Discutii libere L67 !

Dicsie

member
Scor reacție
7
Daca eram eu SEF la ANAF va impozitam satele ....hahaha


Daca stau cateva lumi si adun pp-uri ,bag in criza jucatorii . Daca toate pp-urile or sa fie la mine, voi de unde mai cumparati ? :D
Sau va pompeaza Isarescu pp-uri !!! :D
Nu iti recomand sa iti faci griji pentru pp-urile - veniturile nostre, nu ti-ar suporta contul cate avem ;]
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Dicsie nu mai vorbi de RS ca iar intra astia peste tine in casa si suni la politie, infectule!
Daca intra politia, cu siguranta o facea peste tine. Peste mine n-au de ce, desi camataru fiind comunitar nu are voie ;]

A da, de ce ai sters profilul de pe 64, in care afirmai: Roma, o sa pierdeti si aici.

Ai fugit ca ultimul las. Plimba ursul.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Wow..... Stii, atata timp cat afirmi ca intri sa te bati cu gentle doar daca intra green e penibil, nu vad ce te ambalezi asa pe aici cand oricum voi nu jucati, doar faceti def pentru greeb. Daca era ceva de capul vostru intrati fara nimeni, ca si tribul green, pe care nu i-am auzit vreodata sa planga ca ei intra daca intra si x.... Vor razbunare intra, nu, nu intra, e o diferenta mare intre a face ceva gen green si doar a latra, gen tu acun.
Folosesti cuvantul frustrat, cred ca ti se potriveste tie acest cuvant sincer, n-am vazut roma vreodata sa admita ca a pierdut.... Uneori castigi, alteori pierzi, devii penibil cand doar te lauzi ca ai calcat tu in picioare pe x pe lumea y, dar cand ai luat-o in barba pe alta lume nu spui :)
Dar asta este, mergem inainte, roma latra, gentle si green sa bat...nu toti au capacitatea de a juca jocul asta pe harta, unii joaca doar pe extern
Pretenas, noi am intrat singuri pe L64, nu am vorbit cu green, cu absolut nimeni de la ei sa intre, si am batut Gentle intr-o luna jumate pe viteza 1, si urmeaza sa batem si rs, am intrat singur vs 2 triburi, si i-am calarit pe harta.

Asa cum te-a calarit mnk pe 60 :D

P.S: Daca avem ocazia sa ajutam orice trib vs Gentle o facem cu cea mai mare placere, dupa cum vezi echipa roma nici macar nu este completa, dar daca putem incurca, n-o sa refuzam.

Ooricum gentle cand a pierdut pe 64 a dat vina pe magnatii care bagau 50-80 k de pp la inceput... Iar Roma, accepta oricand o provocare de la Gentle.

Data viitoare daca aveti ce trebuie, astept sa ne provocati!

Eu zic ca pentru voi este un castig la Loto, faptul ca nici Green nici Roma nu sunt in formula completa.
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Nu-mi fac griji . Stiu ca recordul este undeva la peste juma de milion de pp-uri .Doar nu-s tampit sa investesc in pp-uri ca sa ramaneti voi cheli !!! :D Ma gandeam asa, ce oare s-ar intampla daca s-ar aduna pp-urile si nu s-ar mai investi in joc ? Cumva trebuie sa ruleze .Cine si cum alimenteaza bancomatu de pp-uri?
Si cu razbunarea eu nu-s de acord .Cum sa nu te razbuni ? Ce inseamna asta ? L-ai prins la inghesuiala, ii dai sa creada ca a luat bataie de la Chuck Norris . Cand se trezeste din coma si paralizie ...hahaha
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nu-mi fac griji . Stiu ca recordul este undeva la peste juma de milion de pp-uri .Doar nu-s tampit sa investesc in pp-uri ca sa ramaneti voi cheli !!! :D Ma gandeam asa, ce oare s-ar intampla daca s-ar aduna pp-urile si nu s-ar mai investi in joc ? Cumva trebuie sa ruleze .Cine si cum alimenteaza bancomatu de pp-uri?
Si cu razbunarea eu nu-s de acord .Cum sa nu te razbuni ? Ce inseamna asta ? L-ai prins la inghesuiala, ii dai sa creada ca a luat bataie de la Chuck Norris . Cand se trezeste din coma si paralizie ...hahaha
oare s-ar intampla daca s-ar aduna pp-urile si nu s-ar mai investi in joc ? - Mai bine suna asa:

Oare ce s-ar intampla daca las gargara pe extern, si arat ceva si pe harta?
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Roma nu joaca pe lumea 67. Unii jucatorii din Roma au intrat pe 67 din diverse motive,majoritatea pt pp.

Noi jucam pe L64. Pentru orice discutii referitor la L64 va asteptam pe forumul de acolo. Fiecare tabara are propria varianta si de obicei adevarul e undeva la mijloc. Ca tot dezgropati mortii in povestea asta rs roma..remember:L64 e al 3-lea episod si pana la L64 scorul e 1-1 (pt samuraii care se fac ca uita L51).

Cu gentle, Roma nu are vreo rivalitate. Pe ultima lume unde am jucat impotriva lor au rezistat cam o luna, cu indulgenta, pe acelasi continent cu noi.
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
oare s-ar intampla daca s-ar aduna pp-urile si nu s-ar mai investi in joc ? - Mai bine suna asa:

Oare ce s-ar intampla daca las gargara pe extern, si arat ceva si pe harta?
Daca redai citatul, pai da-l cum trebuie. Ce ? Esti miop ? Nu vezi CE-ul ala din fata ? Ma pui intro ipostaza proasta de anagramat cum m-ai citat tu .
Ce vrei sa-ti arat pe harta?Uite degetul mijlociu .Cum el iti arat directia .Ce ma iei pe mine cu aratatul pe harta ?! Mor cand v-aud ca vorbiti asa .Mari luptatori pe harta toti sunteti ,dar la o revolutie sau un razboi voi scrieti statusuri pe facebook ! Am vazut eu ce mari viteji sunt tineri de azi : Toti guita pe forum sa faca revolutie si sa neutralizeze jandarmii dar toti stau cu nasu-n plapuma si-si miros fasurile .Vine,darama,taie, spanzura .Dar numai vorbe de tineretul asta .Bah, moare Stefan Cel Mare cu voi in spate. Il injughie astia miseleste pe Mihai Viteazul a 2a oara daca va are pe voi garda de corp . Vitejii lu Peste Prajit: Faceti razboiae mancand 2 pungi de pufuleti cu Sana .Mie imi spuneti de voi? Pe Burebista il apuca dracii cand vede ce urmasi a lasat pe pamantul Daciei !
Toti astia mici vorbesc de harta .Ce e cu harta aia! E vreo comoara ascunsa de Jack Sparow?
Cum o da omul intro gluma si-o caterinca, cum voi o luati in serios si aruncati prosoape pe harta .Ho bah boxeorilor ca ma supar si va-ncing pe toti fara manusi ....hahaha
Cine vrea sa se bata cu mine?!!!! Toti hastagisti si statusarii de pe facebook ?!! :D Daca vin rusii peste noi, va fac cruci la toti ,traiasca mama .Si voi o ardeti in figuri de razboinici cu mine !! :D
PieS: N-am pepe-uri ca iti aratam eu cum se joaca "v-ati ascunselea pe harta " bah Pixie , "razboinicul familiei netraditionale "
Nici sa dai cu zaru la barbut nu stii si-mi arunci mie sageti cat de voinic si de periculos esti tu pe harta ?! Eu nu joc cu harta, eu joc cu globul pamantesc :D
Am o lume inchisa, ma doare la bascheti de pacalici . Ia uimeste-ma! Cine pana mea esti cu masca aia pe fata, Zorro cu pistrui ?!!
 
Ultima editare:

DeletedUser47495

Daca redai citatul, pai da-l cum trebuie. Ce ? Esti miop ? Nu vezi CE-ul ala din fata ? Ma pui intro ipostaza proasta de anagramat cum m-ai citat tu .
Ce vrei sa-ti arat pe harta?Uite degetul mijlociu .Cum el iti arat directia .Ce ma iei pe mine cu aratatul pe harta ?! Mor cand v-aud ca vorbiti asa .Mari luptatori pe harta toti sunteti ,dar la o revolutie sau un razboi voi scrieti statusuri pe facebook ! Am vazut eu ce mari viteji sunt tineri de azi : Toti guita pe forum sa faca revolutie si sa neutralizeze jandarmii dar toti stau cu nasu-n plapuma si-si miros fasurile .Vine,darama,taie, spanzura .Dar numai vorbe de tineretul asta .Bah, moare Stefan Cel Mare cu voi in spate. Il injughie astia miseleste pe Mihai Viteazul a 2a oara daca va are pe voi garda de corp . Vitejii lu Peste Prajit: Faceti razboiae mancand 2 pungi de pufuleti cu Sana .Mie imi spuneti de voi? Pe Burebista il apuca dracii cand vede ce urmasi a lasat pe pamantul Daciei !
Toti astia mici vorbesc de harta .Ce e cu harta aia! E vreo comoara ascunsa de Jack Sparow?
Cum o da omul intro gluma si-o caterinca, cum voi o luati in serios si aruncati prosoape pe harta .Ho bah boxeorilor ca ma supar si va-ncing pe toti fara manusi ....hahaha
Cine vrea sa se bata cu mine?!!!! Toti hastagisti si statusarii de pe facebook ?!! :D Daca vin rusii peste noi, va fac cruci la toti ,traiasca mama .Si voi o ardeti in figuri de razboinici cu mine !! :D
PieS: N-am pepe-uri ca iti aratam eu cum se joaca "v-ati ascunselea pe harta " bah Pixie , "razboinicul familiei netraditionale "
Nici sa dai cu zaru la barbut nu stii si-mi arunci mie sageti cat de voinic si de periculos esti tu pe harta ?! Eu nu joc cu harta, eu joc cu globul pamantesc :D

Unde ti-e butonul de shut down?
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Unde ti-e butonul de shut down?
Exact ce spuneam !! Mergeti ma si protestati pe facebook ,sa ma inchida astia :D
Copiii din ERA #REZIST. Daca protestau aia in '89 la Ceausescu cum protesteaza #rezist la ..... ,chiar ca multi prosti decedau degeaba .....hahaha
Eu stau la caterinca si ma doare fix la flaifuster pe mine de luptele voastre. Vreti pufuleti cu Sana? Va aduce nenea cu baxu .Sa nu zici ca nu te hranesc, razbonicule
 
Ultima editare:

DeletedUser47495

Exact ce spuneam !! Mergeti ma si protestati pe facebook ,sa ma inchida astia :D
Copiii din ERA #REZIST. Daca protestau aia in '89 la Ceausescu cum protesteaza #rezist la ..... ,chiar ca multi prosti decedau degeaba .....hahaha

Nu mai vorbi aiurea pe aici despre cei care protesteaza pentru ca vor o viata mai buna! Asta e forum legat de lumea 67, asa ca discutiile despre teme politice, care sunt in general conflictuale, nu prea au ce cauta!
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Alea sunt proteste ?!!!!!! Ba dam flori la jandarmi,ba ii renegam ca pune tunu de apa pe noi !! Voi ati vazut proteste la greci ? Aia da se pot numi urmasi ai lu Leonidas si spartani veritabili, nu partarii astia de aduc flori la jandarmi si apoi urla ca ii gazeaza. Daca vede Decebal cum va tratati voi " dusmanii " , va impleteste el singur coroane din ele . Injuri jandarmul dupa ce inainte i-ai dus flori? Idiotul ala de va manipuleaza ca pe cei mai mari fraieri, radea ca gusterul ca a murit femeia aia jandarm !! Noh, cine va marcheaza voua viata contemporana !!! :D Apropo, sunt discutii libere ,nu politica. Doar facem jonctiunea cu luptele de strada si alea de pe harta :D

Panselutelor !! Harta asta nu reprezinta nimic . Daca o luati prea in serios cu luptele astea ,o sa ajungeti sa va credeti reincarnari ale celor mai mari luptatori . Harta asta e doar distractie ,bah nene. Sau cel putin asa era pe vremuri. Acum nu mai bag mana in foc . Daca pierd satul ,ar insemna sa - mi fac sepuku ,de rusine ?! Ce-aveti mah, sunteti normali la cap ? Prea v-ati incurcat personalitatile . Aici sunteti Gingis Han si pe strada nu -ti mai gasesti ochelari daca te impiedici de mine ....hahaha

Daca ma gandesc mai bine, nu va condamn. Nici interlopii nu mai sunt ce erau pe vremuri .Ma uitam la o filmare cu Mircea Nebunu cu intoxicarile lui si prietenii lui albanezi ca ii trimite pe-aia sa-l scoata pe Salam rapitu din camera de hotel . Ce mare interlop se mai crede si asta ? Merge cu low cost la Milano ca sa faca un live pe facebook cu niste pui de cioara care banuiesc ca erau pe la cersit pe-acolo !! Cand intoxica lumea cu rapiri, Salam era bine mersi la restaurant, lua cina cu Corduneanu .....hahaha
Nici interlopii nu mai sunt ce erau pe vremuri ,nici jucatorii :D
Daca il vedea Fane Spoitoru pe live, il batea cu cureaua ca sa-i scoata din cap figurile de interlop :D
 
Ultima editare:

Black is Back

member
Scor reacție
1
Ma gandeam la lumea aia castigata ,sa mor daca mai tin minte cine au fost colegii mei de trib . Si acum sunt intrun trib care in urma cu 2-3 lumi ne-au fost dusmani. Ei au inchis lumea si acum sunt eu si inca un roman cu ei in trib ,dupa ce in urma cu ceva timp eram rosii si ne paleam .Si multe si multe .Pe o lume dusmani ,pe alta prieteni in acelasi trib .Pierzi satu, mare scofala !!! Unii traiesc clipa asta ca si aia in care au pierdut-o pe masa pentru totdeauna ....hahaha
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Dragilor, astfel de conversatii nu au ce cauta pe forum aici desi fiecare are o opinie despre ceea ce se intampla, in general, in lume.
Asadar, mai bine va focusati pe elementele ce tin de harta jocului!
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Pretenas, noi am intrat singuri pe L64, nu am vorbit cu green, cu absolut nimeni de la ei sa intre, si am batut Gentle intr-o luna jumate pe viteza 1, si urmeaza sa batem si rs, am intrat singur vs 2 triburi, si i-am calarit pe harta.

Asa cum te-a calarit mnk pe 60 :D

Tu nu prea ai citit bine ce am scris eu dar aia e. Eu am fost calarit de mnk? cand ? unde? acolo am jucat in 5-6 oameni in rest era praf, asta e adevarul, asta este, am pierdut lumea, mergem inainte. Auzi la el, m-au calarit :))))) Credeam esti un om serios, cand te-am gasit pe voce pe lumea 63 sau ce lume era, pareai serios, cine stie, poate chiar esti serios, dar aici etalezi o atitudine de petarda.
 

DeletedUser49052

Apropo, va multumesc ca mi-ati facut cont cu numele asta superb, f-i-r-a-t-i-a-i dreacu..
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Apropo, va multumesc ca mi-ati facut cont cu numele asta superb, f-i-r-a-t-i-a-i dreacu..
Ma gandeam ce nume iti poate fi mai folositor !! Imi asum toate injuraturile dar sa stii ca esti ferches cu numele asta ,negrule .Stii ce merge la numele asta ? Poza mea de la profil .....hahaha
Facem schimb de nick-uri? :D


Negrii nu se schimba .Sunt ca vrajitoarele. Mor pe rug dar tot de partea intunecata a Lunii sunt.
 

DeletedUser34078

baz! Cine cu cine se bate si de ce? Mai concis ca nu se mai intelege nimic :eek:... intreb si eu pentru un prieten.;)
 
Sus