TB & 4Fun vs CARTEL Mamut Family

  • Autor subiect DeletedUser47204
  • Data de început

DeletedUser10188

Hai c-a mai reusit sa dezbine un trib, ONE sau cum se numeau(ca erau neimportanti)...mai sunt cateva pe harta, poate reuseste si cu ele aceeasi miscare si cand ajungem langa el se lasa ca a dovedit tot ce era de dovedit pe lumea asta :)
 

DeletedUser48744

Nu ne-au dezbinat , doar actiunile lor ne-au facut sa-i tratam altfel , cand una zic alta fac.
Neimportanti sau nu , eram aia pe plus din alianta aia in razboiul cu voi .

Si inca prezenti pe harta intr-o mare rosie dintr-o mare albastra ..
 

DeletedUser10188

ce-i noobster, ai ramas fara recrutari ?

Nu stiu cine a recrutat triburi intrebi pana acum(4FUN, SN, ONE) si tot pierde razboiul. A, pardon, stiu....voi ati facut asta. Mai aveti FURT si vreo 2 triburi in margine pe care sa le recrutati, dupa ramaneti fara triburi de recrutat, dar probabil pana atunci apare L65 si voi deja o sa va faceti mutarea acolo, ca aici ati demonstrat tot ce ati putut, pe principiul: "am stat pe harta cat am vrut, nu ne pierdem timpul cu voi, plecam noi, deci nu ne-ati batut"

Nu mai aveti mult, speedy, de era tare in gura, a disparut instant, si de pe forum si de pe harta, o sa-l urmati si voi, intr-un fel sau altul.
 

DeletedUser47204

da, chiar asta am facut in ultima luna, am dat mesaje de recrutare pe L62 :))
vrei invitatie ? cred ca am drepturi, te rezolv
 

DeletedUser10188

M-am referit la TB in general, nu la tine in special. Si m-am referit in general de la inceputul lumii pana acum, nu in ultima luna in special. Dar e bine ca intelegi ce-ti place, ca sa te scoti.
 

DeletedUser48714

Hai c-a mai reusit sa dezbine un trib, ONE sau cum se numeau(ca erau neimportanti)...mai sunt cateva pe harta, poate reuseste si cu ele aceeasi miscare si cand ajungem langa el se lasa ca a dovedit tot ce era de dovedit pe lumea asta :)

In urma ultimului organizat CARTEL, papagalii Nightwish si Semaca au plecat in TB. Nici macar in TB-ul principal, ci ca valetii, in tribul academie.

Eu am zis de ceva timp ca s-au intalnit hotii cu prostii...

O adunatura atat de "pe interes" ca in TB nu am vazut niciodata. Nightwish, care a luat doar interne din FURT si barbare (in proportie de 90%) a decis sa plece la TB pentru ca a pierdut 4-5 sate la un organizat pe el si ca FURT-ul nu il sprijina. Ce amatori... Oricine stie sa joace atac, cand are toate satele blindate, bai!
 

DeletedUser10188

Care organizat? Ca ne-au "blocat" baietii la indicatiile lui eskyto pe conferinta! :D

Adica nu stiati?!?! Daca 2 persoane ataca o persoana x, iar persoana x trimite sprijin pe cele 2 persoane, atunci este interactiune si cele 2 persoane nu mai pot ataca persoana x.

Asta-i gandirea si invatatura lui eskyto. Deci ce organizat? Nu ne-a iesit nimic, am fost blocati :)))

Pana una alta, sa ne intoarcem la razboi. S-a mai dus 1 trib mare, si anume FURT. Urmeaza alea mici: ABS, UN si parca mai sunt vreo 2-3 acolo sub 100k puncte.

Succes la razboi!
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
In sfarsit, ai punctat ceva, destul de bine.
Chiar ieri ma gandeam ca ar fi senzatie sa va schimbati numele la "academia" aia (care nu e academie), din TBF in TBFC .. sa stie lumea ca Tot in Brigada Furati Curent
 

DeletedUser47204

tot ne intalnim noi pe undeva noobster, sa vezi cum dam cu tribu tau de pamant :D:D

la toamna, l67-68 sau care a fi, va asteptam sa intrati sa ne aratati de ce sunteti in stare.. ca la discutii pe extern si recrutat de pe harta am vazut ca va pricepeti cat de cat

nu tineti cont de faptul ca aici v-ati batut cu un trib care a fost 100% recrutari de pe harta si voi ditamai echipa intrata, si asa cu greu ati reusit sa faceti ceva, si aia cu recrutari..
 

DeletedUser10188

tot ne intalnim noi pe undeva noobster, sa vezi cum dam cu tribu tau de pamant :D:D

la toamna, l67-68 sau care a fi, va asteptam sa intrati sa ne aratati de ce sunteti in stare.. ca la discutii pe extern si recrutat de pe harta am vazut ca va pricepeti cat de cat

nu tineti cont de faptul ca aici v-ati batut cu un trib care a fost 100% recrutari de pe harta si voi ditamai echipa intrata, si asa cu greu ati reusit sa faceti ceva, si aia cu recrutari..

Pfoai ce-am mai ras :D :D :D

Esti amuzant, "vulpea cand n-ajunge la struguri, zice ca's acri!"

Asa si voi...ati iesit aici pe extern cu postul asta(ia vezi cine l-a deschis si cine era tare si mare in gura), ati recrutat 4FUN, SN, ONE, FURT (mai aveti 1-2 triburi de recrutat, nu e tarziu)...cati jucatori au fost recrutati in toate cele 4 triburi?

Noi ce am recrutat? OPSKINS, SKINHUB si Sepia? Vai vai ce recrutari am facut :))

Si din astia 3, pe primii 2 uiti ca a venit eskyto la noi sa ne ceara pace temporara sa poata sa ii bage la interne? Unde s-a mai intalnit asa ceva pe TW? Sa ceri pace dusmanului sa poti sa-ti bagi internele la interne? Ba mai mult, sa ceri si ajutorul dusmanului sa poti innobila interna. (pacat ca nu pot pune poza din conferinta skype cu asa ceva).


Unde sa ne intalnim? Crede-ma ca te-am scos peste tot pe unde am jucat, stiu ce poti, stiu cine esti. Ai fost pe lumea asta de la inceput, ati intrat echipa(voi astia din TB). Aliatii vostrii au intrat echipa(atat furt, cat si 4fun). Acum cauti scuze? Scuze? Scuzeeee? Ce-ti ziceam la inceput in comentariile astea? Sa NU cautati scuze? Sau ca le veti cauta in cateva luni? Este amuzanta situatia, pe extern sunteti toti tari in gura, pe harta ai cedat satele si ai fugit :)))


Hopa!

Cum sa ti se faca pofta de joc? NU o aveai deja?

Deja incepeti cu scuze? Cautati motive? Va pregatiti iesirea(daca o sa fie cazul)?

Pai ce facem ma nene maaa?

Nu jucam pana la ultimul sat? Cu sau fara chef? Nu ducem hora pan' la capat?
 

DeletedUser47204

:))

ai ramas uimit de cum am crescut satele ? stai sa vezi cum cresc cand joc, nu doar cresc pentru altcineva satele :eek::eek:

ne-ai scos de unde ne-ai intalnit ? :)) vai doamne, nici nu stiam de tine inainte sa te vad pe extern pe l62, o lume unde nici nu joc, dar ma deranjeaza faptul ca faceti atata pe eroii, cand in TB sunt 4-5 jucatori care trag si restu nepasatori. Doar pentru astia 4-5 as vrea sa va vad cum pierdeti
 

DeletedUser10188

:))

ai ramas uimit de cum am crescut satele ? stai sa vezi cum cresc cand joc, nu doar cresc pentru altcineva satele :eek::eek:

ne-ai scos de unde ne-ai intalnit ? :)) vai doamne, nici nu stiam de tine inainte sa te vad pe extern pe l62, o lume unde nici nu joc, dar ma deranjeaza faptul ca faceti atata pe eroii, cand in TB sunt 4-5 jucatori care trag si restu nepasatori. Doar pentru astia 4-5 as vrea sa va vad cum pierdeti

:)))) vai vai, ce nevinovat esti :)) Stai calm, ca stim amandoi ce poti si ce stii. In afara de extern, nu prea ai treaba cu jocul, deci relax si nu te ambala.

Cat despre joc, la inceput erati toti mari si tari, erati multi, erati puternici, erati #haplabotic, ati iesit pe extern sa va laudati cu facem si dregem(daca nu ma crezi, citeste topicul asta de la inceput), acum cand #haplabotic furati curent, hop, ca jucam doar 4-5, ca am crescut sate, ca am facut pp-uri....ca ca ca .... ca scuze sunt destule. Hai mai bine fuga pe lumile pe unde joci pe "bune", ca de scuze sunt satul, le stiam de la inceput, de cand ati iesit pe extern, asteptam doar sa le si spuneti.
 

DeletedUser47204

tu inca traiesti cu impresia ca eu am jucat pe l62 :eek::D
putin imi pasa, doar ca idee, vad ca cei din TB nu zic nimic, cineva tre sa va zica adevaru ca altfel luati aripi va dati mari si tari cand defapt sunteti cam 0.

si da, stiu ca stii ce pot.. stiu si povestile din culise domnu admin ;) combinatiile de pe harta si de pe skype.. chill.. laso asa, ca nu esti sfant
 

DeletedUser10188

:)))
acum zau ca nu esti amuzant :))

pe L62 sunt un simplu jucator, fie ca ma crezi sau nu, deci stai calm, relax and chill.

Nu ma intereseaza de tine nici daca-i jucat pe bune, nici daca n-ai jucat. Cum am spus, cand o luati pe cocoasa, toti aveti scuzele la voi, niciunul nu recunosteti. Asa cum ati iesit galagiosi aici(repede ma refer), asa ati si disparut(tot repede ma refer). Faptul ca incerci sa te scoti, sa vii cu scuze, e deja jenant. Am inteles, n-ai jucat pe bune, daca jucai, eram acum pe L64 noi, iar TB era castigator. Stim cine esti, dupa cum am mai spus. Deci nu-i nevoie de nicio lamurire, in cazul tau. Daca tot nu joci, poti sa si dispari de aici(nu ca n-ai fi disparut de pe harta oricum). Lasa-i pe cei ce joaca(aia 4-5 din TB), sa vina aici si sa-si asume ce au inceput, ca doar ei au declarat razboiul, batandu-se in piept ca pana de Paste or sa ne scoata de pe harta. E drept, n-au specificat care Paste(anul).

Cum zicea un mare filosof in innobilare: #HapLaBotic
 

DeletedUser47204

nu vorbeam de nimic in legatura cum ca tu ai admina pe L62, am zis numa ca nu ar trebui sa iti permiti sa vorbesti de stilu de joc al altora si sa faci aluzii cand nu esti un sfant. tot o dai inainte cu aberatiile tale, ti-am zis, mai taie din ele ca nu esti nici sfant, nici admin respectat si nici jucator respectat, degeaba tot faci gargara pe aici, ca decat aia 5-6 din conferinta ta de pe skype iti dau aripi, restu is de alta parere.

te salut, repet, poate o sa ne intalnim pe vreo lume unde o sa putem pune pe harta ce s-a pus in scris pe extern, pana atunci is doar vorbe.
 
Sus