Discutii libere L69 !

DeletedUser49215

Dic-sie ce faceti in dimineata asta ? :)) ii faceti cafeaua la spearrr sau nu are voie cofeina :)) ?
 

PRADA

member
Scor reacție
6

Ar fi fain, cum altfel? Ideal ar fi ca oamenii buni sa nu mai treaca cu vederea aceste abateri ale colegilor, mai mult sau mai putin flagrante. E la îndemâna sa zici "lasa bro, suntem în 2019.. ce stii tu.. dusmanii nostri fac si mai rele, trebuie sa facem si noi la fel, sa tinem pasul", dar nu e o alegere sanatoasa. Cum am zis, manevre faci/accepti, manevristi atragi pe lânga tine. Tot la fel de valabil când vine vorba de scripturi, mai nou esti luat de nub si desconsiderat daca joci fara ultimele platforme sau mai stiu eu ce inovatii javascript-esques.. Trist, toate laolalta. Speram ca pe o lume ca serverul special unde nu primeaza banu', sa fie oameni mai multi, dar sunt aceiasi.. chiar si mai însetati de combinatii.
Aia e, ne batem pe umeri si zicem "asa a evoluat jocul, csf? n-ai csf" dar în realitate jocul e la fel, gameplay-ul ce s-a mai îmbunatatit. Si a aparut mai multa diaspora plictisita de strainataturi, care-a alungat "saracii" de faceau organizate în excel :))

Apoi daca vrei exemple de oameni cu coloana, nu-i pot enumera, sunt în mare majoritate oameni linistiti, relaxati, la locul lor; chiar nu se cade sa-i "târâm" pe externul asta minunat (not!) în orice caz nu alinutu maslinutzu de care-au zis baietii astia adineaori o_O
 
Ultima editare:

DeletedUser4270

Va dau un sfat triburilor de pe harta: nu va mai bateti intre voi ca va sapati gropa singuri in timp ce Mnks cresc, deja au Inceput cu ignorante a ingora rezervele la aliati(pna) si ase baga cu tupeu.

Asta e las aici Pentru mai incolo.
 

osândă

member
Scor reacție
1
Va dau un sfat triburilor de pe harta: nu va mai bateti intre voi ca va sapati gropa singuri in timp ce Mnks cresc, deja au Inceput cu ignorante a ingora rezervele la aliati(pna) si ase baga cu tupeu.

Asta e las aici Pentru mai incolo.
Ce sa cauți tu Aladine în biserica mea ? Lampa ta este în altă parte:)
Stii bine ca acel jucator de cum l-ati recrutat am cerut sa fie dat afara, voi recrutati la mine in biserica si dupa ii bagati la interne(2-3 zile), crezi ca e asa simplu?
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
giphy.gif


$`puff
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Pentru alti viteji care se mai gandesc sa faca acuzatii nefondate la adresa TT. Daca aveti chestii concrete de spus, adresati-va la support altfel mergeti in vacanta.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Pentru alti viteji care se mai gandesc sa faca acuzatii nefondate la adresa TT. Daca aveti chestii concrete de spus, adresati-va la support altfel mergeti in vacanta.
Stim ca membrii TT fac o munca pro bono de multe ori si cred ca ei nu amesteca oalele : munca cu placerea ... jobul de TT cu jocul , prieteniile de pe joc cu munca benevola pe care o fac . :)
 

DeletedUser4270

Ce sa cauți tu Aladine în biserica mea ? Lampa ta este în altă parte:)
Stii bine ca acel jucator de cum l-ati recrutat am cerut sa fie dat afara, voi recrutati la mine in biserica si dupa ii bagati la interne(2-3 zile), crezi ca e asa simplu?

Imi doream si eu satu ala:) eram geana pe el.. mam trezit cu el in trib. Nu stiam despre acel dialog, ai si tu dreptate in felu tau boss
 
Sus