Discutii libere L63 !

DeletedUser47559

Spre deosebire de tine,noi nu mergem cu printuri si conversatii date mai departe la colegii tai,asa puteam si eu sa fac,sa ii arat si eu bunului tau prieten samy cum ai vrut sa.l tradezi,sa dai partajarile de pe contul pe care a intrat pe l63,aaa ca sa nu uitam de contul backstabberului,pe care ai vrut sa.l sabotezi:)))
Tu cu samy ce ati ajutat pe 63,nu reprezinta nici 1% din cat v-au ajutat fostii mei colegi pe l60(scama,ursu,lucifer,vladmihai)
Oricum,pt ce caracter ati aratat ca aveti,asta e ultimul post legat de voi,in rest,succes tuturor pe lumile unde joaca!
 
Scor reacție
0
Spre deosebire de tine,noi nu mergem cu printuri si conversatii date mai departe la colegii tai,asa puteam si eu sa fac,sa ii arat si eu bunului tau prieten samy cum ai vrut sa.l tradezi,sa dai partajarile de pe contul pe care a intrat pe l63,aaa ca sa nu uitam de contul backstabberului,pe care ai vrut sa.l sabotezi:)))
Tu cu samy ce ati ajutat pe 63,nu reprezinta nici 1% din cat v-au ajutat fostii mei colegi pe l60(scama,ursu,lucifer,vladmihai)
Oricum,pt ce caracter ati aratat ca aveti,asta e ultimul post legat de voi,in rest,succes tuturor pe lumile unde joaca!

Am mai avut discutia nevere despre printul ala. Am vrut doar sa opresc un conflict pe care un coleg de-al tau il provoca. Dar ce sa mai zic de tine care in timp ce imi ziceai mie ca tu sau REVO nu mai intrati pe alte lumi tu vorbeai cu alte persoane sa intre sa joace pe urmatoarea lume cu voi ? Va vorbiti intre voi de parca nici nu va cunoasteti acolo, de parca n-ati jucat atata impreuna, pe la spate, stii la ce ma refer. Poti sa fii jucator bun nevere dar n-ai 2 vorbe la un loc.

N-am negat niciodata contributiile jucatorilor REVO lucifer si ursu pe care le-au avut pentru tribul Mnks pe l60 dar de aici pana la a zice ca a jucat REVO pe l60 si ca aveti 1-1 cu DT/DK e cale lunga.

Sa nu fiu inteles gresit, respect tribul REVO si majoritatea membrilor dar sunt si cativa care vorbesc aiurea si n-au 2 vorbe la un loc.
 

DeletedUser13059

dar cine a zis ca revo are 1-1 cu dt pentru infrangerea lor de acolo ? au fost cativa nici 5 oameni care au jucat pe acolo, lucifer si vlad au jucat de la inceput parca iar scama a intrat coplayer intre timp pe zona dk iar eu am venit la invitatia lui samy si mi-am facut treaba mai mult decat trebuia pentru acel trib si asta nu inseamna ca am castigat lumea aia, parca a si zis ca imi lasa loc in trib la final dar am refuzat si contu l-am dat la interne, dupa ce a disparut dt nici nu mai am intrat pe lumea aia decat pe skype unde era confa de spam

nu mai infloriti atata pentru ca se ajung la discutii inutile, au fost destule discutii penibile in privat pe tema asta si nu stiu de unde a iesit vorba asta ca revo are 1-1 cu deteul, nu are decat o infrangere pe 54 dupa ce a fost condus tot jocul si nu este scuza pentru infrangerea aia chiar daca oamenii au devenit inactivi asta este, infrangerea ramane infrangere acolo dar cand vad ca vine omul care ma rugat sa vin acolo sa va ajut, acuma sa imi arunce provocari si sa scoata ochii pentru niste rahaturi ii penibil rau de tot, cate zile si nopti pierdute pe sittere am avut acolo si organizat facut pe dt plus anumite mutari pe la care am intrat si facut treaba chiar este jalnic plus ppuri bagate pe sittere sau la conturi atacate si acuma imi zice "iti dau eu ppurile" de ce nu a dat atunci la cine era nevoie ? :)) lasa asa, sa fie sanatos, daca era pe aia a lui nu cerea ajutor si dupa cand se vede cu sacii in caruta sa aibe aere de 2 lei si nu este singurul care a venit cu mesaje de genu pe skype, cunosti si tu ultimele tale iesiri, dar ramane de vazut asta pe harta si vedem acolo daca se confirma tot ce a spus samy despre revo :D
 

DeletedUser47204

Datii pace baieti, aici e L63, provocari neprovocari, noi decidem unde si cand jucam, nu avem de demostrat nimic la nimeni, pana acum nu am avut nici 1 razboi de la egal la egal, am maturat harta cu orice trib am prins in fata , spate, stanga, dreapta. Si asa o sa si ramana cata vreme jucam in formula actuala
 

DeletedUser47204

e vrajeala, nu a dat stergere ma.. isi pregateste scuza din timp
sta si activeaza bonusuri
 

DeletedUser26763

cat scandal faci bre scama aici :)) in loc sa-ti faci campanie sa fii presedinte tu stai aici la scandal...vrei sa iasa lumea in piata victoriei pentru declaratiile tale?:))
 

DeletedUser33394

Neata, stie careva pe unde mai este Petre? Vreau doar sa-l salut! :oops:
 

DeletedUser47559

Poate il vad prin mnk.s ca am vazut ca e purtatorul lor de cuvant...sau incearca sa fie
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Diplomat am auzit daca arunca provocari :)) el si omul care aduna defful si cred ca mai era un strut pe acolo dar ala ii degeaba


Forta ts/bi tribul pe care nimeni nu are curajul sa il provoace, cred ca pot sa chem toate triburile posibile ramase le ro plus raposatul deteu ratacit pe net unde vad ca pierd 2 lumi la rand... asa ca tineti mine ta/bi va conduce serverul romanesc
 

DeletedUser33394

Eu nu am auzit nici de Petre nici de tribul TS/bi, puteti sa-mi spuneti si mie cine sunt acesti tirani ai serverului romanesc?
 

samY.

member
Scor reacție
0
Diplomat am auzit daca arunca provocari :)) el si omul care aduna defful si cred ca mai era un strut pe acolo dar ala ii degeaba


Forta ts/bi tribul pe care nimeni nu are curajul sa il provoace, cred ca pot sa chem toate triburile posibile ramase le ro plus raposatul deteu ratacit pe net unde vad ca pierd 2 lumi la rand... asa ca tineti mine ta/bi va conduce serverul romanesc

Ba violoncel, vezi ca ai doua trei vase de spălat. Vezi de treaba ta cât timp altii isi vad de treaba lor, sa nu te bag de unde ai venit.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Diplomat am auzit daca arunca provocari :)) el si omul care aduna defful si cred ca mai era un strut pe acolo dar ala ii degeaba


Forta ts/bi tribul pe care nimeni nu are curajul sa il provoace, cred ca pot sa chem toate triburile posibile ramase le ro plus raposatul deteu ratacit pe net unde vad ca pierd 2 lumi la rand... asa ca tineti mine ta/bi va conduce serverul romanesc

Asta.

In cazul in care mai e acel trib pe care il stiu eu.
 

DeletedUser33394

domnu dicsie, o sa veniti cu toata harta de pe 64:))?

ca am auzit ca ati avut o harta intreaga aliata pana ati reusit sa scoateti gentle:rolleyes:

doar zic si eu, ca nu ma am cu dinastea
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
domnu dicsie, o sa veniti cu toata harta de pe 64:))?

ca am auzit ca ati avut o harta intreaga aliata pana ati reusit sa scoateti gentle:rolleyes:

doar zic si eu, ca nu ma am cu dinastea

Nu-mi pasa ce ai auzit, gentle a fost 0, si ei au fost cei care au avut alianta cu tot k-ul la inceput, nu noi, care am si intrat 24 h dupa. Mai bine auzeai partea aia cand aliatii celor din gentle au zis ca nu vor cu gentle, ne-a invitat in tribul lor si l-am concediat pe stamatescu :cool:

Nici eu nu ma am cu astea, doar zic si eu.
 
Sus