Discutii libere L66

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Da, si cateva zeci de conturi blocate in rest :))
Hai fugiti si plimbati-va pe langa opera...poate va mananca ceva si va scarpina aia pe acolo
 

DeletedUser4270

Vezi cum vorbesti ca te trezesti concediat.Esti la el in trib in caz ca faci o confuzie.Nusha de care vorbesti nu e femeie doar numele e de femeie.

Sa fi politicos sau respectos cu oameni mai in varsta nu are nici o legatura cu tribu, asta tine de character. Daca nu-l duce capu mai mult de atat, e strict problema lui/iei:) pe mine ma amuza oricum.
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Mi sa indeplinit, am dus tribu pe locu 1 si la inamici invinsi tot pe 1 (agresor si aparator)

Legend a fost desfintat din cauza presiunilor puse de Zig HT aAa aka Tripla Alianta si DK :) si prin tradarea lui vykyng si unui alt jucator din Conducere.

Las aceasta provocare mai departe: sa intrati in centru, sa nu faceti nici o diplomatie si daca se poate, farà academi. Pentru cei ce prefera provacarile Grele.

Am intrat 6 jucatori aprope am cucerit lumea.


Din prima zi de cand am intrat cu voi si l-am vazut pe agariciul ala de vykyng, v-am zis ca nu e de incredere si nu e om care sa preia fraiele vreunui trib.
Am dat exemple din trecutul lui, mesaje dubioase si tot tacamul.

Dar n-ati ascultat. Mai ales b2l2n2r ala.

Ai avut 1-2 oameni bunicei, si restul petarde. In afara lor, ti-ai ales gresit oamenii cu care sa duci o lupta.
 

vykyng

member
Scor reacție
0
Din prima zi de cand am intrat cu voi si l-am vazut pe agariciul ala de vykyng, v-am zis ca nu e de incredere si nu e om care sa preia fraiele vreunui trib.
Am dat exemple din trecutul lui, mesaje dubioase si tot tacamul.

Dar n-ati ascultat. Mai ales b2l2n2r ala.

Ai avut 1-2 oameni bunicei, si restul petarde. In afara lor, ti-ai ales gresit oamenii cu care sa duci o lupta.

"agarici" sa ii zici lu tac-tu, sau cui iti permite.atata timp cat nu ma cunoști, mai bine iti vezi de jocul tau.
 

vykyng

member
Scor reacție
0
Nu ai de unde sa ma cunoști tu pe mine ma, pielea p...ii.nu ma bag in seama cu toti fraierii.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Muppetsule...fiecare echipa are anumite perioade mai bune sau mai rele.
Nu stiu ce vrei sa demonstrezi cu anumite postari pe aici dar clar nu este in folosul DK-ului deloc.
Avem si noi rapoarte in care elita DK-ului a atacat cu fulluri de aparare si noi am respins atacurile fara pierderi semnificative dar nu am iesit pe extern sa le postam.
Fi cuminte si serios pe mai departe.
Toate cele bune !
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Sau ati prins glas dupa ce a trecut perioada cu, conturile blocate ?
Ma intreaba baietii ce ati facut la organizat ? Le-am zis ca sa va intrebe pe voi aici ca poate ne atasati si voi ca baietii din HT o statistica.
Apropo...pe HT i-ati destabilizat complet. Stiati ca nu pot duce un razboi pe 2 fronturi si i-ati bagat in gura lupului ca sa treaca vremea si sa incercati voi alte tertipuri. Sophia e disperata. Da mesaje peste tot in Zig si pe la noi sa mai incerce 1-2 recrutari. Toate la timpul lor Sophia...Pana atunci aveti de demonstrat ca aveti habar in a conduce un trib, o echipa care se vrea loc 2 pe lumea asta in aceasta clipa. Dar se pare ca nu puteti dezvolta un nivel apropiat deloc in organizare, nici in joc chiar...poate doar cativa.
Hai fugiti si aparati-va acum ca am si altele de facut in afara sa ma mai contrez cu voi pe aici anapoda, jucatorilor !
 

DeletedUser48814

Sau ati prins glas dupa ce a trecut perioada cu, conturile blocate ?
Ma intreaba baietii ce ati facut la organizat ? Le-am zis ca sa va intrebe pe voi aici ca poate ne atasati si voi ca baietii din HT o statistica.
Apropo...pe HT i-ati destabilizat complet. Stiati ca nu pot duce un razboi pe 2 fronturi si i-ati bagat in gura lupului ca sa treaca vremea si sa incercati voi alte tertipuri. Sophia e disperata. Da mesaje peste tot in Zig si pe la noi sa mai incerce 1-2 recrutari. Toate la timpul lor Sophia...Pana atunci aveti de demonstrat ca aveti habar in a conduce un trib, o echipa care se vrea loc 2 pe lumea asta in aceasta clipa. Dar se pare ca nu puteti dezvolta un nivel apropiat deloc in organizare, nici in joc chiar...poate doar cativa.
Hai fugiti si aparati-va acum ca am si altele de facut in afara sa ma mai contrez cu voi pe aici anapoda, jucatorilor !
ce frumos ce neadevarat bla bla bla .. :) lalala ma plictisiti unde e ht ul destabilizat vedem vorbim ce o fi o fi asta e jucati mai mult pe harta
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Ce este neadevarat ?
Zeci de conturi blocate in DK si HT. Zeci de cereri de sprijin pe forumul HT si doar o parte din jucatori primesc defensiva, bineinteles, cei care au relatii, pile si interese impreuna cu cei din conducere. Zeci de mesaje trimise de Sofia catre multi jucatori din Zig si de la noi in care incerca sa ii aduca pe skype sa detalieze mai mult, probabil propuneri de a le cumpara conturile sau cine mai stie.
Despre ce neadevaruri vorbim aici ?
HT a fost tras in jos de DK si o sa cada inainte de termen :))
Si urmeaza...multe alte kindere ce vi le-am pregatit.
 
Sus