Roma VS Gentle+ RS

deLl1cHoS

member
Scor reacție
0
Si mai adaug inca ceva si ies : Este topicul Roma Vs Gentle+Rs , de ce se spameaza aici despre asta ca nu-i vad rostul , somn usor!

Daca vreti sa aflati adevarul pentru ce a luat ban , dati un mesaj pe joc lui abmurgu si veti afla adevarul daca tot va intereseaza asa mult
 
Scor reacție
0
Fame se bat singuri :)
amburgu si-a luat ban pentru multicont.
S-a dus farmul pe suporti :)))
Oare cati avea ?

Nu am primit pentru multicont! Am un singur cont pe lumea aceasta!

Ce ma intriga este de ce trebuie sa ma ataci si sa imi pocesti numele? Ma cunosti de undeva? Ti-am facut eu vreodata ceva?
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Prin gentle deja se declara ca "ei nu joaca aici".

Ursule, scoate vinul ala smecher, de iti baga pp-uri in cont :D
 

DeletedUser41053

E gata cu gentle. Mai baga o fisa pe L65 :D

Acum isi pregatesc iesirea. Dau un org ... isi baneaza conturile si dupa dau vina pe green si pe astia cu mastercard.

Scamatescule ... pregateste-ti de pe acum lanul de porumb ca te asteapta zile grele.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Mai dai multe mesaje de recrutare cu așa ceva?

Sa te văd la organizat cum mai ieși pe extern. Sa nu cumva sa nu mai postezi ca ne supăram.

Legenda spune ca acum din lipsa timpului nu a mai putut juca gentle, ca altfel rupea harta-n 4. Precum unnamed blogul lui :]]
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
O grămada pp-URI? Doamne, abia am băgat 20 k. Credeam ca o grămada înseamnă peste 100 k.

Oofff, îți fac pe plac, o sa mai bag 50 k, sa refacem atacul, ca sa spargem ce voi refaceți in câteva ore :]]]] sunt curios cât de adevarat o sa fie asta peste 2-3 săptămâni.

Sa nu dispari de pe extern da? Te rog mult.

“Am nevoie de voi toți, fiecare jucător în parte, chiar și ultimul jucător din trib de 500 de puncte, daca el trimite sprijin cum am cerut, se va simți.

Felicitări tuturor !
Deci se poate !
#TEAMGENTLE

Al vostru Alin,”

Diferența e ca tu ai solicitat ajutorul la toți, noi am atacat doar 4. Ce o sa faci la 100? :]]]

Sa nu dispari de pe forum te rog.


Unde e deff-ul ala refacut in cateva zile?
 

DeletedUser41053

Cum merge treaba scamatescule? Pierdeti 1 jucator pe zi. Probabil asta e strategia. Unde is trupele alea 50 cu 50 refacute in 7 ore. :D

Stiu ca nu o sa imi raspunzi ca la fel ai facut si pe L53 si L60. Dai din gura numai la inceput de lume sa pacalesti jucatorii de pe harta care nu te stiu.

Mai baga o fisa pe L65 poate daca ma rogi frumos nu o sa intru dupa voi :cool:
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Mari si tari in gura cand detineti 70% din k. Daca reusita voastra cu asa avantaj este 1 jucator pe zi, e de rasul curcilor.

P.S. Este o diferenta intre noi si voi, noi cand suntem in dezavantaj nu apasam direct butonul de stergere. rusinicaaa.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Adevarat, unii nici nu mai puteti de la ban nu?

Nu a dat nimeni din roma stergere, hai, ce faceti ma, o dati la intors? Va aduc aminte ca am intrat la o zi dupa, eram mult in urma voastra pe K.

Dar ce conteaza daca avem 70% din k sau e 2 vs 1? Nu conteaza nu? Cum spunea mesagerul, razboiul a fost 2vs2 nu? Hmmm, cata vrajeala ieftina pe voi...Tradatescu e la gaini?
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Adevarat, unii nici nu mai puteti de la ban nu?

Nu a dat nimeni din roma stergere, hai, ce faceti ma, o dati la intors? Va aduc aminte ca am intrat la o zi dupa, eram mult in urma voastra pe K.

Dar ce conteaza daca avem 70% din k sau e 2 vs 1? Nu conteaza nu? Cum spunea mesagerul, razboiul a fost 2vs2 nu? Hmmm, cata vrajeala ieftina pe voi...Tradatescu e la gaini?
Singura vrajeala ieftina pe care o vad e a ta, pe 61 lumea a fost impartita in 4 de la inceput. In schimb aici sunteti din start cu 70% din continent. Tin sa iti aduc aminte ca pe 61 ne-am luptat la final numai cu barbarele, voi ati disparut instant dupa primul organizat.

P.S. Respect pentru oamenii care inca au mai incercat, cum ar fii Michael23!
 
Scor reacție
98
Adevarat, unii nici nu mai puteti de la ban nu?

Nu a dat nimeni din roma stergere, hai, ce faceti ma, o dati la intors? Va aduc aminte ca am intrat la o zi dupa, eram mult in urma voastra pe K.

Dar ce conteaza daca avem 70% din k sau e 2 vs 1? Nu conteaza nu? Cum spunea mesagerul, razboiul a fost 2vs2 nu? Hmmm, cata vrajeala ieftina pe voi...Tradatescu e la gaini?

Cine are ban ? Tradescu ? :)) Esti PENIBIL, daca tradam RS- pe 61 nu mai eram tradator :)) Nici nu mai are rost sa iti raspund, nu merita timpul irosit pentru un nimic..
 

DeletedUser41053

Of cat mai plangi. Eu ce sa va fac ca sunteti asa de n00bi incat nu sunteti in stare sa faceti nimic pe harta.

Dar nu stiu cine esti tu? A ramas scamatescu fara pioni sa ii trimita la inaintare? Te-a gasit pe tine? Unde va gaseste pe toti? Te-a cumparat de la 3 la 10lei. Ai ramas tu ca braileanu si blogarul is in vacanta :D

Cine are ban ? Tradescu ? :)) Esti PENIBIL, daca tradam RS- pe 61 nu mai eram tradator :)) Nici nu mai are rost sa iti raspund, nu merita timpul irosit pentru un nimic..

Ti-a fost frica sa ii tradezi ca aveau 50% din harta. Pe noi ne-ai tradat dupa ce ai recrutat tot si ati ajung sa detineti 70% din harta si felul cum ati facut-o da dovada de lasitate si de n00bism. Cu granita blindata si cu nobili pregatiti, trenuri date in toiul noptii.
Pe L61 va tremurau chilotii sa nu rupa alianta RS cu voi.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus