Green vs Wanted (Gentle)

DeletedUser45849

Oamenii se caracterizeaza si dupa cei cu care se aliaza, zic si eu :) Daca ati ales sa fiti condusi de astfel de persoane, nu vad de unde pretentia sa fiti tratati altfel :D

Daca nu cunosti situatia noastra interna, mai bine nu vorbi doar de dragul de a vorbi.
Puteti sa ne tratati la fel pe toti daca te incalzeste, la urma urmei toti va rupem in egala masura ;)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Daca nu cunosti situatia noastra interna, mai bine nu vorbi doar de dragul de a vorbi.
Puteti sa ne tratati la fel pe toti daca te incalzeste, la urma urmei toti va rupem in egala masura ;)
Vad doar ca esti condus de un backstabber. :) Nu ma intereseaza ciorba voastra interna
 

DeletedUser45849

Vad doar ca esti condus de un backstabber. :) Nu ma intereseaza ciorba voastra interna

Daca nu te intereseaza de ciorba noastră, de ce pana mea nu-ti vezi de a ta? Tot apari pe aici cu ceva de comentat la orice. Da mai abtine-te si incearca sa ne arati ceva si pe harta. Ca de viteji d-astia cu trompete nu ducem lipsa.
Nu ma intereseaza conflictele tale cu Gentle de pe alte lumi, aici te bati cu Wanted.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Daca nu te intereseaza de ciorba noastră, de ce pana mea nu-ti vezi de a ta? Tot apari pe aici cu ceva de comentat la orice. Da mai abtine-te si incearca sa ne arati ceva si pe harta. Ca de viteji d-astia cu trompete nu ducem lipsa.
Nu ma intereseaza conflictele tale cu Gentle de pe alte lumi, aici te bati cu Wanted.
Faptul ca Scamatescu a facut o un rebranding si a mai adunat niste jucatori de pe harta, nu inseamna ca sunteti alt trib. Stii vorba aia, aceeasi Marie, cu alta palarie :) Poti protesta cat doresti, in ochii lumii, tot Gentle sunteti ;)
 
Scor reacție
98
Faptul ca Scamatescu a facut o un rebranding si a mai adunat niste jucatori de pe harta, nu inseamna ca sunteti alt trib. Stii vorba aia, aceeasi Marie, cu alta palarie :) Poti protesta cat doresti, in ochii lumii, tot Gentle sunteti ;)

Tot o lipitoare ai ramas, vorbesti mult si degeaba, ai ramas cu traume ? Chiar nu ma intereseaza ce crezi tu despre noi, conteaza ca va inghesuim la margine ;)

Ati intrat dupa noi si v-ati facut de ras, puteti sa negati dar toata lumea stie asta
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Tot o lipitoare ai ramas, vorbesti mult si degeaba, ai ramas cu traume ? Chiar nu ma intereseaza ce crezi tu despre noi, conteaza ca va inghesuim la margine ;)

Ati intrat dupa noi si v-ati facut de ras, puteti sa negati dar toata lumea stie asta
Pana nu ne scoateti de tot, n-ai castigat nimic :) Noi nu dam delete la primele semne ca nu ne merge, cum a facut Gentle pe 60/64
 

DeletedUser30525

da...pai voi ati inventat-o si aplicat-o prima data ! :D sunteti experti

Chiar vrei sa reluam iar discutiile?
:D
Dar parca imi amintesc ca porumbul a intrat prima data in discutie pe 60
Si ati reeditat si pe 64 din cate am inteles (nu stiu exact pentru ca nu m-a interesat L64)
A da voi nu stiti nimic de acolo ca nici macar nu ati stat sa luptati sau ati fi vrut voi dar nu mai era cu ce
Aici macar noi mai splituim un nobil mai ciupim cate un sat
Va bantuim un pic
E clar ca diferenta de sate isi va spune cuvantul pana la urma dar pana la urma e doar un joc, doar o lume.
Sau inca nu e evident ca indiferent ca pierdem sau castigam contra voastra pe o lume, de distrat noi tot ne distram pe seama unora din "fostul" Gentle?
Spun unora pentru ca sunt si jucatori buni la voi care nu au nici o treaba cu relatia "amicala" Green - Gentle
Pana la urma in afara de niste sate si praful de pe toba nu prea aveti ce sa luati
:D
Deocamdata inca mai aveti de fugarit dupa noi
Spor
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Chiar vrei sa reluam iar discutiile?
:D
Dar parca imi amintesc ca porumbul a intrat prima data in discutie pe 60
Si ati reeditat si pe 64 din cate am inteles (nu stiu exact pentru ca nu m-a interesat L64)
A da voi nu stiti nimic de acolo ca nici macar nu ati stat sa luptati sau ati fi vrut voi dar nu mai era cu ce
Aici macar noi mai splituim un nobil mai ciupim cate un sat
Va bantuim un pic
E clar ca diferenta de sate isi va spune cuvantul pana la urma dar pana la urma e doar un joc, doar o lume.
Sau inca nu e evident ca indiferent ca pierdem sau castigam contra voastra pe o lume, de distrat noi tot ne distram pe seama unora din "fostul" Gentle?
Spun unora pentru ca sunt si jucatori buni la voi care nu au nici o treaba cu relatia "amicala" Green - Gentle
Pana la urma in afara de niste sate si praful de pe toba nu prea aveti ce sa luati
:D
Deocamdata inca mai aveti de fugarit dupa noi
Spor
deci cand va calcam noi acum pe cap nu conteaza, sunt doar niste sate, dar cand ati castigat voi pe 60 sau unde spui tu, acolo conteaza, si mereu aduceti in discutie :)))))
Adevarul e ca si eu as vrea sa bag bani in pp-uri sa cresc sate pentru dusmani, pffaaai ce distractie.....zi-mi si mie cum sa procedez sa ajung ca voi...nu ca ar fi nevoie sa ma delimitez, dar eu n-am jucat pe 60 sau 64, deci inainte sa afirmi ca ai batut si ai facut si ai dres, documenteaza-te :D
 

Centorag

member
Scor reacție
0
deci cand va calcam noi acum pe cap nu conteaza, sunt doar niste sate, dar cand ati castigat voi pe 60 sau unde spui tu, acolo conteaza, si mereu aduceti in discutie :)))))
Adevarul e ca si eu as vrea sa bag bani in pp-uri sa cresc sate pentru dusmani, pffaaai ce distractie.....zi-mi si mie cum sa procedez sa ajung ca voi...nu ca ar fi nevoie sa ma delimitez, dar eu n-am jucat pe 60 sau 64, deci inainte sa afirmi ca ai batut si ai facut si ai dres, documenteaza-te :D
Cum n-ai jucat boss pe 60 ? :D Ai bagat tare cu DeleTe si ti-a luat Mnks tot imperiul in 3 zile :D Esti maestru la crescut sate pentru inamici :D
 

DeletedUser48684

sa bagi mii de pp-ri ca sa cresti barbarele din marginea hartii e ceva,cica sunt unii care le cresc fara sa bage nici macar un amarat de pp,aia se numesc noobi sau incepatori ....
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Cum n-ai jucat boss pe 60 ? :D Ai bagat tare cu DeleTe si ti-a luat Mnks tot imperiul in 3 zile :D Esti maestru la crescut sate pentru inamici :D
era o diferenta, am jucat cu dt nu intrasem cu gentle, dar ce sa zici si tu, ai inceput sa latri? daca te intreb de barbare iar bagi capul in pamant :D
eu am crescut sate pentru mnk? iar fumezi coji de banane?
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
imi arati ca am cedat satele si unele le-au luat mnk? pai si aportul green unde este bai nobule?
iulica, te las sa cresti 2 barbare daca-mi lustruiesti pantofii
 

DeletedUser29124

Acum in prag de sarbatori chiar nu cred ca-si mai au locul aici jignirile...Referitor la aceasta tema, cred ca se poate inchide...Wanted ne-a invins! Au fost mult mai motivati.Sper ca toti colegii mei sa fi invatat ce era de invatat din acest inceput de lume.Nu e o mare tragedie...nu fugim in papusoi...triburile e un joc si trebuie tratat ca atare. Chiar vreau sa-i felicit pe cei din Wanted, care nu au facut parte din trupa de backstabberi din Gentle de pe lumile anterioare. Cu siguranta o sa ne mai intalnim si o sa ne mai razboim si pe alte lumi viitoare. Sarbatori fericite tuturor!
 
Sus