix, sa nu ma ia cu texte, ori alba ori neagra, caci am vorbit ceva si avem si noi oameni si aflam ce face pe la spate.

In alta ordine de idei, avem inregistrari de pe l61, unde eram bagat in conferinta voastra si jucam pe un alt cont la voi, si eu va faceam practic unele "mini organizate", bre, ce sa zic, am ras pe cinste atunci, daca le vreti, ma anuntati.

Have fun, aici e 64, am felicitat RS + Gentle pentru ca pana la urma au ramas in picioare, cu recrutari, tradari aliante au ramas.
"Prietene, cat ati fost umar in umar cu noi pe L61 cu 4 triburi mari si late pe harta Roma/United vs Gentle/RS erati zilnic pe minus la statistica. Nu iti mai da filme. Fara recrutarile din United mai aveati o saptamana doua pe harta."
Ti-a raspuns Dicsie

Nu vedeti ca voi va laudati cu multiconturi ca aveti conturi in alte triburi si jucati si acolo.

"In alta ordine de idei, avem inregistrari de pe l61, unde eram bagat in conferinta voastra si jucam pe un alt cont la voi, si eu va faceam practic unele "mini organizate", bre, ce sa zic, am ras pe cinste atunci, daca le vreti, ma anuntati".
Ati luat multe sate cedate de tradatori si spioni de la noi si asa ati ajuns cu satele intre noi, dupa ati inceput sa luati sate dintre noi(sate GOALE) din cauza ca eram atacati din 2 granite mari de continent. Sa nu ziceti de noi ca suntem tradatori, voi sunteti mai rau ca noi, cu manevre, cumparati conturi.
 
Ultima editare:

DeletedUser48627

In alta ordine de idei, avem inregistrari de pe l61, unde eram bagat in conferinta voastra si jucam pe un alt cont la voi, si eu va faceam practic unele "mini organizate", bre, ce sa zic, am ras pe cinste atunci, daca le vreti, ma anuntati.

Have fun, aici e 64, am felicitat RS + Gentle pentru ca pana la urma au ramas in picioare, cu recrutari, tradari aliante au ramas.

Dar vai.. ne dam cu stangu' in dreptu' singur. Nu mai vezi bombonica de la tata Enyx, nu, nu, vei fi pedepsit :):)
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
"
Ati luat multe sate cedate de tradatori si spioni de la noi si asa ati ajuns cu satele intre noi, dupa ati inceput sa luati sate dintre noi(sate GOALE) din cauza ca eram atacati din 2 granite mari de continent. Sa nu ziceti de noi ca suntem tradatori, voi sunteti la fel, cu manevre, cumparati conturi.
Daca as fi primit un leu de fiecare data cand am auzit replica asta in jocul asta, aveam o mica avere acum. Cine v-a oprit sa eliminati din timp tradatorii si spionii?sau de ce voi nu ati luat sate de la tradatorii si spionii nostri?

Legat de statistica de mai sus, eu m-am referit foarte clar la un interval de timp, nu la statistica finala. Ai statistica pe intervalul respectiv? Nu. Dar o dai in balarii aici cu noi cu statistica de final. Vrei sa va repet ca ati castigat razboiul?
Daca ne referim la primele luni din an, era perioada cand noi luam sate de la voi si voi luati sate din zona ggwp. Sau nu e asa?:))
 
Sus