Discutii libere L67 !

Centorag

member
Scor reacție
0
"Eu daca am plecat nu am plecat"

Cu limba da greenu de 3 ani deja aproape, eu doar rad si va astept la un curs de autosplit.

Cum e sa deveniti barbari pt a doua oara contra Gentle? Sau hai sa o luam altfel ca nu va mai place Gentle, cum e sa deveniti barbare in fata lui Marius Br si in fata mea? Oh da... Br adu poprcornu ca vin scuzele aici pt urmatoarele posturi.
Pastilele nu le iei, de vazut nu mai vezi bine... vai de capul tau
 

DeletedUser49105

Pentru mine esti egal cu 0, n-ai realizat nimic. Ai plecat din floare-n floare. Noi nu ne-am milogit de nimeni. Tu poti sa inventezi ce vrei, adevarul va doare. Ca tot ai pomenit de Wind, cand sa atacam o dadeati cotita =)) nu stiati sa lansati un tren fake, despre ce vorbim :D Lasa vrajeala cu Alinutzu ca si eu sunt prieten cu el, chiar nu inteleg cum de te-a primit pe tine :D
Despre ce vorbim? :)))
Nu am vrut sa lansam niciun fake pentru ca voi aveti intotdeauna interesele voastre si cand era vb de noi nu miscati un deget.
Cum m-a primit Alin?Pai el stie ca eu stiu sa joc de acum 9 ani spre deosebire de tine care si acum citesti tutoriale :))
Daca esti prieten cu el de ce nu ai mers in UNITED?De frica FAME, d-aia ati mers la ei si asta stie toata harta, nu va mai dati rotunzi cand sunteti patrati :))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Despre ce vorbim? :)))
Nu am vrut sa lansam niciun fake pentru ca voi aveti intotdeauna interesele voastre si cand era vb de noi nu miscati un deget.
Cum m-a primit Alin?Pai el stie ca eu stiu sa joc de acum 9 ani spre deosebire de tine care si acum citesti tutoriale :))
Daca esti prieten cu el de ce nu ai mers in UNITED?De frica FAME, d-aia ati mers la ei si asta stie toata harta, nu va mai dati rotunzi cand sunteti patrati :))
Nu mai pot de frica =))
 
Sus