Green vs Wanted (Gentle)

DeletedUser43824

Acum in prag de sarbatori chiar nu cred ca-si mai au locul aici jignirile...Referitor la aceasta tema, cred ca se poate inchide...Wanted ne-a invins! Au fost mult mai motivati.Sper ca toti colegii mei sa fi invatat ce era de invatat din acest inceput de lume.Nu e o mare tragedie...nu fugim in papusoi...triburile e un joc si trebuie tratat ca atare. Chiar vreau sa-i felicit pe cei din Wanted, care nu au facut parte din trupa de backstabberi din Gentle de pe lumile anterioare. Cu siguranta o sa ne mai intalnim si o sa ne mai razboim si pe alte lumi viitoare. Sarbatori fericite tuturor!


Sarbatori fericite si tie!
 

DeletedUser8906

Mult succes fostilor colegi din ATO L58 !!!

P.S - C1pa, legat de wanted stii foarte bine ca nu e cum ar trebui sa fie(mai ales cum consideri tu) ... :))
Gentle isi i-a toate meritele si oricum s-ar numi o sa fie tot Gentle pentru restu' playerilor de pe harta. Dupa cate stii, intemeietorul e tot stamatescu, deci ...
Desi voi cei din ATO ati dus +valoare echipei lor(denumita acum Wanted) o sa aveti o lume foarte grea, mult mai grea ca L58(chiar si inceputul, unde ne-am chinuit mult) :))

Multa bafta tuturor si sarbatori fericite.
 
Scor reacție
98
Mult succes fostilor colegi din ATO L58 !!!

P.S - C1pa, legat de wanted stii foarte bine ca nu e cum ar trebui sa fie(mai ales cum consideri tu) ... :))
Gentle isi i-a toate meritele si oricum s-ar numi o sa fie tot Gentle pentru restu' playerilor de pe harta. Dupa cate stii, intemeietorul e tot stamatescu, deci ...
Desi voi cei din ATO ati dus +valoare echipei lor(denumita acum Wanted) o sa aveti o lume foarte grea, mult mai grea ca L58(chiar si inceputul, unde ne-am chinuit mult) :))

Multa bafta tuturor si sarbatori fericite.
Restul playerilor fiind Roma si green ca doar ei apar aici, jucatorii care vad Gentle in loc de Wanted au ramas cu traume probabil si nu pot trece peste :p aici este Wanted si punct:eek:

Sărbători fericite si tie !
 

DeletedUser45849

Mult succes fostilor colegi din ATO L58 !!!

P.S - C1pa, legat de wanted stii foarte bine ca nu e cum ar trebui sa fie(mai ales cum consideri tu) ... :))
Gentle isi i-a toate meritele si oricum s-ar numi o sa fie tot Gentle pentru restu' playerilor de pe harta. Dupa cate stii, intemeietorul e tot stamatescu, deci ...
Desi voi cei din ATO ati dus +valoare echipei lor(denumita acum Wanted) o sa aveti o lume foarte grea, mult mai grea ca L58(chiar si inceputul, unde ne-am chinuit mult) :))

Multa bafta tuturor si sarbatori fericite.

Ne-am chinuit pe 58 la inceput?, hai sa fim sinceri, am mâncat bătaie de n-am mai stiut de noi:)))), cel putin pana ne-am pus pe picioare:))
 

DeletedUser43824

Desi am preferat sa raman tacut si sa ma bucur de joc fara a aduce in lumina deciziile proaste ale conducerii green, care de altfel m-au facut sa nu mai continui alaturi de ei, se pare ca nu se opresc prin a ma surprinde cu copilaria de care dau dovada.

Dupa ce am pus cotul la munca pe l60 alaturi de ei, indiferent de cate ori am fost amenintat ca o sa fiu dat afara ca expuneam cu dovezi pe extern faptul ca noi muncim pentru fiecare sat de la inamic iar aliatii le luau cedate, plus tratamentele injositoare pe care le-am primit pentru ca am facut cu ani in urma parte din echipa DT (efectiv luam si aparam sate si tot spion eram), au ales sa ma concedieze in faza finala din tribul epava, abandonat si injosit Green deoarece ei au ales sa intre pe o lume impotriva unui trib in care ma aflu.

Desi oricum nu eram in tribul castigator, deoarece conducerea a decis ca mai bine inchide lumea (plecand in numar de 10 in mnk) decat sa demonstreze contrariul la tot ce se spunea (faptul ca green nu a facut altceva decat sa tina o granita fixa pana cand mnk a innobilat tot), au zis ca daca imi fac datoria si joc harta asa cum e aici pe l67, nu merit sa ma aflu in tribul pentru care am muncit la fel sau poate uneori mai mult decat unii colegi de acolo.
La final chiar cedand sate muncite pentru a ajuta la dominatia colegilor.

Probabil daca am jucat pe o lume cu green ar trebui sa raman blocat de respectul si recunostinta, pe care ar trebui sa le am deoarece mi-au permis sa fac parte din acest comitet.



Felicitari Green, nu sunteti cu nimic mai buni decat oamenii pe care ii huliti.
O sa dau delete acolo deoarece imi e rusine sa imi apara la istoric respectiva lume :)


Sper ca in perioada asta, de sarbatori, sa se reflecte mai mult in interiorul tribului si sa isi mai dea oamenii seama langa ce persoane joaca.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43824

Iar ceva on topic:



Parte 1:
Triburi: Wanted, W@nted, Want, Want., Want..
Parte 2:
Triburi: Green, Red

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 397
Tabăra 2: 105
Diferență: 292

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 59
Tabăra 2: 23
Diferență: 36

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 776,473
Tabăra 2: 154,659
Diferență: 621,814

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 171,537
Tabăra 2: 55,342
Diferență: 116,195

chart
 

DeletedUser30525

Buna statistica.
Credeam ca sta mult mai rau green.
Dar daca facem comparatie cu 60 (apropo macar noi iesim pe extern chiar daca pierdem, acolo D-l Stamatescu doar a citit dar acum e peste tot.) noi tot avem ceva luat la statistica. Din cate imi aduc aminte atunci au luat 1 sat de la noi.
Dar istoria e istorie. Atunci green au invins, aici Gentle + cei nou veniti = Wanted se pare ca au fost mai buni.
Vedem ce ne mai rezerva viitorul.

Pana atunci insa Sarbatori Fericite la toata lumea.


PS: Quizz ai tot dreptul sa iti spui parerea dar vezi ca ai spus lucruri eronate. Nu vreau sa intru in polemica cu tine dar pe viitor inainte de a acuza verifica-ti afirmatiile.
 

DeletedUser43824

Buna statistica.
Credeam ca sta mult mai rau green.
Dar daca facem comparatie cu 60 (apropo macar noi iesim pe extern chiar daca pierdem, acolo D-l Stamatescu doar a citit dar acum e peste tot.) noi tot avem ceva luat la statistica. Din cate imi aduc aminte atunci au luat 1 sat de la noi.
Dar istoria e istorie. Atunci green au invins, aici Gentle + cei nou veniti = Wanted se pare ca au fost mai buni.
Vedem ce ne mai rezerva viitorul.

Pana atunci insa Sarbatori Fericite la toata lumea.


PS: Quizz ai tot dreptul sa iti spui parerea dar vezi ca ai spus lucruri eronate. Nu vreau sa intru in polemica cu tine dar pe viitor inainte de a acuza verifica-ti afirmatiile.

Salut,


Ne aflam inca in prima faza a lumii, unde nu putem vorbi de sute de sate pe plus.
Este o statistica buna, care reflecta situatia pe harta unde am scos green dintre noi in proportie destul de mare.

Asa cum ii spuneam si unui coleg de-al tau, tot ce am spus reflecta adevarul trait de mine. Faptul ca s-a evitat un razboi la final ca nu aveam destui jucatori activi asta nu e relevant. Ba din contra, arata poate situatia unui trib incapabil sa inchida o lume singur. Faptele au ramas, iar faptele sunt ca statistic doar 25% din trib a plecat sa si innobileze colegii pentru statistica.


Ma rog, oricum nu aici era problema ci la respectul oferit de conducere jucatorilor.

Sarbatori fericite!
 

DeletedUser46527

Stiti care e diferenta dintre Green si Gentle?
Ca celor din Gentle le este prea rusine sa isi mai foloseasca numele de trib atunci cand intra pe o noua lume .
Observ aici pe extern foarte multi jucatori pe care nimeni nu ii mai gasea pe L60 ,L64 . Atunci cand pierdeti nu va mai amintiti link'ul catre extern? Asta nu ar fi o problema dar voi uitati si link'ul catre joc atunci cand pierdeti cateva sate (vezi L60 , L64) .
Parerea mea este ca nu exista termen de comparatie intre Green si Gentle , Green isi recunoaste atat victoriile cat si infrangerile ,noua nu ne este rusine sa intram de fiecare data in acelasi trib cu acelasi nume .
Sarbatori fericite va doresc !

p.s Un sfat pentru Gentle , nu mai lasa trecutul sa te bantuie .
 

DeletedUser47495

Stiti care e diferenta dintre Green si Gentle?
Ca celor din Gentle le este prea rusine sa isi mai foloseasca numele de trib atunci cand intra pe o noua lume .
Observ aici pe extern foarte multi jucatori pe care nimeni nu ii mai gasea pe L60 ,L64 . Atunci cand pierdeti nu va mai amintiti link'ul catre extern? Asta nu ar fi o problema dar voi uitati si link'ul catre joc atunci cand pierdeti cateva sate (vezi L60 , L64) .
Parerea mea este ca nu exista termen de comparatie intre Green si Gentle , Green isi recunoaste atat victoriile cat si infrangerile ,noua nu ne este rusine sa intram de fiecare data in acelasi trib cu acelasi nume .
Sarbatori fericite va doresc !

p.s Un sfat pentru Gentle , nu mai lasa trecutul sa te bantuie .

Ce-i drept cu green nu se compara niciun trib. Nu exista o echipa care sa se coboare chiar pana la nivelul vostru
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Desi am preferat sa raman tacut si sa ma bucur de joc fara a aduce in lumina deciziile proaste ale conducerii green, care de altfel m-au facut sa nu mai continui alaturi de ei, se pare ca nu se opresc prin a ma surprinde cu copilaria de care dau dovada.

Dupa ce am pus cotul la munca pe l60 alaturi de ei, indiferent de cate ori am fost amenintat ca o sa fiu dat afara ca expuneam cu dovezi pe extern faptul ca noi muncim pentru fiecare sat de la inamic iar aliatii le luau cedate, plus tratamentele injositoare pe care le-am primit pentru ca am facut cu ani in urma parte din echipa DT (efectiv luam si aparam sate si tot spion eram), au ales sa ma concedieze in faza finala din tribul epava, abandonat si injosit Green deoarece ei au ales sa intre pe o lume impotriva unui trib in care ma aflu.

Desi oricum nu eram in tribul castigator, deoarece conducerea a decis ca mai bine inchide lumea (plecand in numar de 10 in mnk) decat sa demonstreze contrariul la tot ce se spunea (faptul ca green nu a facut altceva decat sa tina o granita fixa pana cand mnk a innobilat tot), au zis ca daca imi fac datoria si joc harta asa cum e aici pe l67, nu merit sa ma aflu in tribul pentru care am muncit la fel sau poate uneori mai mult decat unii colegi de acolo.
La final chiar cedand sate muncite pentru a ajuta la dominatia colegilor.

Probabil daca am jucat pe o lume cu green ar trebui sa raman blocat de respectul si recunostinta, pe care ar trebui sa le am deoarece mi-au permis sa fac parte din acest comitet.



Felicitari Green, nu sunteti cu nimic mai buni decat oamenii pe care ii huliti.
O sa dau delete acolo deoarece imi e rusine sa imi apara la istoric respectiva lume :)


Sper ca in perioada asta, de sarbatori, sa se reflecte mai mult in interiorul tribului si sa isi mai dea oamenii seama langa ce persoane joaca.
Nu stiu cine esti si nici nu ma prea intereseaza. Si nu pentru ca as fi eu in vreun fel ci pentru ca n-am auzit de tine facand ceva.
Ia hai fugi cu cercul dus intors ca faci mult zgomot pentru nimic. Si ca tot esti tu viteaz, te invit sa tii tu o granita "fixa", atat de fixa ca probabil nu prea ti-ai dat login pe acolo des ca sa vezi ce si cum. Si in fapt nici sensul cuvintelor pe care le folosesti nu il prea cunosti.
Dintre noi, nu stiu care e copil aici.

Ce-i drept cu green nu se compara niciun trib. Nu exista o echipa care sa se coboare chiar pana la nivelul vostru
Comparativ cu nivelul de pe triburile.ro, sunt destul de rezonabil convins ca nu exista colectiv care sa se poata compara, la nivel de joc, unitate si oameni, ca pana la urma suntem oameni. Sunteti niste oameni care mergeti cand intr-o tabara cand intr-alta, in functie de interes si care va mai mangaie pe crestet. Te-ai regasit deja sau tre' sa explic mai "en detail"?
Da, noi suntem putini si buni, asta e, e greu sa gasesti oameni ok aici. Fiti voi multi, cumva si fara rost.
 

DeletedUser43824

Nu stiu cine esti si nici nu ma prea intereseaza. Si nu pentru ca as fi eu in vreun fel ci pentru ca n-am auzit de tine facand ceva.
Ia hai fugi cu cercul dus intors ca faci mult zgomot pentru nimic. Si ca tot esti tu viteaz, te invit sa tii tu o granita "fixa", atat de fixa ca probabil nu prea ti-ai dat login pe acolo des ca sa vezi ce si cum. Si in fapt nici sensul cuvintelor pe care le folosesti nu il prea cunosti.
Dintre noi, nu stiu care e copil aici.

Daca vrei sa pari interesant afla ca nu iti iese, cel putin nu cu mine.
Daca nu stii, sau mai bine zis nu vrei sa stii, cu cine ai jucat e fix problema ta. Tocmai confirmi lipsa de respect de care aminteam mai sus.
Fi fericit ca ai iesit in evidenta, fiind primul jucator scos din primul organizat. Eu nu am avut norocul asta pe nicaieri, probabil de aia nu sunt asa faimos.

Cat despre ironia ta de 2 bani, afla ca demonstrezi faptul ca ai un caracter de nevertebrate.
Stii cand se vede calitatea unui om? atunci cand pierde sau ii iei ceva.


Referitor la granita si la joc nu are rost sa ma explic. Iti spun doar sa iei aviz la semnatura mea.
 

DeletedUser43824

Comparativ cu nivelul de pe triburile.ro, sunt destul de rezonabil convins ca nu exista colectiv care sa se poata compara, la nivel de joc, unitate si oameni, ca pana la urma suntem oameni. Sunteti niste oameni care mergeti cand intr-o tabara cand intr-alta, in functie de interes si care va mai mangaie pe crestet. Te-ai regasit deja sau tre' sa explic mai "en detail"?
Da, noi suntem putini si buni, asta e, e greu sa gasesti oameni ok aici. Fiti voi multi, cumva si fara rost.


Citatul asta merita un post separat.
Este atat de gresit ceea ce debitezi, incat a trebuit sa ma conving de cateva ori sa raspund.


Sarind peste dovezile pe care as putea sa ti le aduc sa-ti demonstrez contrariul referitor la acest colectiv care nu se poate compara ca unitate si oameni, iti comentez doar comunismul de care dai dovada prin postarea ta.
Esti un nimeni care isi da cu parerea la dreptul oricui de a juca unde ii face placere. Nu toti accepta sa le fie bagat pumnul in gura sa nu vorbeasca, sa sprijine doar anumite persoane sau sa cedeze din munca lor pentru cei care oricum si-au umflat tot jocul contul cu interne, ca apoi sa se mandreasca cu forta ofensiva si defensiva pe care o detin.

Te rog nu ma mai face sa fiu rau, macar in perioada asta.
Mai bine intra iar cu colegii tai care inca se lupta pe harta, nu mai murdarii tastatura cu spumele frustrarii tale.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Citatul asta merita un post separat.
Este atat de gresit ceea ce debitezi, incat a trebuit sa ma conving de cateva ori sa raspund.


Sarind peste dovezile pe care as putea sa ti le aduc sa-ti demonstrez contrariul referitor la acest colectiv care nu se poate compara ca unitate si oameni, iti comentez doar comunismul de care dai dovada prin postarea ta.
Esti un nimeni care isi da cu parerea la dreptul oricui de a juca unde ii face placere. Nu toti accepta sa le fie bagat pumnul in gura sa nu vorbeasca, sa sprijine doar anumite persoane sau sa cedeze din munca lor pentru cei care oricum si-au umflat tot jocul contul cu interne, ca apoi sa se mandreasca cu forta ofensiva si defensiva pe care o detin.

Te rog nu ma mai face sa fiu rau, macar in perioada asta.
Mai bine intra iar cu colegii tai care inca se lupta pe harta, nu mai murdarii tastatura cu spumele frustrarii tale.
Nu ma ocup cu debitul, dar nah, ti-am mai zis odata ca nu cunosti sensul cuvintelor.
Sarim peste, ca asa iti place tie, sa vorbesti mult si fara rost. Comunism? Stii ce inseamna? Subliniaza te rog ce anume din postarea mea e comunist?
Sunt un nimeni? Joc pe aici, cu pauze de vreo 10 ani, asadar pot sa fac o evaloare informata. Tu cine esti? :)
Asta cu internele nu stiu de unde ai scos-o. M-am uitat si eu pe twstats la tine pe 60 si n-am vazut niciun sat de la inamici pana in luna August 2018, in cele 3 razboaie pe care le-am avut pe lumea aia. Ia uita-te la mine pe twstats si dupa iesi la comentarii.
Eu nu te pot face sa fii tu rau, tu esti asa cum esti, iar daca nu te poti controla, nu este problema mea. Referitor la ultima propozitie nu fac decat o scurta referire si anume, limbaj de 4 clase facute la seral, q.e.d.
 

DeletedUser43824

Nu ma ocup cu debitul, dar nah, ti-am mai zis odata ca nu cunosti sensul cuvintelor.
Sarim peste, ca asa iti place tie, sa vorbesti mult si fara rost. Comunism? Stii ce inseamna? Subliniaza te rog ce anume din postarea mea e comunist?
Sunt un nimeni? Joc pe aici, cu pauze de vreo 10 ani, asadar pot sa fac o evaloare informata. Tu cine esti? :)
Asta cu internele nu stiu de unde ai scos-o. M-am uitat si eu pe twstats la tine pe 60 si n-am vazut niciun sat de la inamici pana in luna August 2018, in cele 3 razboaie pe care le-am avut pe lumea aia. Ia uita-te la mine pe twstats si dupa iesi la comentarii.
Eu nu te pot face sa fii tu rau, tu esti asa cum esti, iar daca nu te poti controla, nu este problema mea. Referitor la ultima propozitie nu fac decat o scurta referire si anume, limbaj de 4 clase facute la seral, q.e.d.


DEBITÁ^1 vb. tr. 1. a furniza o anumită cantitate de fluid (lichid, gaz), de energie etc. 2. a vinde (mărfuri) cuamănuntul. (fig.) a vorbi, a spune lucruri inutile, prostii, minciuni.


Sincer o fac pentru tine, sper sa apreciezi atentia pe care ti-o ofer.
Mai sus te rog sa regasesti explicatia afirmatiei mele spuse la figurat. Acolo unde ai incercat sa punctezi pentru a 2 oara cu gloante oarbe.

Cat despre comunismul care reiese din postarea de mai sus, am asociat gandirea ta limitata cu propietatea privata promovata de ideologie sau daca ar fi sa ti folosesc cuvintele "colectiv care nu se poate compara". De aici si ideea ca cei care ies din colectiv sunt cei contra regimului.

Pentru mine esti un nimeni, degeaba joci 10 ani daca nu inveti si realizezi mai nimic. Eu joc de 6, crezi ca diferenta de cei 4 iti da dreptul sa vorbesti despre mine?

Observ ca tot incerci sa minti cu nerusinare. Am inceput pe l60 pe 14 ianuarie 2018 (dupa 4 luni de la inceperea lumii) iar tu pe 4 oct 2017
Conform tw primul sat luat de catre mine din tabara adversa este pe 24 februarie 2018, din vk tribul suport dk, iar din dk pe 3 martie 2018.

Pentru a intelege si IQ-ul tau, am ratat startul cu 4 luni, am luat primul sat inamic dupa o luna iar din razboiul direct dupa 2 luni (O matematica simpla spune ca am luat de la jucatori deja de 6 luni pe harta). Timp in care a trebuit sa ma chinui sa urc in granita, deoarece eu doar acolo joc, pentru ca aveam un deficit foarte mare de sate si harta era inchisa. Adaug si faptul ca atacul si asa putin era dat de fiecare data la organizat.
Dupa 4 luni ratate, am ramas pana la sfarsit, ajungand cu mult peste unii din trib. Statistica fianla prin care am ajutat tribul o poti consulta chiar tu.


Cu aceasta ocazie, tin sa le multumesc jucatorilor green care m-au ajutat cu resurse pana la curte.


E ultima data cand incerc sa ma explic in fata unui jucator de 10 ani scos in primul organizat.


P.S uneori esti nevoit sa vorbesti mult si prost pentru a te face inteles unora ca tine.
P.p.s “q.e.d” = ți- ai terminat demonstratia de neputința.

Te salut,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30525

Salut,


Ne aflam inca in prima faza a lumii, unde nu putem vorbi de sute de sate pe plus.
Este o statistica buna, care reflecta situatia pe harta unde am scos green dintre noi in proportie destul de mare.

Asa cum ii spuneam si unui coleg de-al tau, tot ce am spus reflecta adevarul trait de mine. Faptul ca s-a evitat un razboi la final ca nu aveam destui jucatori activi asta nu e relevant. Ba din contra, arata poate situatia unui trib incapabil sa inchida o lume singur. Faptele au ramas, iar faptele sunt ca statistic doar 25% din trib a plecat sa si innobileze colegii pentru statistica.


Ma rog, oricum nu aici era problema ci la respectul oferit de conducere jucatorilor.

Sarbatori fericite!

Se pare ca nu ai citit cu atentie postul meu.
Chiar daca am zis ca nu vreau sa ma contrez cu tine, vreau totusi sa fac cateva precizari.

Comparatia mea dintre razboiul de pe 60 si cel de aici nu arata decat faptul ca noi macar am stat si am luptat pe harta. Nu avea cum sa se ajunga la diferente de sute de sate pentru ca nu s-a ajuns in stadiul ala pe 60. Statistica oficiala intre green si gentle pe 60 (cea data de razboaiele tribului) este de 23 la 1. Si dupa asta gentle a disparut. Si de pe harta si cu atat mai mult de pe extern. Singurul care si-a mentinut coloana dreapta a fost unnamed si pentru asta are tot respectul meu indiferent daca il voi mai avea pe harta ca aliat sau ca inamic.
Am mai zis odata incearca sa verifici ceea ce spui.

"Faptul ca s-a evitat un razboi la final ca nu aveam destui jucatori activi asta nu e relevant. Ba din contra, arata poate situatia unui trib incapabil sa inchida o lume singur."

Interesanta fraza care pentru tine poate are o anumita conotatie. Insa pentru noi nu face decat sa intareasca faptul ca ne-am respectat aliatii si ei pe noi. Nu a fost un razboi de final pentru ca 2 triburi au ales sa isi onoreze alianta si sa respecte regulile impuse de aceasta in loc sa termine o lume luptand unul impotriva celuilalt cand pe tot parcursul evolutiei lumii 60 ne-am ajutat intre noi. Respect Mnks pentru atitudinea lor una total diferita de cea a gentle. Si ca fapt divers aveam destui jucatori activi pentru un eventual razboi dar nu s-a pus niciodata problema de a rupe alianta cu Mnks.

"Faptele au ramas, iar faptele sunt ca statistic doar 25% din trib a plecat sa si innobileze colegii pentru statistica."

O alta fraza interesanta.
Din cate stiu nimeni din Green nu a fost fortat sa cedeze satele pentru dominanta. Cei care au facut-o au facut-o de bunavoie. Iar in green si acum sunt inca conducatori care nu au plecat in mnks. Nu m-am uitat in ultima vreme pe acolo dar sigur sunt inca acolo cel putin un intemeietor green si vreo doi din conducere. Ne pare rau ca limita de jucatori din trib nu a permis ca mai multi sa fie in tribul castigator dar fara doar si poate si cei ramasi in green sunt invingatori pe L60 si nimeni nu le poate lua asta indiferent de ce spune oricine despre green sau orice clasament de final.
Si au tot respectul nostru si vom juca cu ei cu placere ori de cate ori vom avea ocazia.
Si inainte de a se inchide lumea vom face un topic pe extern L60 in care vom mentiona toti jucatorii care nu au avut loc in tribul unit sa zic asa, atat din green cat si din Mnks.
Ca ai fost dat afara pe 60?
Ok spune-mi cati jucatori din green au ales sa intre in tribul celui care se stie ca va fi tot timpul inamicul nostru pe harta?
Ai sa spui ca este alegerea ta sa joci unde vrei si ai foarte mare dreptate. E alegerea fiecaruia unde si cum vrea sa joace dar tot la fel este si alegerea noastra sa nu avem in green indiferent de lume un jucator care sa joace azi cu noi si maine cu adversarul nostru declarat.
Noi nu am comentat alegerea ta, cred ca ar fi bine sa nu o comentezi nici tu pe a noastra.

S-a mai spus de catre noi si mai sus. Wanted a fost mai bun ca noi pe aceasta lume. Se pare ca plusul de jucatori non Gentle a fost in avantajul lor. Greseala noastra a fost ca i-am subestimat si am facut unele greseli. Dar din greseli invatam. O sa vedem pe alte lumi in ce formule va mai aparea Gentle. Dar tare ma tem ca daca nu castiga lumea aceasta si Wanted va disparea din peisaj pe urmatoarele lumi. :D

Cu respect
 
Ultima editare de un moderator:
Sus