Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

DeletedUser48123

"RIP 60, 2v1, stii cum zic?:))
Green, sunteti slabi, v-am culcat in orice pozitie, bafta la barbare, altceva nu puteti:)))
nu am ce sa fac din voi....RIP
Hai ma DK nu dati si voi stergere ca nu va putem bate :( " orice nab din MNKS si Green care are 70% din harta..:))))"

cat poate sa sufere un jucator mai mult ca acest nap? ma tot intreb

sufar mult man :((( si vorbesc serios, fara caterinca. Uite baietii astia grei, aka centorag, lucifer morning star, olandezul, fac misto de mine :( ma retrag la cutiuta mea si imi vars suferinta...
si te mai iei si tu de mine coae acuma? nu sunt destul ei, a?
 

DeletedUser33394

Eu sunt doar un spectator, nu am nicio treaba cu lumea 60, dar se vede clar care pe care domina si cand vad un profil de genul asta, imi da o lacrima.

cum poti spunae ca ati culcat un trib, cand tribul ala a stat pe pozitie in ciuda la atatea tradari si cumparari de conturi.
cum poti spune ca nu va poate bate un trib, cand ei iau cate 100 de sate pe organizat:))?


asta e din ce vad eu din statistici, acum poate ma insel, sa ma scuzi ca nu vad bine..
 
Scor reacție
0
Eu sunt doar un spectator, nu am nicio treaba cu lumea 60, dar se vede clar care pe care domina si cand vad un profil de genul asta, imi da o lacrima.

cum poti spunae ca ati culcat un trib, cand tribul ala a stat pe pozitie in ciuda la atatea tradari si cumparari de conturi.
cum poti spune ca nu va poate bate un trib, cand ei iau cate 100 de sate pe organizat:))?


asta e din ce vad eu din statistici, acum poate ma insel, sa ma scuzi ca nu vad bine..

Eh nici chiar asa, 279 de sate doar la ultimul organizat :rolleyes:
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Parte 1:
Triburi: green, MnK.s, MnKs, red
Parte 2:
Triburi: DK, -DK-

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 804
Tabăra 2: 107
Diferență: 697

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,668,404
Tabăra 2: 1,042,941
Diferență: 6,625,463

chart



Acel moment :))))
E chiar foarte echilibrat razboiul... dar va rugam, neaparat trebuie sa dati stergere ca e blocata harta =)))))))
Urmeaza sa spui ca unnamed din gentle ca voi de fapt rezistati la vreo 14k atacuri saptamanal, in realitate pierdeti foarte putine sate.

Nu este vina nimanui ca mariajul vostru cu DT s-a terminat brusc si ati ramas singurei, dar ati luat la partaj si voi o parte foarte mare de sate. Cred ca e doar meritul celor din Mnks ca matura cu voi pe jos pe partea aia :D
 

DeletedUser47495

Parte 1:
Triburi: green, MnK.s, MnKs, red
Parte 2:
Triburi: DK, -DK-

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 804
Tabăra 2: 107
Diferență: 697

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,668,404
Tabăra 2: 1,042,941
Diferență: 6,625,463

chart



Acel moment :))))
E chiar foarte echilibrat razboiul... dar va rugam, neaparat trebuie sa dati stergere ca e blocata harta =)))))))
Urmeaza sa spui ca unnamed din gentle ca voi de fapt rezistati la vreo 14k atacuri saptamanal, in realitate pierdeti foarte putine sate.

Nu este vina nimanui ca mariajul vostru cu DT s-a terminat brusc si ati ramas singurei, dar ati luat la partaj si voi o parte foarte mare de sate. Cred ca e doar meritul celor din Mnks ca matura cu voi pe jos pe partea aia :D


Parte 1:
Triburi: green, red
Parte 2:
Triburi: DK, DK., -DK-

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 802
Tabăra 2: 1,177
Diferență: 375

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 101
Tabăra 2: 41
Diferență: 60

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,736,301
Tabăra 2: 10,440,242
Diferență: 3,703,941

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 956,769
Tabăra 2: 403,822
Diferență: 552,947

chart


Noroc de green :))
 

DeletedUser43824

Va salut :)


”Noroc de green :))”
@tudoricas nu o inteleg pe asta, e o rusine sa fii pe plus in razboi?
ca in est sunt 600 si in vest 60 e vorba de calitatea jucatorilor vostrii, dar per total sunt sate pierdute.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ma mir ca nu era pe plus statistca lui tudorica:eek:

Cand era deteul si se faceau statistici voi + aia era ok iar acuna vrei se faci separat ? Ce tristi ati ajuns, dupa ce ati flst cateii lor atatia ani acuma sa fiti abandonati, unde ii protectia animalelor ???
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: green, red
Parte 2:
Triburi: DK, DK., -DK-

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 802
Tabăra 2: 1,177
Diferență: 375

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 101
Tabăra 2: 41
Diferență: 60

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,736,301
Tabăra 2: 10,440,242
Diferență: 3,703,941

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 956,769
Tabăra 2: 403,822
Diferență: 552,947

chart


Noroc de green :))
Ne arati ca ati facut 90% def, sau ce ?:)

Cand era deteul si se faceau statistici voi + aia era ok iar acuna vrei se faci separat ? Ce tristi ati ajuns, dupa ce ati flst cateii lor atatia ani acuma sa fiti abandonati, unde ii protectia animalelor ???
Ar trebui sa va dea in judecata pt viol :(
 

DeletedUser46527

Parte 1:
Triburi: green, red
Parte 2:
Triburi: DK, DK., -DK-

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 802
Tabăra 2: 1,177
Diferență: 375

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 101
Tabăra 2: 41
Diferență: 60

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,736,301
Tabăra 2: 10,440,242
Diferență: 3,703,941

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 956,769
Tabăra 2: 403,822
Diferență: 552,947

chart


Noroc de green :))


Noroc cu tine ca ai fugit de pe granita si probabil in curand si de pe lumea 60
 

samY.

member
Scor reacție
0
Stai linistit ca oricum erai degeaba, macar ceilalți stau si se bat, tu ai fugit cand ai dat de greu

Cam gata cu arogantele ieftine de acum câteva luni cand tudorica baiatu cu plete si hannibal făceau pe vedetele pe stomacul gol :(
 
Ultima editare:

DeletedUser24948

Ce atata vorbarie ma nene, ne-a trecut vremea "jocului de glezne". Bravo Green si Mnks, felicitari, sunteti mai buni! Cam atat ar trebui sa mai avem de zis.
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Ce atata vorbarie ma nene, ne-a trecut vremea "jocului de glezne". Bravo Green si Mnks, felicitari, sunteti mai buni! Cam atat ar trebui sa mai avem de zis.

multumim! in alte conditii, ati fi fost adversarii cu care strangeam mana cu placere la final.
toate magariile insa, de genul cumpararilor de conturi si "platformei" v-au transformat din niste adversari redutabili in simpli trisori.
 
Sus