Green vs Wanted (Gentle)

DeletedUser46527

Si a aparut CrazyMind Usa Senior deoarece Juniorul se pregateste de somnic
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Gata, nu mai iesiti pe extern ?:confused:






#Bafta Green

barbareeee.png


app.png


Felicitari, ati facut un lucru care era practic imposibil :( am auzit ca restu hartii vor sa va lase deja satele, a fost o greseala sa se intre pe o lume cu gentle intr-o asa formula incredibila
 

DeletedUser45849

Nu suntem Gentle, suntem Wanted.
Nu mi se pare corect ca Gentle sa isi asume tot ce face tribul asta.
 

DeletedUser30525

Ce scopuri ? Sa cresteti sate ?
Ce norocosi, mereu sunteti pe plus, nu noi jucam cu 2 triburi de suporti :rolleyes: se stiu ele

Ati intrat sa ne scoateti si v-ati facut de cacao


N-ai inteles nimic din ce am zis eu dar nu conteaza
Era de asteptat
Dati-i inainte pe green
:D
Apropo peste vreo 2 saptamani ne mutam mai la sud
Haideti dupa noi

:D
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu suntem Gentle, suntem Wanted.
Nu mi se pare corect ca Gentle sa isi asume tot ce face tribul asta.
Conducerea e aceeasi, jucatorii din Gentle sunt toti in Wanted. Deci, pentru restul lumii, tot Gentle ramaneti. Ca v-ati mai bagat si altii in tribul asta si aveti pretentia sa nu fiti in aceeasi oala, ne pare rau, nu merge asa
 

DeletedUser48183

Ai prins voce, ca ai scos juma de green, dupe ce ai facut aliante cu tot k-ul?

Sau ai uitat de bataia fara drept de apel de pe 60 si 64? Ca sa nu mai zic ca pe 61 desi n-am castigat am fost considerati cei mai buni de pe harta?

Norocul tau ca nici green nici noi n-am intrat in full, ce sa zic de noi, ca am fost mai mult la pp.

Dar stai linistit, ca pe harta tot o sa ne vedem ;]


Aici nu suntem nici pe 60,61 sau 64 :D
Scuze stie toata lumea sa bage , fapte mai putine .
Nu sunt eu cine stie ce jucator dar te rog eu nu te mai face singur de ras pe forum , suntem in acelasi trib si ma faci si pe mine de rusine cu iesirile tale.
 

DeletedUser47495

Conducerea e aceeasi, jucatorii din Gentle sunt toti in Wanted. Deci, pentru restul lumii, tot Gentle ramaneti. Ca v-ati mai bagat si altii in tribul asta si aveti pretentia sa nu fiti in aceeasi oala, ne pare rau, nu merge asa

Chiar n-are nicio importanta cum ne spui tu :D
green tot la margine ramane :rolleyes::rolleyes:
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Pai o sa aveti pe 68 sansa sa ajungeti la mijloc daca va ambitionati si intrati cu oreinregistrare ;)
Dupa ce te-ai ars cu noi o data, eu zic sa fii mai atent pe cine subestimezi :D Ti-am zis, sunteti in avantaj, ne-ati cam scos dintre voi, dar prea ai impresia ca s-a terminat :D Pana nu ne scoateti si din marginea aia, degeaba dai cu declaratii de-astea :)
 

DeletedUser47495

Dupa ce te-ai ars cu noi o data, eu zic sa fii mai atent pe cine subestimezi :D Ti-am zis, sunteti in avantaj, ne-ati cam scos dintre voi, dar prea ai impresia ca s-a terminat :D Pana nu ne scoateti si din marginea aia, degeaba dai cu declaratii de-astea :)

Din cate tin minte voi erati aia arsi atunci:rolleyes::rolleyes: Eu m-am ars cu maniacii si o recunosc, insa green daca nu are niste aliati care sa-i care e degeaba pe harta :D
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Din cate tin minte voi erati aia arsi atunci:rolleyes::rolleyes: Eu m-am ars cu maniacii si o recunosc, insa green daca nu are niste aliati care sa-i care e degeaba pe harta :D

37 Juniorul (şters) (dizolvat) 7 9 3.029.034 3.566.979

mare performanta ai avut impotriva green-ului , cei drept :D iar Mnk nu cred ca avut timp sa te arda cum trebuie, ca ai disparut pana sa ajunga la tine
 

DeletedUser43824

Conducerea e aceeasi, jucatorii din Gentle sunt toti in Wanted. Deci, pentru restul lumii, tot Gentle ramaneti. Ca v-ati mai bagat si altii in tribul asta si aveti pretentia sa nu fiti in aceeasi oala, ne pare rau, nu merge asa


Amuzant :rolleyes:

Nu suntem Gentle, suntem Wanted.
Nu mi se pare corect ca Gentle sa isi asume tot ce face tribul asta.

Repostez pentru ca e prea bine spus :)
 
Sus