Discutii libere L67 !

Centorag

member
Scor reacție
0
E si asta o teorie. Numai ca suferinta ramane in trecut, ramane in cei ce rascolesc amintiri neplacute. Stii cum se zice: invatam din trecut/din greseli. Eh nu, unii le cara cu sacul in spate plangand pe drumul infinit.
Nu stiu ce probleme ai tu acasa, pe mine ma amuza rau de tot acele filmulete:)))) Chiar si situatia in sine ma amuza, ca ne-ati dat backstab si nu ati fost in stare de mare lucru :)))) Iar situatia de pe 67 nu face decat sa ma amuze si mai tare :)))))

Noi va bantuim pe fiecare lume sa nu cumva sa uitati cat de noobi sunteti :)
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Ma Centorag sincer, zici aceleasi lucruri in orice mesaj, cred ca si cei din tribul tau s au saturat sa te mai citeasca. Zici niste lucruri absurde aici. Am fost primul care a laudat si apreciat acele video, si pe forum aici si pe youtube. Asta e una dintre problemele voastre, nu recunoastesti defectele, noi le am recunoscut si le am repetat de pe 3 4 lumi incoace si ti le repet iar si iar, care e problema?

Faza cu cine sunt noobii e relativa.
 

DeletedUser41053


Se poate spune multe. Sincer, is curios ce ati crezut ca se va intampla. Eu am vorbit atat cu Hades cat si cu pepsikiller si le-am zis ce fel de oameni sunt cei din gentle/wanted. Mi-au dat cu Flit amandoi ... uite care a fost rezultatul. Wanted s-a dus de mult, ATO la fel, FOA e cu un picior in prapastie si AM innobilari interne in masa, probabil se pregatesc si ei de plecare :D

Va doresc bafta pe L69 ca aici e clara treaba pentru voi.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Se poate spune multe. Sincer, is curios ce ati crezut ca se va intampla. Eu am vorbit atat cu Hades cat si cu pepsikiller si le-am zis ce fel de oameni sunt cei din gentle/wanted. Mi-au dat cu Flit amandoi ... uite care a fost rezultatul. Wanted s-a dus de mult, ATO la fel, FOA e cu un picior in prapastie si AM innobilari interne in masa, probabil se pregatesc si ei de plecare :D

Va doresc bafta pe L69 ca aici e clara treaba pentru voi.
Ce fumezi? Coji de banane? Ce legatura are jucatorul respectiv cu AM/Gentle? :)))) Frate am un verisor psiholog...te rezolva gratis, daca vrei iti dau numarul lui.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
E si greenu bun la ceva, ne invata cum sa retragem steagurile de exemplu. Noi ne oferim cu lectii de autosplit in schimb, echilibram putin lucrurile.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Predam, dar contracost, lectii inteligente de genul costa; in schimb lectiile de autosplit reintra in voluntariat.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Ieftin? Costurile sunt normale ca pentru o meditatie la matemtica. Ne vindem cunostintele. Suntem mari oameni si mari caractere, daca vrei instituim si cursuri de pedagogie si psihologie sociala special pentru voi, green.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Se poate spune multe. Sincer, is curios ce ati crezut ca se va intampla. Eu am vorbit atat cu Hades cat si cu pepsikiller si le-am zis ce fel de oameni sunt cei din gentle/wanted. Mi-au dat cu Flit amandoi ... uite care a fost rezultatul. Wanted s-a dus de mult, ATO la fel, FOA e cu un picior in prapastie si AM innobilari interne in masa, probabil se pregatesc si ei de plecare :D

Va doresc bafta pe L69 ca aici e clara treaba pentru voi.

"Se spoate spune multe", gramatica ce spune? Ai vorbit cu un X si un Y si le ai zis cum v-au invatat Gentle ce? Daca dau un organizat pe tine dai iar sitter sau te aperi singur? Ultima data ai fost clvonul lumii.
 

DeletedUser46527

Nu vreau sa fiu rautacios dar ultima data pe L60 tin minte ca ai fost lipit de Zeus pe harta si nici nu ai apucat sa scoti curtea ca ai si disparut :))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
E si greenu bun la ceva, ne invata cum sa retragem steagurile de exemplu. Noi ne oferim cu lectii de autosplit in schimb, echilibram putin lucrurile.
Doar lectii de cum sa te faci de ras puteti oferi, acolo e expertiza voastra. Nu mai dati arogante pe burta goala pe aici ca sunteti penibiluti putin.
 

DeletedUser30525

Gata si cu AM?
A aparut Fuego (fuego style)
Cum adica fuego style?
Adica vreti sa impodobiti bradul?
Sau e ceva de genul stilul focului (ii ardeti pe toti si pe urma va stingeti) ?
:D
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Alarma falsa. Dar multumim fanilor ca au aparut pe extern. Daca e ceva, va chemam la conferinta de presa.
 

DeletedUser49130

Ieftin? Costurile sunt normale ca pentru o meditatie la matemtica. Ne vindem cunostintele. Suntem mari oameni si mari caractere, daca vrei instituim si cursuri de pedagogie si psihologie sociala special pentru voi, green.

Predai lectii la matematica,dar te cam bate romana..
 
Sus