Discutii libere L67 !

DeletedUser46527

ai vazut ..mare razboinic :))) ati facut pna si alianta cu Foa sa scoateti green si wind ..si cate sate ati luat pana acum ?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
intri pe 69? te lasa magda ? :)) ca realocare am auzit ca nu te-a mai lasat sa dai:))
Eu intru cand vreau eu, unde vreau eu, cum vreau eu.
giphy.gif
 

DeletedUser49158

nu mai vorbi ma aiurea,voi ce ati luat sau wind cand ati dat pe noi? nimic,eu am luat sat cand am dat pe wind l-am botezat pe botezatorul,am dat un organizat pe wind calumea dupa a doua zi ne-au felicitat si au incercat sa faca cu noi ceva contra la foa,noi am refuzat si dupa au intrat in razboi alaturi de voi,(roata de rezerva normal) si am mai dat unul facut la misto cu demolari,dat ca sa nu stam cu atacul in sat si pe voi n-am dat :) pe tine nu prea te vad pe joc dar pe extern esti numarul 1
 

DeletedUser46527

nu mai vorbi ma aiurea,voi ce ati luat sau wind cand ati dat pe noi? nimic,eu am luat sat cand am dat pe wind l-am botezat pe botezatorul,am dat un organizat pe wind calumea dupa a doua zi ne-au felicitat si au incercat sa faca cu noi ceva contra la foa,noi am refuzat si dupa au intrat in razboi alaturi de voi,(roata de rezerva normal) si am mai dat unul facut la misto cu demolari,dat ca sa nu stam cu atacul in sat si pe voi n-am dat :) pe tine nu prea te vad pe joc dar pe extern esti numarul 1

ai luat sat :))) te bucuri ca ai luat 1 sat :))) cand noi avem un coltisor de harta :)) dar stai linistit nu ma surprinde nimic stiu ca esti un noob ..si sa fi prezent pe joc nu inseamna sa te lupti cu internele si cu barbarii
 

DeletedUser49158

Doar in imaginatia ta, dar suficienta atentie ti-am dat pe seara asta.

imi place cand iei foc,data viitoare te sting cu gaz,gasco:))) ioan vad ca s-a dus in margine,a gasit un full cu 4 nobili pe acolo si l-a botezat cu numele Snipe :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser49158

ai luat sat :))) te bucuri ca ai luat 1 sat :))) cand noi avem un coltisor de harta :)) dar stai linistit nu ma surprinde nimic stiu ca esti un noob ..si sa fi prezent pe joc nu inseamna sa te lupti cu internele si cu barbarii

DND! s-a terminat programul meu cu mafiotii in seara asta
 

DeletedUser46527

Ma bucur la fel ca si badea ...dupa 5 replici te bagi la somnic
 

Centorag

member
Scor reacție
0
nu mai vorbi ma aiurea,voi ce ati luat sau wind cand ati dat pe noi? nimic,eu am luat sat cand am dat pe wind l-am botezat pe botezatorul,am dat un organizat pe wind calumea dupa a doua zi ne-au felicitat si au incercat sa faca cu noi ceva contra la foa,noi am refuzat si dupa au intrat in razboi alaturi de voi,(roata de rezerva normal) si am mai dat unul facut la misto cu demolari,dat ca sa nu stam cu atacul in sat si pe voi n-am dat :) pe tine nu prea te vad pe joc dar pe extern esti numarul 1
Ma , scot statistica si-ti dau cu ea in cap, sunteti pe minus, oricum o dai:)))) si green vs AM, si green + wind vs AM :))) tu ai luat un sat in timp ce eu luam un cont intreg :)))) calm si plici d-aici
 

DeletedUser49158

Ma , scot statistica si-ti dau cu ea in cap, sunteti pe minus, oricum o dai:)))) si green vs AM, si green + wind vs AM :))) tu ai luat un sat in timp ce eu luam un cont intreg :)))) calm si plici d-aici

am luat un sat din doua tinte cu nobili de la un jucator bun :)) tu ai luat cateva sate de la un inactiv
 
Sus