Discutii libere SP16 !

Marky.

member
Scor reacție
0
Hahaha marky ai uitat mesajele ctine si fractu cand ai intrat pe 59 cu rs in centru blank ? Cum zicea fractu ca nu ai treaba, sa te las in pace ca nu ai stiut, dar lasa ca va raspund tot cu video ca am mesaje mai frumoase

Prietenas, cred ca ai pierderi de memorie.. Eu n-am jucat pe 59.
Esti prea cu nasul pe sus pe extern.. Te crezi buricul pamantului si esti vai de capu' tau.. Stai mai calm, si nu mai baga vorbe aiurea.. Ca vad ca atata stii si tu
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Prietenas, cred ca ai pierderi de memorie.. Eu n-am jucat pe 59.
Esti prea cu nasul pe sus pe extern.. Te crezi buricul pamantului si esti vai de capu' tau.. Stai mai calm, si nu mai baga vorbe aiurea.. Ca vad ca atata stii si tu


Sa nu adie vantu ca te pierd, lasa ca o sa ma uit la mesajele alea cand plangea fractu ca nu stiai ce si cum si sa te lasam in pace :)) la fel si mesajele cand la fiecare organizat le voi cereati sitter ca nah, inaptii nu stiu sa se apere, cam uitati cine sunteti defapt :)) ramane de vazut cat tineti locul unde va credeti acuma, spartani ca tine sunt si au fost mereu si au disparut intre timp ^^
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Sa nu adie vantu ca te pierd, lasa ca o sa ma uit la mesajele alea cand plangea fractu ca nu stiai ce si cum si sa te lasam in pace :)) la fel si mesajele cand la fiecare organizat le voi cereati sitter ca nah, inaptii nu stiu sa se apere, cam uitati cine sunteti defapt :)) ramane de vazut cat tineti locul unde va credeti acuma, spartani ca tine sunt si au fost mereu si au disparut intre timp ^^

Ba da' mie mi-ar fii rusine sa mai vorbesc dupa ce s-a intamplat pe speciala :)) si pe langa mai si minti :))))
Baaaa aloo, trezeste-te ma la realitate.. Cine au uitat cine sunt ? Noi sau voi ? :)))
Esti prea slab pregatit ca sa intelegeti anumite lucruri.. Hai, te-am pupat :*

P.S. si daca nu te-am convins, mai uite-te o data la clasament :))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Pe 34 era echipa buna la dt, aia era echipa originalapana sa apara tribul dk alaturi de ei, ce sa zici de echipa dt de pe60 atunci? Daca pe34 era 15-20% cred ca ai inversat procentele :)))

Cat despre roma depinde de lume, cel putin unde i-am gasit gen L51 nu au aratat nimic, dar si lumea a fost inchisa fara vre-un razboi, ca ati batut mnk nush daca ii chiar ceva woow, oricum tribul ala a devenit cel mai corcit de pe.ro :)) vezi ce rezerve ai prin roma sa le trimiti acolo, ei ii spun echipa daca au adunat 2-3 de prin toate triburile :rolleyes:


Ta/bi bate toate triburile castigatoare de pe fiecare lume :)))) cum dreq sa chemi ts/bi la duel mnezooo ca sigurat ai fumat ceva
Din cate cred, pare-mi-se ca nici nu esti in stare sa strangi echipa, altfel n-ai refuza.
 

DeletedUser49071

Ce sa si ziceti acuma, pana si de la voi au zis la fel “cu sacii drja in curata au si ei glas” csf, prima lume unde va apare si voua la profil ca ati castigat, cat despre dt prima lume contra ei a fost castigata pe 34 iar pe 54 infrangere... macar am pierdut contra jn trib ce a castigat ceva lumi nu contra roma ca altii ^^
Ups, de 48 s a uitat? Când tot dt a făcut măcel cu jucătorii revo.. Sari lumi ursule.. 63 ați câștigat prin ex nu ca sunte ți voi buni.. Voi inafara de cumpărat conturi nu știți mare lucru.. Dar la categoria asta cu cumparatul de conturi îl includem și pe teslaru pentru 63 :*
 

DeletedUser46530

Ups, de 48 s a uitat? Când tot dt a făcut măcel cu jucătorii revo.. Sari lumi ursule.. 63 ați câștigat prin ex nu ca sunte ți voi buni.. Voi inafara de cumpărat conturi nu știți mare lucru.. Dar la categoria asta cu cumparatul de conturi îl includem și pe teslaru pentru 63 :*

ia-ti zboru, ba, c-ai zburat de pe speciala cu mult inainte sa-si ia revo zboru ;)
 

DeletedUser49071

am jucat cat am jucat pe speciala petrica, insa cat am facut-o ma cam uitam de sus la tine:))) si asta fara nici macar un suport prietene, hai sa nu uitam ca pe 63 te-ai banat sa nu-ti mai iau satele, pe sp12 te-am zburat de pe harta..pe speciala asta nici nu ai contat in clasament cat am jucat eu....ce dracu ma obosesc sa intru iar in polemici tu tine...Nici nu te-am bagat in seama , dar iti lipseam :*

Teslare.. strange bani tati:)) sa ai de conturi :*

petrica aka pupa c**. tu esti mascota oriunde mergi ma..cu revo erai tare in gura, acum cu astia la fel..ce dracu e cu tine??? :))
 

DeletedUser46530

am jucat cat am jucat pe speciala petrica, insa cat am facut-o ma cam uitam de sus la tine:))) si asta fara nici macar un suport prietene, hai sa nu uitam ca pe 63 te-ai banat sa nu-ti mai iau satele, pe sp12 te-am zburat de pe harta..pe speciala asta nici nu ai contat in clasament cat am jucat eu....ce dracu ma obosesc sa intru iar in polemici tu tine...Nici nu te-am bagat in seama , dar iti lipseam :*

Teslare.. strange bani tati:)) sa ai de conturi :*

petrica aka pupa c**. tu esti mascota oriunde mergi ma..cu revo erai tare in gura, acum cu astia la fel..ce dracu e cu tine??? :))

m-ai scos de pe sp12 cu backstab, ghiolbanule

hai fugi mai da un click la harti avansate sa mai vezi si tu cum arata harta pe speciala
 

DeletedUser49071

Deșteptule.. Dacă voiam sa vad cum arata harta acum eram pe harta...ca sfat petrica, pe unde joci, în ce echipa ai fi.. Nu este necesar sa pupi fundulete ca să fii cineva.. Sau asta 3 condiția? Sa fii mascota?..
Ba mascota revo...ba mascota jderii.. Nici tu nu știi pe unde o mai arzi
 

DeletedUser49070

Tractoras, ideea e in felul urmator. Nu o mai baga pe asta ca daca vroiai erai pe harta pentru ca e irelevanta. Orice faceai pe harta nu mai erai odata ce erai out din trib, iar daca ramaneai acolo, te scoteam cu forta. Asa ca lasa speciala 12 si traieste si tu in prezent. Cum a zis si petre, mai trage si tu un ochi pe harta daca ti-e dor de speciala dar altceva nu ai ce comenta ca esti spectator.
Mai avem un spectator de lux pe aici... Dragule ursulet, ce faci tati? Cum se vede speciala de afara? Ce mai ai de comentat bunule? Ce scuze mai gasesti? Sti vorba aia...,,GURA BATE CURU''...Ti se potriveste de minune. Nu mai bine stateai tu in banca ta ..defapt in chiuveta ta ca esti plin de spuma pana la gurita.
Nu mai fa pe destepul, daca nu te poti abtine de la comentarii inutile poti iesi ca te faci mai de minune decat te-ai facut pana acum. Ce conteaza 60? Ce conteaza alte lumi?
Erai zmeu la inceput, ti-ai adus toate ,,zeitatile'' cu tine ca sa bati o mana de maniaci si ai luat-o sus, vorba ta. Ai luat tati nu ai dat pe speciala asta. In locul tau nu mai ieseam din bucatarie ma..serios. Asa ca sfat pe viitor: Nu mai lansa provocari de genul ca iara ti-o incasezi.
Acum imi cer scuze ca te-am retinut din treaba ca stiu ca ai multa..Hai succes la toti:* Fiecare cu ce poate...unii la sate, altii la vase;)
 

DeletedUser46530

ba, tractoristo, fii antena aici ce zice tw-statsu

nu te vede prea bine, nici nu trebuia pus tot, uite aici diferenta, ai fost paleta

poti sa te uiti la 9 noiembrie si sa faci diferenta, sate luate de unde, oda, odd, toate alea

ai incercat si tu o manevra pe speciala asta, manevra despre care va laudati de cand a inceput speciala si ai luat-o in gura

culcat, slabane, cand eu cresteam zidu tu bagai minaj pe zid 0

Rt1ETMg.png

es23Z1o.png

laLgGUJ.png

whvyw0e.png

xIp4pUO.png

VoDF5Bu.png

Igazzdb.png

jOwpKLL.png

0ywYBDE.png
 
Ultima editare de un moderator:
Sus