Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Eu nu mai raspund oamenilor care nu stiu sa citeasca statistici, nu pot sa calculeze ca le da cu rest si nici triburile nu stiu juca. :D:D:D:D:D

Argument in favoarea ta?Au fost bagate trupe in 4 luni de zile cu mnks cate au fost bagate in 8 luni cu voi.Mai exact au fost rupte aceleasi numar de fuluri in 4 luni de zile cate au fost rupte in 8 luni de zile de la voi.Pff,du-te la somn....esti greu de cap.:oops:
 

hary10

member
Scor reacție
1
Baaa :))) OMG :)) Fa raport cu nr de sate castigate si poate o sa intelegi si tu ceva din viata asta

Nu te duce capul ala deloc...si inamicul nu a castigat sate?Tu faci raport la ce am castigat noi din ce a mai ramas din dt,dar la ce a castigat mnks nu faci.Nu te mai face nimeni bine.
 

DeletedUser3547

Nu te duce capul ala deloc...si inamicul nu a castigat sate?Tu faci raport la ce am castigat noi din ce a mai ramas din dt,dar la ce a castigat mnks nu faci.Nu te mai face nimeni bine.
@OMFG ce zic eu ce raspunzi tu :)))) esti mai pe langa de cat credeam.
@emi acu se potriveste si mai bine acel video :))))
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Eu nu mai raspund oamenilor care nu stiu sa citeasca statistici, nu pot sa calculeze ca le da cu rest si nici triburile nu stiu juca. :D:D:D:D:D



:))))))

Astept explicatia ta, cea corecta la ce am gresit eu :p

Desi sunt convins ca nu o sa apara, sunt oarecum dezamagit, credeam ca te pricepi mai bine avand in vedere domeniul unde lucrezi, dar aparent ori nu esti destul de bine pregatit, ori doar te prostesti tu putin :p
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
:))))))

Astept explicatia ta, cea corecta la ce am gresit eu :p

Desi sunt convins ca nu o sa apara, sunt oarecum dezamagit, credeam ca te pricepi mai bine avand in vedere domeniul unde lucrezi, dar aparent ori nu esti destul de bine pregatit, ori doar te prostesti tu putin :p
Zi-mi la care dintre vorbele aruncate vrei sa-ti raspund si o sa o fac pe privat ca sa nu mai continuam aici. As prefera sa nu te legi de viata ca reala ca sigur nu iesi in avantaj :)
 

DeletedUser24948

Zi-mi la care dintre vorbele aruncate vrei sa-ti raspund si o sa o fac pe privat ca sa nu mai continuam aici. As prefera sa nu te legi de viata ca reala ca sigur nu iesi in avantaj :)
Si nici nu cred ca este cazul sa ajungem la chestiuni legate de vietile noastre personale, aici ar trebui sa conteze doar jocul si chestiunile legate de el.
 

samY.

member
Scor reacție
0
Sara buna bajetii.

Nu stiu de ce va pierdeți voi vara pe aici, pe forumul extern..

Vreau doar sa subliniez faptul că nu suntem nici noi vinovati, nici green ul, de faptul că aliații DK ului au cedat, din diverse motive. Dacă ati urmărit războiul cred ca sunteti conștienți că ne-am văzut de treaba si am fost net superiori. Dacă o sa fie cazul sa fiti scoși de pe harta, sper sa o faceti cu capul sus si nu pe usa din spate.

Pe de altă parte se poate vedea foarte clar la statistici ca DK ul s-a apărat pe toate granițele, si n-au facut-o rau având în vedere că suntem in luna iulie si ca au un sfert de harta.

În același timp vreau sa va rog sa nu va faceti griji pentru noi, pentru cine va fi sau nu va fi în tribul câștigător. Aceste tehnici de a baga ura intre familia MnK.s si familia Green nu functioneaza.

A fost cea mai puternică lume, si ne bucurăm că am facut parte din ea. Sa auzim de bine si o vara plăcută sa aveti.
 

DeletedUser43824

"Trebuie sa ne impacam bine, sa fim credinciosi ai lui dumnezeu si paceeeeeeeee" (Celebritate reprezentativa contemporana)

sursa:

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24948

Sara buna bajetii.

Nu stiu de ce va pierdeți voi vara pe aici, pe forumul extern..

Vreau doar sa subliniez faptul că nu suntem nici noi vinovati, nici green ul, de faptul că aliații DK ului au cedat, din diverse motive. Dacă ati urmărit războiul cred ca sunteti conștienți că ne-am văzut de treaba si am fost net superiori. Dacă o sa fie cazul sa fiti scoși de pe harta, sper sa o faceti cu capul sus si nu pe usa din spate.

Pe de altă parte se poate vedea foarte clar la statistici ca DK ul s-a apărat pe toate granițele, si n-au facut-o rau având în vedere că suntem in luna iulie si ca au un sfert de harta.

În același timp vreau sa va rog sa nu va faceti griji pentru noi, pentru cine va fi sau nu va fi în tribul câștigător. Aceste tehnici de a baga ura intre familia MnK.s si familia Green nu functioneaza.

A fost cea mai puternică lume, si ne bucurăm că am facut parte din ea. Sa auzim de bine si o vara plăcută sa aveti.
Bla, bla, bla, da ma, ai dreptate dar te uiti si tu pe skype? :))))
 

DeletedUser43824

Hello,

S-a discutat ceva mai sus de faptul ca dk si-ar concentra mai mult deff pe partea cu green pentru a stirbii oarecum din realizarea tribului la sfarsit de lume. Lucru care nu e de condamnat, fiecare cu strategiile sale.
Doar ca s-a infirmat categoric de catre jucatorii dk.

Revin cu o conversatie interesanta :

http://prntscr.com/kbrzi2
 

stou

member
Scor reacție
0
Da probabil acel coleg face misto de tine pana la ora asta astazi sunt 134 mil pct ca aparator pt dk vs mnk deci hai sa o lasam asa :)))
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Aia e, indiferent ce tertipuri se mai incearca prin DK pt a destabiliza alianta sau de a da apa la moara unor discutii inutile, oricum nu mai conteaza.
E o polemica ce nu isi are rostul.

Felicitari Mnks pentru organizatul de azi!
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
asa e Sorine,felicitari MNK-ului pentru ultimele 3-4-5 organizate(nici nu stiu cate au fost pana acum) ,dar un lucru e clar , voi tot pe 3 :)
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
E irelevant, Green si-a indeplinit toate obiectivele pe lumea asta.

Tocmai pentru remarci continue aruncate in mod inutil in genul acesta, din punctul meu de vedere nu merita dk-ul felicitat pentru imaginea urata aratata in timpul razboiului, desi o parte din jucatori trebuie respectati.
Cum a spus Montecount cu cateva pagini in urma, un razboi foarte echilibrat in care, daca lasam tot contextul evenimentelor la o parte, sunt destul de sigur ca Green ar fi rezistat in fata DK mai mult timp decat ar fi rezistat DT in fata Mnks (avand in vedere ca DK lua fix 0 pe organizate, iar Mnks facea instructie cu DT, desi ambele familii am plecat cu dezavantaje in razboi).
 
Sus