Roma VS Gentle+ RS

Dicsie

member
Scor reacție
7
green.png
0148 Osvald (515|443) K45 2,190 carpediem1 [Gentle] maximus2009 [Roma] 2018-06-09 10:13:22
green.png
GN Roma0004 (512|435) K45 3,430 uly1994 [Gentle] markos [Roma] 2018-06-13 08:07:16
green.png
008 The Roman Empire (546|445) K45 2,461 Knight of Tale [Gentle] GhibuZz [Roma] 2018-06-19 08:29:59
green.png
007 The Roman Empire (571|473) K45 2,877 pozne [Gentle] ProFesio [Roma] 2018-06-19 08:30:00
green.png
0076 Osvald (505|427) K45 1,349 stefan4 osvald cel mare [Roma] 2018-06-19 08:30:05 ( jucator care a fost dat afara din gentle cand erau atacuri pe drum)
green.png
Shadow Song #002 (558|461) K45 4,139 elijah90 [Gentle] spearrr [Roma] 2018-06-20 05:29:34
green.png
0321 nbz (519|430) K45 1,389 MOISI-DANY [Gentls] markos [Roma] 2018-06-20 14:59:41
gn Roma. 002 (530|453) K45 4,201 Camicazee [Gentle] nycu123 [Roma] 2018-06-22 04:33:55
green.png
0307 nbz (526|453) K45 4,230 lDonald [Gentle] Dicsie [Roma] 2018-06-22 07:30:00
green.png
013 (556|460) K45 2,086 16dny [Gentle] neatzza08 [Roma] 2018-06-22 07:30:00
Shadow Song #002 (558|461) K45 3,689 elijah90 [Gentle] spearrr [Roma] 2018-06-22 07:30:04
green.png
006 The Roman Empire (526|439) K45 2,676 laurentzyu10 [Gentls] GhibuZz [Roma] 2018-06-22 07:30:09
gn Roma. 003 (527|453) K45 1,841 sebi cel viteaz [Gentls] nycu123 [Roma] 2018-06-22 16:37:09
004 The Roman Empire (561|475) K45 4,684 o-Speranta-vie [Gentle] ProFesio [Roma] 2018-06-22 20:57:19
Roma (528|446) K45 1,578 zdanutz [Gentls] dragosbunu2 [Roma] 2018-06-23 10:59:34
green.png
065--e-103 (529|455) K45 2,386 splogy [Gentle] dragosbunu2 [Roma] 2018-06-23 20:15:42
CheetahVille 29. (557|478) K45 2,195 o-Speranta-vie [Gentle] anto93s [Roma] 2018-06-23 23:54:34
gn Roma.006 (537|454) K45 2,194 Camicazee [Gentle] nycu123 [Roma] 2018-06-24 02:22:01
GN Roma0024 (511|435) K45 430 Romeogsm. [Gents] sarsvip [Roma] 2018-06-24 22:57:59
028 Marco Polo (535|467) K45 4,574 andrei879 [Gentle] adita2 [Roma] 2018-08-10 09:03:20

Ai aici ceva cuceriri de la inceput de lume, jucatori Roma vs jucatori Gentle.

Green? Imi pare rau, green n-a intrat, a fost indeajuns sa intre 3-5 jucatori care au "jucat", dintre care 2 au jucat serios, Alex si Cosmin, care intr-adevar, au avut o contributie foarte buna pentru echipa Roma, si Cosmin, a putut juca cu noi si o sa inchida lumea cu Roma.

Nu mai cauta tu sa iti dai aere de mare viteaz, daca am ales sa renuntam pe 61, adica sa dam stergere, am facut-o in mare parte datorita oboselii (L51, L56, L61 la rand ) atunci multi am decis sa dam stergere decat sa stam sa ne uitam pe harta.

Nu e nicio diferenta intre a da stergere, sau a pierde toate satele prin abandon de cont ( ex: mesagerul, gibilancamataru ) sau a demola satele ( lord ammon, jurilovca ), poate, doar tu poti gasii in asta, un motiv de "vitezie", RS a cedat la fel ca noi, doar ca fara stergere, ne-a crescut satele.

Pana una alta, Roma pana acum a reusit:

L51 - vs RS: castigata
L56 - vs MNK : castigata
L61 - vs Gentle - RS : Pierduta
L64 - vs Gentle, RS si BN-RS - castigata.

Noi ne-am batut toti adversarii directi ca sa zic asa pe lumea 64, cand o sa reusiti la fel, ne anuntati ;]

Pana una alta, Roma are 3 victorii si o infrangere, RS...mi-e rusine mie sa spun cate lumi a pierdut.

Joc placut, asa cum am anuntat acum 2-3 zile, mi-am facut datoria, si m-am retras din conducerea Roma.

Consider ca v-am dat cu harta-n cap grav, ambelor triburi, in conditia in care am intrat singuri, fara alt trib ca aliat direct, precum RS- Gentle.

Toate cele bune.
 

DeletedUser49130

L41- lume castigata de RS
L61-Castigata de RS prin alianta
alte lumi nu ma pronunt, dar sigur au fost castigate de o parte din jucatori RS, dar ideea e alta nu sa ne laudam cate lumi am castigat sau am pierdut. Cand te bagi pe un continent cu un trib si iti vin si acei jucatori buni doar sa scoata aliati pe care ii are un trib pai atunci numai e fairplay...sa nu uitam fame ce a facut :) ca v-a crescut satele nu gluma!
Deci RAZBOIUL PE LUMEA 64 CA SA STIE TOATA LUMEA A FOST: Gentle vs Roma&Green(o parte asa zice Dicsie) dupa finala s-a dat RSvsRoma&Fame&Green(jucatori ce le-au cedat sate acel numar mic 2-3 care eu stiu ca au fost 6-7, dar de.. nu conteaza nr trebuia si RS-ul sa cheme maniaci nu???
Deci ma friend nu asta e fairplay:). Ca si atunci cand ati vrut sa stricati diplomatia cu Gentle pe 61. MARE CARACTERE!
 

DeletedUser8906

Fugi mai in Rai si stai acolo, ce debitezi pe aici nu are vre-o treaba cu lumea asta.

Niciodata nu ati avut puterea sa spuneti ca adversarul a fost mai bun, va ascundeti ca niste fetite dupa degetel.
Eu ti-as recomanda sa nu iti mai uiti pastilele, ca ti-o fugit imaginea rau.

Cand zici green vb de cativa jucatori, nu de tot green-ul cum tot incerci sa dai de inteles, enumerat ca un trib separat in postarea ta
(De era tot green cum tot subliniezi tu si insisti, era gata lumea mult mai repede)
...

Nu va tot scuzati atata ca am fost ajutati, ca si voi ati avut jucatori din alte triburi la fel cum si Gentle au avut jucatori din alte triburi. Dar oricum ar fi, e vre-o regula sa nu colaborezi cu alti jucatori noi ... ? Auzi ca nu e fairplay :)))))
Si pe langa asta nu poti sa enumeri ca si trib diferit in razboiul cu voi(RSvsRoma&Fame&Green cum zici mai sus) sau in razboiul cu Gentle(Gentle vs Roma&Green tot mai sus gasesti) membrii Roma pe aceasta lume. Totusi au fost in Roma si au facut parte din organizarea noastra, nu au fost trib separat cum erati voi cu Gentle pe 61.

P.S - Nu uita ca nu de mult ati vb cu jucatori din afara echipei voastre sa va ajute la organizare, nu as vrea sa le zic numele din respect pt ei.
Poate stii, poate nu ... dar cand nu stii tot ce se intampla mai bine nu te bagi sau nu acuzi ca altii au fost ajutati iar voi saracii ati fost singuri :))))


In fine, Gentle cu ajutorul a catorva jucatori extrem de buni din Green nu a prins o luna si ceva pe viteaza 1, ceea ce e extrem de rusinos ca 4-7 juc(cum zici tu) + roma sa bata in asa hal un trib care totusi acum cateva luni a castigat o lume impreuna cu voi si altii jucatori ce au ajuns in r.s sau gentle.(stiti cazurile)

Iar legat de Fame, stii bine ca alianta cu ei a fost facuta pe parcurs, care a dus la fuziunea ... cum si voi ati avut alianta facuta pe parcurs cu Kill sau BN!
Diferenta e ca noi am eliminat atat Gentle cum spuneam, cat si aliatii vostri facuti pe parcursul jocului = kill!! Iar voi nu ati eliminat Fame. :)
Adica noi v-am eliminat fiecare aliat pe rand ... in timp ce voi ati privit neputinciosi. Daca intram langa voi, aveati voi soarta Gentle-ului si ei ramaneau la sfarsit ... dar am intrat langa ei pentru a ne lua revansa dupa 61, cu voi era deja 1-1 scorul la pauza ... si am fost convinisi ca dupa ce ramanem 1 vs 1 nu aveti sanse.

Cum sa tot cauti la nesfarsit scuze, ca ba te-o ajutat x, ba pp-uri, ba nu a fost timp s.a.m.d ... dar niciodata "dusmanul" nu a fost mai bun ?! :)))))

App, sa nu uit ... vad ca tot pomeniti de L61 unde noi am dat stergere cand am stiut ca lumea e gata(adica cand harta a fost 3k vs 1k) si ne lupram contra doua triburi(cu lumi castigate in trecut).
Stii cum e aici? Unii nu suporta sa stea in patru labe ... altii s-au obisnuit. ;)
Nu e o mandrie sa ramai degeaba pe harta, e tot ca si cum nu ai fi acolo ... este acelasi lucru ca si in cazul in care dadeati stergere :))) tot dura ceva sa va luam toate satele.
In afara de BN, va zic sincer ca R.S a fost mult, mult sub toate asteptarile. Se poate vedea asta si in orice statistica de la inceput pana acum ;)
 

DeletedUser42954

Asa ai fost tu pe 61 mult sub asteptarile noastre.Stai calm si relaxat vom fi sat langa sat.Se pare ca expresia :"stai in 4 labe" sau capra te obsedeaza,esti cumva "fetita sau ai vrea sa fi?!" sa te citez pe tine.
P.S-dupa inca cel putin 10 lumi in care ne vom bate,vom trage o concluzie care e mai bun.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42954

Stii cum e aici? Unii nu suporta sa stea in patru labe ... altii s-au obisnuit. ;)
Nu e o mandrie sa ramai degeaba pe harta, e tot ca si cum nu ai fi acolo ... este acelasi lucru ca si in cazul in care dadeati stergere :))) tot dura ceva sa va luam toate satele.
-nu m-am putut abtine sa nu completez. Deci toti care au ales sa joace in continuare pe 64 jocul acesta de placere "stau in 4 labe" in fata ta?! Si ce faci tu bai florut cand cineva sta in "4 labe " in fata ta?
 

DeletedUser49130

Fugi mai in Rai si stai acolo, ce debitezi pe aici nu are vre-o treaba cu lumea asta.

Niciodata nu ati avut puterea sa spuneti ca adversarul a fost mai bun, va ascundeti ca niste fetite dupa degetel.
Eu ti-as recomanda sa nu iti mai uiti pastilele, ca ti-o fugit imaginea rau.

Admit esti cel mai bun, daca tribul Roma nu te-ar avea nu ar mai exista. Tu esti stalpul familiei ROMA. Tu esti cel mai cel, mentorul lui Dickie si mana dreapta a lui Enyx cand nu prinde nimic te comuta pe tine pe "modul manual." (Intelegi sau vrei sa-ti explic?)

Esti fetita noastra florut. Iti dadeam mesaje vezi ca intra nobili pe satul x si tu raspundeai "Tata Enyx se va supara pe mine, nuuuuu fac asta. Scoate cureaua si imi da nana si noi iti ziceam daca nu dai acum dam noi dupa si cand dam iti dam de sari in sus." Ce ai ales? S-a vazut mai tarziu

P.S. Pentru jucatori Roma care sunt cei mai buni de pe triburile.ro si fuzioneaza cu toti ca le este frica sa se puna cu ei. Numai fetititele fug fara sa lupte!! 4 luni lumea 61 HAHAHA NU VA VOM UITA

 

DeletedUser49130

Vreau sa vad tribul Roma pe acelasi continent cu RS fara fuziuni, fara jucatori adusi din alte triburi cu menirea de a scoate alti pentru problemele din trecut!!
Sa va vedem valoare!
 

DeletedUser8906

V-am activat ? :))))))

Vezi mesagerule ca pe 61 tu nu ai existat ... la fel ca multi din r.s pana nu am dat noi stergere. ;)
Daca eu am fost mult sub asteptari acolo, voi nu ati existat de fel. Sa nu uitam ca ati luat in 3 luni sate din roma cat numaram pe degete ;) v-ati activat cand noi nu mai jucam. Mai bine lasati colegii din Gentle sa vorbeasca de 61, au dreptul oricum mai mult ca voi ;)

Te astept langa mine mesagere, dar vezi ca ai mai venit si langa dicsie si uite ca ai ajuns sa mai accesezi doar forumul extern :)))))
Nu mai ai tu ani de viata ca te-as putea bate eu prietene ...

Asta ... samurai din rai !
Stiu ca sunt cel mai bun, nu era nevoie sa aud si de la tine ... + frumoase glume :)))) asa imi place, sa mai iasa din voi si putin umor, nu doar unghi in gat si pozitii obscene.

Daca as fi fetita voastra, v-ar durea limba dragilor :)

Sa nu va aud cu fuziuni si scuze de astea ca daca nu era BN aici sa tina steagul sus jucam singuri, iar pe 61 ati inchis singuri de discuti cu atata scarba de fuziuni ?
Lasa ca stau barbatutii 6-7 luni pe viteza 1 :))))))))) si fug ca "nu mai au timp" sau isi demoleaza conturile :))))))

Vezi ca aici sunt 6-7 luni cu indulgenta(de lupta, sau macar conturi active) ... si e viteza 1 :)))) NU VOM UITA NICIODATAAAA , HAHAHAHA

Pfff ce bataie am bagat iarasi in voi ... :))))

Ne vedem pe urmatoarea lume !

Hai ca m-am distrat cu voi, weekend fain !!!
 

DeletedUser8906

Vreau sa vad tribul Roma pe acelasi continent cu RS fara fuziuni, fara jucatori adusi din alte triburi cu menirea de a scoate alti pentru problemele din trecut!!
Sa va vedem valoare!

Daca tata enyx zice "sari" (la propunerea asta), noi o sa zicem "cat de sus" :))))
Dar si asa daca intram, tot o sa gasiti scuze ca peste tot ... nu aveti coloana sa infruntati realitatea, iar ar fi o lupta cu propria umbra.
 

DeletedUser42954

V-am activat ? :))))))


Te astept langa mine mesagere, dar vezi ca ai mai venit si langa dicsie si uite ca ai ajuns sa mai accesezi doar forumul extern :)))))
Nu mai ai tu ani de viata ca te-as putea bate eu prietene ...
Cu palma pe umar sau cum sa ma bati,"prietenare"?!(explica,dai bine cu capul,piciorul sau pumnul?!,faci pirueta in aer sau ce stii sa faci? Stii sa omori? Ca ma trec fiorii cand imi spui ca nu voi mai trai:)),)
Nu ai raspuns la intrebare "prietene":"Deci toti care au ales sa joace in continuare pe 64 jocul acesta de placere "stau in 4 labe" in fata ta?! Si ce faci tu bai florut cand cineva sta in "4 labe " in fata ta? ".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser49130

V-am activat ? :))))))

Vezi mesagerule ca pe 61 tu nu ai existat ... la fel ca multi din r.s pana nu am dat noi stergere. ;)
Daca eu am fost mult sub asteptari acolo, voi nu ati existat de fel. Sa nu uitam ca ati luat in 3 luni sate din roma cat numaram pe degete ;) v-ati activat cand noi nu mai jucam. Mai bine lasati colegii din Gentle sa vorbeasca de 61, au dreptul oricum mai mult ca voi ;)

Te astept langa mine mesagere, dar vezi ca ai mai venit si langa dicsie si uite ca ai ajuns sa mai accesezi doar forumul extern :)))))
Nu mai ai tu ani de viata ca te-as putea bate eu prietene ...

Asta ... samurai din rai !
Stiu ca sunt cel mai bun, nu era nevoie sa aud si de la tine ... + frumoase glume :)))) asa imi place, sa mai iasa din voi si putin umor, nu doar unghi in gat si pozitii obscene.

Daca as fi fetita voastra, v-ar durea limba dragilor :)

Sa nu va aud cu fuziuni si scuze de astea ca daca nu era BN aici sa tina steagul sus jucam singuri, iar pe 61 ati inchis singuri de discuti cu atata scarba de fuziuni ?
Lasa ca stau barbatutii 6-7 luni pe viteza 1 :))))))))) si fug ca "nu mai au timp" sau isi demoleaza conturile :))))))

Vezi ca aici sunt 6-7 luni cu indulgenta(de lupta, sau macar conturi active) ... si e viteza 1 :)))) NU VOM UITA NICIODATAAAA , HAHAHAHA

Pfff ce bataie am bagat iarasi in voi ... :))))

Ne vedem pe urmatoarea lume !

Hai ca m-am distrat cu voi, weekend fain !!!




Ce text fain, cuprinzator si deloc coerent. Cum spunea un prieten mult si fara content.
Imi place ca vorbesti in numele colegilor tai, fetita a prins curaj a prins reduceri la mall+ rochita preferata si acum isi afiseaza punctul de vedere care da cu virgula.
Ne durea limba? Eu as zice ca ne durea.. stii tu, ce e flexibil si iti intra si prin fata si pe la spate.
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Deci RAZBOIUL PE LUMEA 64 CA SA STIE TOATA LUMEA A FOST: Gentle vs Roma&Green(o parte asa zice Dicsie) dupa finala s-a dat RSvsRoma&Fame&Green(jucatori ce le-au cedat sate acel numar mic 2-3 care eu stiu ca au fost 6-7, dar de.. nu conteaza nr trebuia si RS-ul sa cheme maniaci nu???

Salut,

Green nu a jucat pe lumea 64 si, desi Roma pare castigatoare, nu ne asumam niciun merit pt castigarea acestei lumi. Ca au intrat 2 sau 3 colegi care au avut propriul razboi cu Gentle (de care se stie ca ne sunt rivalii personali), nu inseamna ca am intrat ca si trib. Noi nu interzicem nimanui sa joace cu alte triburi sau pe alte lumi, mai ales cand nu jucam la nivel de familie.

Te-as ruga sa nu ne mentionezi ca parte in acest razboi dintre Roma si RS.

In rest, mult succes ambelor tabere in viitoarele confruntari :)
 

DeletedUser49166

Salut ,

Mesagerule eu cred ca tu esti care ai un limbaj neeadegvat si ar trebui sa iti revizuiesti comportamentul !
Totusi ar fi frumos si onest dim partea voastra sa recunoasteti ca roma nu doar a castigat un razboi cu voi dar va Umilit ! De ce incercati sa spuneti ca voi nu ati jucat serios sau tot felul de mesaje puse la umplutura cand stiti bine ce circulare se dadeau din partea RS in Familia Roma !

Nu voi erati cei care incercati pe skype sa cumparati conturi din roma ?
 

DeletedUser42954

Recordul inregistrat de Roma pe 61 ne scuteste de cuvantul:" umilinta". A fost inregistrat in Cartea Recordurilor si va ramane marca inregistrata.Noi stim ca un razboi inceput pe o lume va continua pe toate lumile unde va intra Roma ,asa stim noi.
Deci cum putem felicita pe cineva la pauza ( se vor schimba doar terenurile)?!!!!!!!!!!!!!!!!!
Comportamentul meu e de "inger" daca ma raportez numai la ultima postare a lui florut care in direct ameninta subtil cu moartea.
Tribul Roma a castigat 3 lumi,noi tot 3 sa pastrez simetria (prin fuziuni succesive chiar mai multe),deci e un trib obisnuit care nu a realizat nici o performanta notabila (idem si noi,nu e mare filozofie sa castigi 3 lumi)
Am auzit ca au fost tentative de vanzari de conturi din Roma, tribul s-a opus,iar intemeietorul nu cred ca a trecut peste vointa tribului.Pe 64 fiecare vede razboiul prin ochii lui asa ca parerile vor fi divergente cum si pe 61 fiecare vede la fel rezultatul razboiului.
 

DeletedUser49166

Poi în cazul acesta eu as propune pe următoarea lume sa între rs cu aliații iar Roma la fel!
Dar nu uitați l 64 este câștigată de Roma în primul rand fără nici o recrutare din rs iar în al doilea rand total prematur drept urmare Roma va avea cel puțin o luna de plictiseala crunta :))
L 61 a câștigat-o rs dar mai țineți minte cum ?
 

DeletedUser42954

Nu imi amintesc afara de Tekken sa fi recrutat din Roma nici noi pe nimeni pe 61. Nu voi comenta nici 61, nici 64 (dar la un moment dat toata harta era aliata impotriva noastra,inclusiv kill si Bn. Ca s-au produs dupa rupturi de diplomatie e cu totul altceva).Repet, sunt doar reprize ale unui meci care nu se va sfarsi asa ca nu merita comentata nici o repriza.
Samuraii au razboiul lor propriu cu Roma,nu vor ruga pe nimeni sa intre cu ei.Politica Romei nu ne priveste.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Poi în cazul acesta eu as propune pe următoarea lume sa între rs cu aliații iar Roma la fel!
Dar nu uitați l 64 este câștigată de Roma în primul rand fără nici o recrutare din rs iar în al doilea rand total prematur drept urmare Roma va avea cel puțin o luna de plictiseala crunta :))
L 61 a câștigat-o rs dar mai țineți minte cum ?
Cica doar tekken, cand ei au luat tot NWO si GGWP plus din united =)))))))))))) sa nu mai zic de exemplu ca unknown se ruga de michael23 sa vina in RS...penibil.

Record sau nu ma doare-n basca ce cum a castigat RS 61, cei care au fost stiu prea bine de toate tradarile facute, chiar si pe 64, au recrutat pe speedy, argantes, denisrif si inca 2-3 tradatori.
Noi afara de 2-3 conturi mici, cedate, nu am facut nimic, si ce a facut Roma pe 64 se numeste umilinta, caci noi pe viteza 1, v-am capacit la fel de repede ca voi, pe viteza 2, cu peste 1500 de sate care au tradat Roma - United pe lumea in cauza.

Asa ca las-o moale Mircica. Afara de 41, castigata prin tradare si 61 prin fuziune cu Gentle RS nu a mai castigat nimic, faptul ca 1-2-3 jucatori au lumi terminate cu alte triburi nu inseamna ca RS a si castigat acolo, dar ma rog, ce am avut de spus alor mei am pus prin circulare, si prin tinte la organizate, in rest, spor in a incerca sa iti speli rusinea, aceea ca nu ai timp, dar culmea ai timp de L68 de exemplu ;)

Scuze peste scuze.

P.S: Error, n-ai cu cine, el o tine intr-un razboi etern...daca Alinutzu din motive personale, nu renunta la 61, altfel stateam de vorba, dar trecutul e trecut, pe viitor, RS vs Roma nu cred sa aiba vreo sansa RS, in conditia in care Roma tot castiga jucatori de calitate, iar RS...recruteaza barbari cu nick.
 

DeletedUser42954

Castigat 37, fuziune cu Sh-alianta hotarata de la inceputul lumii.
Am zis ca nu am recrutat din Roma, lucru confirmat de TW Stas(61)
Iti dau sitter pe 68, adaugi macar jumate din pp-urile care le-am facut acolo?Am intrat cu 5700 de pp-uri-500 am platit o datorie. Te uiti cate pp-uri am,faci diferenta imparti la 2 si imi transmiti:).In plus e o mare diferenta sa joci pana in 10-15 sate ,exemplul lui 54 sau 55 apoi sa le cedezi si alta e sa joci toate fazele jocului.
 
Ultima editare de un moderator:

Dicsie

member
Scor reacție
7
37 auzi =))) dupa cum am zis, una e sa castige 3-5 jucatori, alta e sa fie proportionat, gen 30-40%...scuze peste scuze, sacul si buruiana.
 

DeletedUser49166

Mesagerule , nu am avut prea multe tangente cu tine si nici nu imi doresc , dar omeneste vreau un singur lucru de la tine > ,,Un barbat adevarat isi recunoaste si esecurile ,, asa ca fi macar odata in viata barbat !

Iar daca vrei iti spun eu in fata si ce fel de trib sunteti , Lumea 60 ,,Rs intra in spatele nostru (DT) peste 2 saptamani dupa inceperea lumii , intr-o saptamana , bagati atatea ppuri de majoritatea voastra ajungeti la sate de 9000 pct si fulluri atac in sate , Iar la primul nostru organizat pe voi ati perdut o gramada de sate iar in momentul in care ati vazut ca nu aveti nici cea mai mica sansa ati cedat sate celor din MNKS (ei avand un k intreg si aveau spate sa sprijine acele sate ) . Dar si acolo voi ati motivat ca ati intrat pentru MNKS sa cresteti sate si sa le cedati , in cazul asta voi de ce ati bagat atatea pp ?

Iar dupa acea lume am vazut rs aproape pe fiecare lume jucand cat se poate de serios si bagand mii de PP , dar ce lume ati castigat ? Lumea 61 ? (Da , este lume castigata de voi , dar personal nici-o data nu voi recunoaste vre-o lume ca este castigata prin lasitatea unor jucatori , care de frica fug la voi ca mna la voi este mai caldurica !

Pe L 64 ati facut la fel (Va reusit sa recrutati vre-o 5-6 jucatori din Fame-roma , iar datorita Mesajelor voastre date in roma , va mai reusea sa luati jucatori daca nu se aflau in marea albastra !

App l 64 este o umilinta totala pentru voi , pentru ca stiti bine ca rs avea un avantaj imens dupa ruperea aliantei cu Killer ! In acel moment roma avea trei sfert de k , fame putin peste jumate de k iar kill avea un k intreb , rs ceva mai bine de un k iar bn-rs un sfert de k , deci despre ce mai vorbim ?
 
Sus