Green vs Wanted (Gentle)

DeletedUser48616

Legat de lumea 53...hmmm ar fii multe de spus. Noobster si dansatoarele lui "au castigat" lumea. Restul a contat doar pentru statistica...
 

DeletedUser48616

Viteji din green au inceput sa recructreze din 4fun. Felicitari ca ma scapati ca fricosi. Keep going
 

DeletedUser41053

Se poate inchide tema ... wanted/gentle nu mai exista. Sa imi ziceti de pe cate lumi v-am scos ca deja am pierdut numaratoarea.

Bafta pe L68 sau pe ce lume mai vreti sa jucati :p
 

CVRares.*

member
Scor reacție
0
Pai parca a-ti declarat razboi ,

Expediat ian 22, 2019 16:45:11
Tribul este acum în război cu Verde de Paris!

Nume război: Gentle sub acoperie II

Declaraţie:
Aceasi Marie cu alta palarie
1f601.png


Cum zicea scamatescu,
Green & gentle ... forever




pai?
 

CVRares.*

member
Scor reacție
0
Se poate inchide tema ... wanted/gentle nu mai exista.

tocmai deaia am postat..ca zicea gentle, wanted da..numai exista.


Edit:

Pai nu mai e wanted, e fix gentle acum :) Stiu ca nu vreti sa va mai asociati cu ATO si nici ei cu voi, si Wanted insemna ambele :)))



voi stiti na...nu ma bag ca sunt mai nou :D nu stiu toata istoria voastra :D romanul de dragoste pare lung :))
 
Ultima editare:

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Pai daca nu stii treaba mai Rares de ce te mai bagi in seama?! Si tu scuza-ma ca spun adevaru esti genul de"" jucator " care se plimba din trib in trib unde e mai caldurica mai o interna ceva;) nu sunteti jucatori de bataie pacat;) succes pe mai departe si mult noroc o sa aveti nevoie.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Eram sigur ca o sa apari cu o replica de genul :) noh...il poti intreba pe evo ce am vrut sa spun cu replica aia, credeam ca e evident :D
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Ciupy, s-au umflat barbarele pe tine...stai potolit
Cu mine vorbesti papusel?! Tu esti plin de barbare si interne si te dai jucator pe aici stai cuminte acolo ca nu te-a bagat nimeni in seama ok? Daca vrei sa vorbim ridici frumos mana si daca nu sunt ocupat poate te bag in seama si pe tine pana atunci lasa volumul incet ;) noapte buna ;)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Ciupy, s-au umflat barbarele pe tine...stai potolit
sa stii ca, desi comparatia era cu mine in statistica asta, nu inseamna ca ai dreptul sa comentezi colegilor mei :)
Hai ti-o mai pun odata, poate n-ai vazut-o cum trebuie data trecuta :)

alex2peu in jurul sarbatorilor la adresa mea:


alex2peu pana acum in razboiul cu green:
73 alex2peu AM 1 0 85.943 16.777

alex2peu in noul razboi cu green:
Error. Player not found.

Bonus: https://gyazo.com/467e8aec72a658fed02553d42b545176

"barbarul" mai sus mentionat:
5 Centorag Green 8 0 511.751 1.484.345
2 Centorag Green 2 0 42.696 72.938

cred ca ii dau dreptate lui tudorica de data asta :)
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Da-i pace nu ai cu cine sta de vorba omenesc ;) are 1 sat luat de la noi restul barbare si interne :)))) si se da mare jucator pe aici, daca aparea unu cu reusite in acest razboi i dadeam un like sau laic :))))
 
Sus