Discutii libere L67 !

DeletedUser49162

Ce mai aliati astia din green...sa cedeze satele la United.. BACKSTAB
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Ce mai aliati astia din green...sa cedeze satele la United.. BACKSTAB
1. green avea de asemenea relatii diplomatice cu United
2. Jucatori Fame au blindat satele atacate de mine, de la un jucator cu care nu aveati niciun fel de relatii (s-au mai dat si mari cu treaba asta). N-am venit pe extern sa urlu BACKSTAB, ci am trimis frumos mesaj conducerii. Cat l-a interesat pe Scama, habar n-am si putin imi pasa.
3. Ati recrutat jucatorii cu care noi ne bateam. Voiati sa le dam si satele, sau cum ?
4. Jucatorii green au avut libertatea de a alege ce fac cu satele / contul, din momentul in care conducerea s-a retras. Faptul ca ei au ales sa le cedeze in United, e treaba fiecaruia. Daca toti au ales sa faca asta (nu am urmarit), inseamna ca ar trebui sa va mai uitati si in oglinda :)
 

DeletedUser41053

Dupa cum am zis la inceput de lume noi am intrat sa scoatem gentle/wanted, trib ce nu mai exista de ceva vreme iar jucatorii care au ramas au fugit la aliati. Am castigat toate razboaiele pe aceasta lume si am decis sa ne retragem. Am avut atat cu FAME cat si cu United alianta si ca sa nu fie discutie noi ne-am retras. Fie ca cel mai bun trib sa castige.

Bafta.
 

DeletedUser46901

2. Jucatori Fame au blindat satele atacate de mine, de la un jucator cu care nu aveati niciun fel de relatii (s-au mai dat si mari cu treaba asta). N-am venit pe extern sa urlu BACKSTAB, ci am trimis frumos mesaj conducerii. Cat l-a interesat pe Scama, habar n-am si putin imi pasa.

Si Green de ce avea deff la Wind ? :rolleyes:
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Wtf?! Cand a atacat Fame Windul mai exact, ca sa ii sprijine green?

Ca sa nu mai zic ca Wind si green s-au aliat dupa ce am fost lasati singuri sa ne batem cu AM.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Mai bine te abtineai
Cum a zis si zeuss dupa disparitia AM tribul green s-a retras
Cu asta cred ca am incheiat
Cat despre postul tau citeste bine ce a scris centorag
Mai bine se abtineau si colegii tai mascote, ca au scos ei gentle =))) ati luat-o-n gura ca sa zic asa pe romaneste pe lumea asta, n-o mai dati cotita. E irelevant ca ati innobilat voi 2-3 limbrici cu 5 sate, jucatorii care chiar au jucat si si-au dat intereseul sunt si acum pe harta. Voi in schimb sunteti barbare.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
care au luat interne*. Ce ati facut voi nu se numeste jucat. Ati "internat" tot ce ati prins, si dupa ati fugit in tribul castigator :))))) Bravo patratel
Tu ce ai facut? Ai luat 3 barbare si 2 inactivi, in rest? Acum dai stergere. Internele fac parte din joc patratel, nu-ti convine, schimba jocul.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Tu ce ai facut? Ai luat 3 barbare si 2 inactivi, in rest? Acum dai stergere. Internele fac parte din joc patratel, nu-ti convine, schimba jocul.
90% din cont interne nu inseamna "parte din joc", inseamna ca-i frecat menta si ai batut taleri.

Eu sunt in top la toate categoriile de inamici, m-ati atacat continuu de la inceputul lumii si n-ati luat un sat :)))) Cumva, eram si la ODA peste tine si frati-tu br, la un loc :))))) Mari noobi ce sunteti. Ca sa nu mai zic cate sate am luat din Wanted / AM / ATO .

Iar stergerea noastra a fost anuntata de la inceputul lumii. Scapam de voi, ne stergem :) Ati fugit la aliati, AM nu mai exista, obiectiv indeplinit. Faptul ca aveam alianta cu ambele triburi (Fame si United) ne-a facut sa dam stergere, si nu sa cedam satele, asa cum a fost mentionat mai sus. Noi avem respect pentru diplomatiile pe care le facem si ne tinem de cuvant ;)

Deci, ce manaci tu acolo ? Ca ce trebuie clar nu.
 
Sus