Discutii libere L67 !

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Aloo...atotputernicule, scuzele mele marite Alex.
Aladin22 avea 36 de sate de 10k langa mine si eu 14 sate de 5k.Am inceput jocul la 1 luna dupa el.Explica-mi si mie cum jucam eu contra lui cu deff-ul trimis la tine.E ceva normal ca nu are lumea incredere in voi si nu vorbesc aiurea.O sa vedem iarasi mutari cat de curand la voi...ce asteptari sa avem :))
Hai ma, pe bune, aveam pretentii la tine, dar cred ca ai baut cu Marius din acelasi pahar sau e epidemie :)
Ti-am spus ca aladin e cu mine, coteala si iar coteala, esti bun doar sa minti. Mult noroc pe alte lumi, pana acum doar caprita ai stat.
 

DeletedUser49105

Ti-am spus ca aladin e cu mine, coteala si iar coteala, esti bun doar sa minti. Mult noroc pe alte lumi, pana acum doar caprita ai stat.
Vorbesti de mine si nu ne-am intalnit.Eu inchei subiectul ca deja intram in polemici si nu joc de ieri.
Ia si noteaza-ti!Nedelcubogdan tot eu sunt
https://forum.triburile.ro/index.php?threads/avalon-vs-burn.41829/
Triburile conduse de mine au inchis lumea 17 si 27, nu cred ca o caprita este in stare, dar daca tu spui :))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Daca esti asa bun de ce iti schimbi numele :D
Pe lumile vechi lumea nu stia ce e ala split, nu e nimic spectaculos.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Vorbesti de mine si nu ne-am intalnit.Eu inchei subiectul ca deja intram in polemici si nu joc de ieri.
Ia si noteaza-ti!Nedelcubogdan tot eu sunt
https://forum.triburile.ro/index.php?threads/avalon-vs-burn.41829/
Triburile conduse de mine au inchis lumea 17 si 27, nu cred ca o caprita este in stare, dar daca tu spui :))

Eu respect jucatorii vechi, dar jocul atunci era altceva. Cred ca inca ai nevoie de timp sa ti dai seama de asta. Potentialul tau e de culoare verde aici.
 

DeletedUser49105

Daca esti asa bun de ce iti schimbi numele :D
Pe lumile vechi lumea nu stia ce e ala split, nu e nimic spectaculos.
Nu am mai jucat de 4 ani deloc si nu mai am mailul si parola de la contul vechi.Nu le schimb de rusine, ma mandresc cu contul celalalt.
Exista split si si atunci, se foloseau mai multe TAB-uri, scripturi, dar deh, sa vi sa te invat inainte sa ma cataloghezi gresit :)
Inainte era jocul dupa valoarea fiecaruia, ce spectacol e acum sa iei 3 sate si sa fi inca in protectie, pp-urile?Asta nu mai e joc spectaculos, este direct CAZINOU...care baga mai multi bani e mai smecher :))
 

DeletedUser49105

Eu respect jucatorii vechi, dar jocul atunci era altceva. Cred ca inca ai nevoie de timp sa ti dai seama de asta. Potentialul tau e de culoare verde aici.
Deja vorbesti altfel, bravo :)
Mi-a fost destul de greu, dar prind repede...in orice caz 70% din joc era stiut, am avut nevoie de timp si poate inca mai am sa perfectionez celelalte procente...pentru asta am nevoie de atacuri serioase si sa joc sub presiune.Deocamdata nu am avut parte.Vedem :))
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Nu am mai jucat de 4 ani deloc si nu mai am mailul si parola de la contul vechi.Nu le schimb de rusine, ma mandresc cu contul celalalt.
Exista split si si atunci, se foloseau mai multe TAB-uri, scripturi, dar deh, sa vi sa te invat inainte sa ma cataloghezi gresit :)
Inainte era jocul dupa valoarea fiecaruia, ce spectacol e acum sa iei 3 sate si sa fi inca in protectie, pp-urile?Asta nu mai e joc spectaculos, este direct CAZINOU...care baga mai multi bani e mai smecher :))

Inainte sa te iei de anumite persoane, avand in vedere ca nu joci de mult(si eu am avut pauza de 3-4 ani pe acest joc si eram ca tine, habar n-aveam ce joc jucam cand am reinceput, era totul schimbat), ia la rand putin istoria jocului, poate cu cineva care cunoaste bine(eu sunt dispus sa am un dialog cu tine, pari o persoana cumsecade); chiar si pe extern postari etc, dar aici sunt dementiale informatiile si contradictorii/subiective. Suntem multi care jucam de la lumea 1, unii continu, altii cu pauze, mai mici sau mai mari. Altii joaca de pe lumi mai recente, de la 30-40 incoace de exemplu; totul trebuie analizat in functie de context.
 

DeletedUser49105

Inainte sa te iei de anumite persoane, avand in vedere ca nu joci de mult. Suntem multi care jucam de la lumea 1, unii continu, altii cu pauze, mai mici sau mai mari. Altii joaca de pe lumi mai recente, de la 30-40 incoace de exemplu; totul trebuie analizat in functie de context.
Daca ti-ai aruncat ochii pe forumul din link-ul pus de mine pe aceea lume ai fi observat ca de fiecare data cand am postat am postat statistici si in rest cateva mesaje de lamurire.Nu imi sta in caracter sa jignesc, INSA cu personaje ca Marius Br nu ai cum sa ramai calm, jigneste pe toata lumea, el e miezul...nu se face asa ceva, nu o sa fie respectat nici de ala mic care ieri a inceput sa joace, e penibil acel jucator
 

DeletedUser46527

AM cedeaza satele la Fame pentru ca nu sunt capabili sa tina o granita?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Daca esti asa bun de ce iti schimbi numele :D
Pe lumile vechi lumea nu stia ce e ala split, nu e nimic spectaculos.
Va reamintesc ca pe lumile "vechi" nu era gap si altfel stateau lucrurile atunci.
Eu respect jucatorii vechi, dar jocul atunci era altceva. Cred ca inca ai nevoie de timp sa ti dai seama de asta. Potentialul tau e de culoare verde aici.
Invata sa te respecti pe tine insuti in primul rand. Iar mai apoi trebuie sa si dovedesti, nu numai mult, prost si fara rost.
Inainte sa te iei de anumite persoane, avand in vedere ca nu joci de mult(si eu am avut pauza de 3-4 ani pe acest joc si eram ca tine, habar n-aveam ce joc jucam cand am reinceput, era totul schimbat), ia la rand putin istoria jocului, poate cu cineva care cunoaste bine(eu sunt dispus sa am un dialog cu tine, pari o persoana cumsecade); chiar si pe extern postari etc, dar aici sunt dementiale informatiile si contradictorii/subiective. Suntem multi care jucam de la lumea 1, unii continu, altii cu pauze, mai mici sau mai mari. Altii joaca de pe lumi mai recente, de la 30-40 incoace de exemplu; totul trebuie analizat in functie de context.
Miezu'
 

DeletedUser48684

cel mai frumos joc la facut Green pana acum,distrusi,si si-au revenit foarte fain pe cand altii nu au fost in stare sa pastreze ce au obtinut cu greu
 

DeletedUser44461

mai sunt si alte filmulete in afara de astea{de pe alte lumi } ? sunt prea tari :rolleyes::rolleyes::rolleyes:....
Cred ca ar arata bine daca ar mai aparea nu doar cu aceste triburi ci si cu altele pentru a ridica nivelul umorului pe extern :D



FOARTE TARE ...
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Absurda chestie oricum, e ca si cum ti ai da update la poza de profil de acum 3 ani plangand vremurile alea dinainte de a te insela iubita si dai un like acolo sa nu creada prietenii tai ca suferi, ci ca ai trecut peste. Sau?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Absurda chestie oricum, e ca si cum ti ai da update la poza de profil de acum 3 ani plangand vremurile alea dinainte de a te insela iubita si dai un like acolo sa nu creada prietenii tai ca suferi, ci ca ai trecut peste. Sau?
Eu le consider ca vinul, cu cat sunt mai vechi, cu atat mai bune :) Culmea, la fel de actuale :D
 

Unloving

member
Scor reacție
1
E si asta o teorie. Numai ca suferinta ramane in trecut, ramane in cei ce rascolesc amintiri neplacute. Stii cum se zice: invatam din trecut/din greseli. Eh nu, unii le cara cu sacul in spate plangand pe drumul infinit.
 
Sus