Roma VS Gentle+ RS

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Da stim, invidia.

Intre timp as consemna ca Gentle a infrant si pe Lumea 64 si ma bucura ca jucatori Green au avut o contributie semnificativa la disparitia dansilor de pe harta.
Declar misiunea incheiata si las celelalte triburi sa se bata. Mult succes Roma si Fame! :D

Imi cer oarecum scuze ca am lasat RS fara aliatul de baza in acest razboi.
 

DeletedUser42954

:)) Asta e esenta strategiei,vinzi resurse,faci pp-uri si innobilezi sate crescute de alti(in cazul de fata Markos,pentru mine),sub o forma sau alta v-am zis ca dati clik-uri pentru noi.Exact ce ai zis:)) din 600 de puncte crescut in 5000 de puncte:)
Nu pot sa nu consemnez victoria celor din gren,victorie recunoscuta sub o forma sau alta si de Stamatescu.(si sa nu remarc doua razboaie gren-gentle,RS-Roma pe termen nelimitat care nu se rezuma doar la o lume si continua peste tot).
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Nu te fa ca nu intelegi..barbarul ala pe care l-ai luat de 600p? Care-i strategia cu el?
Ti-a fost rusine sa-l mentionezi, asa e?;)
 

DeletedUser42954

:) Scuze,credeam ca te referi la satul luat de Markos si crescut pentru mine.
Barbarul la care te referi, tine de tactica,triburile e un joc complex si e greu de inteles pentru cei din Roma.
 

DeletedUser42954

:)) Rabdare mosulica,e viteza unu,lumea va tine cel putin doi ani,daca nu dati stergere conturi ca pe 61,razboiul nici nu a inceput practic.
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Da, strategie :)
Asta cu barbarele e ca si cum intr-un razboi te-ai axa sa extermini femeile si copiii intai.
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Usurel mai apucatule, ca nici n-ai jucat pe 61. Ai batut gura pe extern cu un singur sat pe lume, si te-a scos United-ul la o saptamana dupa ce a expirat protectia.
Ce sa arati? N-ai aratat nimic pe 61. Asa ca nu esti tu in masura sa ii arati pe altii.

Sa vorbesti cand esti implicat in joc.
 

DeletedUser48627

Usurel mai apucatule, ca nici n-ai jucat pe 61. Ai batut gura pe extern cu un singur sat pe lume, si te-a scos United-ul la o saptamana dupa ce a expirat protectia.
Ce sa arati? N-ai aratat nimic pe 61. Asa ca nu esti tu in masura sa ii arati pe altii.

Sa vorbesti cand esti implicat in joc.

http://ro.twstats.com/ro61/index.php?page=player&id=996127

Am facut mult mai multe decat ai fost tu in stare sa faci, stay chill.

By the way : inainte sa unesc contul wyorelu cu clasic veteran v-am dat fum pe granita cu United cu RS4, academie care avea 5-7 jucatori activi pe granita, granita unde voi(zic voi ca sunteti in aceasi oala cu United - alianta/frati/prieteni/nu conteaza) cu ‘toata spuma’ nu ati fost in stare sa luati sate.

Acum sa vina aia din United cu pretexte ca ei se ocupau de granita cu Gentle cand acolo era linia Patrykana - pp-uri - 5,6 jucatori cu sate blindate - iar pp-uri - interne si ceva sate Gentle.

Puteam sa fiu in RS si cu un singur sat de 26 de puncte. Atata timp cat am ‘ramas’ pe harta si voi ati dat stergere(magnatii care se laudau ca nici cu 70% din harta nu o sa castigam) consider ca sunt mult mai indreptatit sa comentez de 61 decat multi altii din Roma.

Hai, joac-o p-asta :)
 

DeletedUser48627

Vezi ca vine vara ... poate dati stergere si pe lumea asta cu pretexte ca ‘noi nu avem timp de joc’.
Ne auzim in septembrie :)
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
:)) Rabdare mosulica,e viteza unu,lumea va tine cel putin doi ani,daca nu dati stergere conturi ca pe 61,razboiul nici nu a inceput practic.
Vezi tataie ca v-am mai scos de pe lume cu viteza 1 intr-un an de zile cu tot cu faza de inchidere ...sa nu va pice lantul si aici ca pe L51 :)
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Ce sa mai vorbim...61,69 toate lumile....
Barbarul ala de 600 puncte a dat la recuperare? A incercat macar un split? Sa pui rapoartele sa le vedem si noi. :)
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
http://ro.twstats.com/ro61/index.php?page=player&id=996127

Am facut mult mai multe decat ai fost tu in stare sa faci, stay chill.

By the way : inainte sa unesc contul wyorelu cu clasic veteran v-am dat fum pe granita cu United cu RS4, academie care avea 5-7 jucatori activi pe granita, granita unde voi(zic voi ca sunteti in aceasi oala cu United - alianta/frati/prieteni/nu conteaza) cu ‘toata spuma’ nu ati fost in stare sa luati sate.

Acum sa vina aia din United cu pretexte ca ei se ocupau de granita cu Gentle cand acolo era linia Patrykana - pp-uri - 5,6 jucatori cu sate blindate - iar pp-uri - interne si ceva sate Gentle.

Puteam sa fiu in RS si cu un singur sat de 26 de puncte. Atata timp cat am ‘ramas’ pe harta si voi ati dat stergere(magnatii care se laudau ca nici cu 70% din harta nu o sa castigam) consider ca sunt mult mai indreptatit sa comentez de 61 decat multi altii din Roma.

Hai, joac-o p-asta :)


Ce sa joc? Ai dat-o la intors ca tu ai jucat defapt pe alt cont si vrajeli d-astea. Oricine se poate ascunde in spatele unor conturi. :rolleyes:

Ce sa demonstrezi si de pe contul cu care ai unit? Ca ai luat sate gramada cand a picat Roma? Asta e lauda? Ca ai/ati dat de pamant cu United care ieseau care incotro?
Nu m-as lauda cu asta in locul tau.

Ok, ati avut adversar United, trib care a picat primul din diverse motive si ne-am asumat asta. Asta e. Vedem aici, cand e lupta directa cu Roma
Dar nu e cazul sa fluturam istoria unui trib cu care nu am avut contact direct. :)
 

DeletedUser48627

Nu aveam ce sate sa iau din Roma.
Pana am ajuns pe granita voi nu mai erati :)
Care ieseau care incotro ... intreaba-l pe Alinutzu ce s-a intamplat cu academia lor SACRED ca sa vezi de ce ieseau care incotro.
Trecem peste, vedem ce se intampla aici.

Catallinhau ... esti frustrat ca a luat un barbar de 600 de puncte sau ca a luat un barbar de 5000 de puncte? Urat ...
 
Sus