Discutii libere L69 !

DeletedUser30525

Nume Loc Puncte Loc global Sate
teardrop 1 180 315 1
LovingBeer 2 178 141 1
MariusBr 7 3 54 1.051 1
Membri green
» Verde de Paris


Interesant trib
Pacat ca nu ati realizat pana acuma ca nu numele unui trib conteaza ci oamenii care joaca sub acea denumire
Nu o sa fiti niciodata green oricat de mult va doriti voi
:D
Parca nu demult ne acuzati pe noi ca avem o fixatie pentru gentle. Voi ati dus cuvantul fixatie la un nou nivel
:D
 

CVRares.*

member
Scor reacție
0
Nici nu a inceput bine 69-le si deja incep discutiile despre green si gentle....iar...si iar...si iar...si iar.....
 

CVRares.*

member
Scor reacție
0
pai nu am zis asta :))) dar lasati-i in pace voi daca ei nu termina ....adica hai ma..cineva tot trebuie sa cedeze odata si sa se discute si despre altceva :)))) sincer eu m-am saturat....mai razi te mai distrezi...dar deja e mult prea mult :)))) green-gentle,gentle-green :)) atat se vorbeste aici :)))
 

DeletedUser30525

pai nu am zis asta :))) dar lasati-i in pace voi daca ei nu termina ....adica hai ma..cineva tot trebuie sa cedeze odata si sa se discute si despre altceva :)))) sincer eu m-am saturat....mai razi te mai distrezi...dar deja e mult prea mult :)))) green-gentle,gentle-green :)) atat se vorbeste aici :)))

pai ce sa le fac
macar acum s-au asigurat ca nu ii arde green iar
:D

si ca fapt divers real green nu joaca pe aceasta lume. unii din noi probabil vom intra la pp
asta ca sa incheiem polemicile din start
copiile tribului green pot face ce vor ele

Cu respect
 

DeletedUser47430

Eu zic sa intrati si voi cu numele “gentle” , nu de alta , dar sa mai castige si ei :))
 

DeletedUser29445

Salutare tutoror si un mic Succes.
PS: Multumesc Nenea Rakanishu.
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
giphy.gif
 
Sus