Discutii libere L67 !

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Bun. Altceva? Joci si tu ceva? Ca doar sa behaiti pe forum stiti. In rest...ce ati scos ? Nu mai exista AM pe harta, aveti voi vreun merit pentru asta? Am ales noi sa mergem in Fame, ramaneti cu sechele si de la faza asta? :D In rest nu ati scos voi nimic, cum behaie zeus =))
Dar e ok, voi traiti intr-o lume paralela, oare voi trecei pe rosu la semafor?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Bun. Altceva? Joci si tu ceva? Ca doar sa behaiti pe forum stiti. In rest...ce ati scos ? Nu mai exista AM pe harta, aveti voi vreun merit pentru asta? Am ales noi sa mergem in Fame, ramaneti cu sechele si de la faza asta? :D In rest nu ati scos voi nimic, cum behaie zeus =))
Dar e ok, voi traiti intr-o lume paralela, oare voi trecei pe rosu la semafor?
Am inteles, sa pupi unde trebuie si pe cine trebuie, sa dai accept la invitatia tribului castigator, sa bagi nobili pe sate goale si bati taleri, asta inseamna a juca la tine. Patetic.

PS: asa ai ajuns Scama, sa-ti dea internistii ordine, sa-i recrutezi? :))) Sau... nu vrea 2peu sa ne zica ce a facut pentru locul lui in Fame?
 
Ultima editare:

Centorag

member
Scor reacție
0
Zeuss. a devenit actor, jucator e greu sa mai fie, a dat gres cu asa ceva :))
Spre deosebire de tine, zeroule, Zeuss, acolo unde a jucat, si-a facut treaba, atat ca si team player, cat si conducator. Tu nu esti decat un comentator pe extern, pe joc esti un exemplu de urmat pentru 2peu, invata si el cum sa ia mai multe interne fara sa faca nimic pe harta, cum sa pupe unde trebuie, de-astea :)
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Cine e zeuss ma?:)) Cine e green? Vedeti va de treaba voastra. Fa ti cont nou pe 67 si plange mi intr un nou mesaj. Pana atunci dati frumos pt a doua oara contra noastra stergere cont:)). Adios.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Cine e zeuss ma?:)) Cine e green? Vedeti va de treaba voastra. Fa ti cont nou pe 67 si plange mi intr un nou mesaj. Pana atunci dati frumos pt a doua oara contra noastra stergere cont:)). Adios.
Care contra voastra ma ?:))))) Tu cred nu stiti sa te uiti pe harta, "din intamplare", am ajuns aliati :))) Doamne, iar nu ai nimerit pastilele
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Ma Centorag cum pun aici emoticonu ala care rade rau de tot?

Edit

Sau ajunge sa spun "green green green" si se pune ala care rade? Trebuie un update cred
 
Ultima editare:

Unloving

member
Scor reacție
1
Vad ca tu esti unicul din poke mingie care se destrabaleaza. Vei iesi din pokemingie cand inveti autosplitul. Pana atunci esti la comanda mea. Trebuie sa cresti cateva nivele. Pana atunci taci.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Vad ca tu esti unicul din poke mingie care se destrabaleaza. Vei iesi din pokemingie cand inveti autosplitul. Pana atunci esti la comanda mea. Trebuie sa cresti cateva nivele. Pana atunci taci.
Adevarul ca la partea cu internele, alex02dsa chiar e intrecut cu mult de tine... spre deosebire de tine, el ia sate de la inamici si face ODA :D In plus, te faci te ras cu faza cu autosplitul, si stii foarte bine si de ce :) Dar asa esti tu, te faci de ras
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Adevarul ca la partea cu internele, alex02dsa chiar e intrecut cu mult de tine... spre deosebire de tine, el ia sate de la inamici si face ODA :D In plus, te faci te ras cu faza cu autosplitul, si stii foarte bine si de ce :) Dar asa esti tu, te faci de ras
Asa esti tu, doar cresti sate ca apoi sa dai stergere :D E si asta un scop in viata.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Adevarul ca la partea cu internele, alex02dsa chiar e intrecut cu mult de tine... spre deosebire de tine, el ia sate de la inamici si face ODA :D In plus, te faci te ras cu faza cu autosplitul, si stii foarte bine si de ce :) Dar asa esti tu, te faci de ras

Sa auzim de ce ma fac eu de ras cu autosplitul. Povesteste(e ceva ce n ai facut niciodata dar iti dau posibilitatea de a vorbi despre asta).
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Doamne ce vesele sunt internele :)) ce dracu mai ? Voi nu ati citit bine cand va dat circulara aia inainte sa acceptati invitatiile? Sunteti luati pentru moment :) ii ca si cum va urcati in tren cu un vagon care are toate locurile ocupate si stati in picioare si la prima statie sunteti dati jos chiar daca vroiati sa mergeti doua statii... nici cuiele nu sunt batute in cap asa cum sunteti voi, dupa ce a trebuit sa schimbi tabara sa faci pe jucatorul pe extern:)) vai de zilele voastre
 

DeletedUser49105

Bun. Altceva? Joci si tu ceva? Ca doar sa behaiti pe forum stiti. In rest...ce ati scos ? Nu mai exista AM pe harta, aveti voi vreun merit pentru asta?

Toata harta are un merit pentru asta...nu mai exista pentru ca voi nu ati fost si nu veti fi niciodata in stare sa juati intr-un trib pana la capat si asta pt ca va bateti joc de diplomatii si o parte din voi abia stiti sa faceti un organizat.
Nu mai vorbiti de Green ca nu le ajungeti nici la degetul mic, soarta voastra este sa va plimbati ca tiganii cu cortul in functie de clasament si va repet, asta pentru ca nu sunteti in stare sa ramaneti intr-un trib.
Veniti acum cu laude pe extern...pai pana acum nu va mai laudati, va laudati acum ca v-a luat scama la el?Cred ca de mila la cat ati plans.In locul vostru eu dadeam stergere cont, nu green...mari jucatori ce sunteti.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Toata harta are un merit pentru asta...nu mai exista pentru ca voi nu ati fost si nu veti fi niciodata in stare sa juati intr-un trib pana la capat si asta pt ca va bateti joc de diplomatii si o parte din voi abia stiti sa faceti un organizat.
Nu mai vorbiti de Green ca nu le ajungeti nici la degetul mic, soarta voastra este sa va plimbati ca tiganii cu cortul in functie de clasament si va repet, asta pentru ca nu sunteti in stare sa ramaneti intr-un trib.
Veniti acum cu laude pe extern...pai pana acum nu va mai laudati, va laudati acum ca v-a luat scama la el?Cred ca de mila la cat ati plans.In locul vostru eu dadeam stergere cont, nu green...mari jucatori ce sunteti.
Zise petarda care a plecat in united :)))))
 

DeletedUser49105

Zise petarda care a plecat in united :)))))
pocnitoare esti si asa vei ramane.eu nu am intrat cu "razboinicii mei" aici, am intrat singur, am intrat sa joc si am plecat pentru ca asa a fost conjunctura, conducerea s-a lasat mereu, spre deosebire de voi care ati plecat din cauza neputintei :))
 
Sus