BN vs Catch

Alex2peu

member
Scor reacție
9
1. eu vorbeam de 69, nu 67. Sau ai uitat deja cui ai dat mesaje pe-aici?
2. Green a avut sprijin Fame pe un singur organizat. In rest, Shock, United, n-au avut o lance pe sate green
3. In afara de alex02dsa, n-ati mai scos pe nimeni :) A lua 2-3 nu inseamna a scoate, calmeaza-te
4. Ati dat nu o data, ci de mai multe ori, atat pe green, cat si pe Wind. Ati luat fix nimic comparativ cu cat va luau cele 2 triburi voua.

Bonus: Granita cu Fame a fost tinuta de gasca care s-a rupt de voi :) Cum a ajuns Fame langa voi, v-ati facut frumos pres in fata lor si v-ati bagat singuri la interne:D Jucatorii lui peste prajit :)
2. Fara sprijinul ala nu luati nici barbarele.
3.Pai cum doar pe Dsa, la 3 cuvinte distanta spui 2-3, minciuna are picioare scurte :D Pentru adevar poti consulta TWSTATS.
4.Chiar am luat din Wind sate. Desi in mare parte mai jucam 3-4 jucatori ca restul nu mai aveau chef. Degeaba compari tu ce lua green + wind, exemple vor fi mereu, gen cand ati atacat voi pe elzin si am fost eu sitter, ciu ciu ati luat. Vezi ? Exemple se pot aduce mereu, e stupid sa te dai mare ca voi si wind ati luat nu stiu ce sate :D
Cat despre granita cu Fame te contrazic, a fost tinuta de toti, ca doar nu teleporta pepsi trupe in sate de unul singur nu crezi?
Din nou, cine s-a rupt de cine? Se poate vedea destul de clar ca noi am iesit, nu ei, iar cand a ajuns Fame langa noi unde am intrat noi la interne? :D Dupa postul pe care l-ai facut reiese ca tu esti jucatorul lui peste prajit :D Stiu ca va place sa denaturati adevarul, insa niciodata nu ati aberat mai mult.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Cum iti aluneca tie js ul pe depozit in start ?Sa il incluzi in colectia de scripturi legale ca am auzit ca l ai personalizat frumos cu o nuanta de albastru
O incercare buna, dar inutila. Scriptul de notificare pentru depozit este public aici pe forum :cool:.Insa observ ca te-ai simtit si tu :D:rolleyes:
 
Scor reacție
0
O incercare buna, dar inutila. Scriptul de notificare pentru depozit este public aici pe forum :cool:.Insa observ ca te-ai simtit si tu :D:rolleyes:

Adevarat, de aia ti se vad degetele de pianist doar in start ca dupa iti da cu virgula si lasi pe altii pe cont. Parca am vazut o poza cand ne ai aratat o intrerupere din aia din elvetia:)))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Adevarat, de aia ti se vad degetele de pianist doar in start ca dupa iti da cu virgula si lasi pe altii pe cont. Parca am vazut o poza cand ne ai aratat o intrerupere din aia din elvetia:)))
O dai in penibil si esti in public. Mai verifica odata TWStats, crede-ma ca nu ne comparam. Poti sa iei chiar lumea 60 drept referinta unde am jucat impreuna.
Cat despre altii sa stea la mine pe cont, cred ca ti-e putin rau si iti da cu virgula. E de notorietate ca eu nu las sitter in general, in mod exceptional am lasat de maxim 2 sau 3 ori in ultimii 3 ani. Intreaba in jur inainte sa arunci cu terci, vad ca doar in sfera asta te pricepi.
Eu joc strict cat am timp si cat imi permit fara sa imi afectez viata reala, daca voua va permite timpul sa jucati zi si noapte, cu asa zisi "prieteni" bravo voua, eu aleg sa castig mai mult in viata. Daca asta inseamna ca o sa pierd 2 sate pentru ca sunt la NY, asta e viata, imi asum. Ramaneti voi cu satele si sunteti smecheri pe forum, ce sa zic :D
V-am zis ca o luati prea in serios :)
 

DeletedUser48261

O dai in penibil si esti in public. Mai verifica odata TWStats, crede-ma ca nu ne comparam. Poti sa iei chiar lumea 60 drept referinta unde am jucat impreuna.
Cat despre altii sa stea la mine pe cont, cred ca ti-e putin rau si iti da cu virgula. E de notorietate ca eu nu las sitter in general, in mod exceptional am lasat de maxim 2 sau 3 ori in ultimii 3 ani. Intreaba in jur inainte sa arunci cu terci, vad ca doar in sfera asta te pricepi.
Eu joc strict cat am timp si cat imi permit fara sa imi afectez viata reala, daca voua va permite timpul sa jucati zi si noapte, cu asa zisi "prieteni" bravo voua, eu aleg sa castig mai mult in viata. Daca asta inseamna ca o sa pierd 2 sate pentru ca sunt la NY, asta e viata, imi asum. Ramaneti voi cu satele si sunteti smecheri pe forum, ce sa zic :D
V-am zis ca o luati prea in serios :)

Sper ca intelege toata lumea acum cand spuneam despre dezinformarile ce le aduc rand pe rand ori de cate ori au ocazia.
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Eu joc strict cat am timp si cat imi permit fara sa imi afectez viata reala, daca voua va permite timpul sa jucati zi si noapte, cu asa zisi "prieteni" bravo voua, eu aleg sa castig mai mult in viata. Daca asta inseamna ca o sa pierd 2 sate pentru ca sunt la NY, asta e viata, imi asum.

Realizezi ca ti-ai dedicat total viata acestui joc si tu acum incerci sa ne vinzi noua dume cu viata reala?

Dupa ce ca stai 20 ore pe zi sa cumperi resurse din depozit, te-ai mai bagat sa faci si harti si sa si adminezi, nu cumva sa iti ramana timp sa iesi din casa :)))))

Si stii ce e mai nasol?
Sa joci de 10 ani, 24/24 si sa nu stii sa joci :rolleyes:

PS: nu mai deschide subiectul cu viata reala, ca pierzi grav aici :p
 

DeletedUser48261

Realizezi ca ti-ai dedicat total viata acestui joc si tu acum incerci sa ne vinzi noua dume cu viata reala?

Dupa ce ca stai 20 ore pe zi sa cumperi resurse din depozit, te-ai mai bagat sa faci si harti si sa si adminezi, nu cumva sa iti ramana timp sa iesi din casa :)))))

Si stii ce e mai nasol?
Sa joci de 10 ani, 24/24 si sa nu stii sa joci :rolleyes:

PS: nu mai deschide subiectul cu viata reala, ca pierzi grav aici :p

Cred ca poate erau altii in masura sa vorbeasca despre asta. Nu tu. Care stim cate ore pierzi din viata ta pe jocul asta. Dormi cate 15-30 minute cu alarme puse. La munca joc...acasa joc...peste tot doar joc. Tu vorbesti?
Nu zic sa nu comentezi...dar daca esti exact ceea ce postezi aici nu vad unde e ideea ta si ce vrei sa detaliezi.
 

DeletedUser48261

Hmm, prea multe pleve moarte de foame la orizont care cauta anturaj :oops:

Nu stiu unde are bataie ce postezi dar sigur nu ai habar despre ce vorbesti.
V-am mai zis eu ca sunteti toti la colt de strada si ce zice unu, chiar daca e adevarat sau fals, voi imprastiati. Viata ta e jocul asta. Si persoanala si virtuala. Taci...macar taci si nu mai vb de altii nimic cand te domina din orice punct de vedere. Mai ales intelectual.
Zici ca esti Pardalian :)))
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
V-am mai zis eu ca sunteti toti la colt de strada si ce zice unu, chiar daca e adevarat sau fals, voi imprastiati.

Fratioaree..

Serios?

Tu ma uimesti in ce hal vorbesti, si eu ma uimesc singur cum de iti raspund.

Cum poti sa spui asa ceva, adica, pnm, mi-ai cam furat 2 tovarasi de 150 euro fiecare sa iti hranesti alea 8 guri de acasa ca faceau foamea, jumate de server se plang ca le-ai furat pp-urile, si tu vii cu vorbe d astea ca NOI suntem la colt de strada, vai de plt.

De respect de sine, nu mai zic, lingi acum in popou pe toti care si-au batut joc de tine si ti-au dat backstab, sunt curios daca macar iti dai seama la ce nivel esti :)))

Viata ta e jocul asta. Si persoanala si virtuala.

Aici nu stiu ce vrei, cred ca ai gresit persoana fratele meu si nici nu stiu cum tocmai tu vorbesti de asa ceva, esti cam in aceeasi oala cu dsa, aveti aproape 40 ani si singura voastra ocupatie e jocul asta, in fine, treaba voastra, mie imi comvine ca sunt fraEri d astia ca voi care isi dau aere toata ziua, dar de fapt sunt niste parliti, adica ce-ar fi fara voi, n-am mai avea de cine rade, stii ce zic :p

nu mai vb de altii nimic cand te domina din orice punct de vedere. Mai ales intelectual.

Sa nu imi zici ca TU esti ala care ma domina intelectual, ca ne-am dat naiba :))))))))))

PS: vezi ca vine vara, ai incercarea cu numarul 26 sa iei bacul, intelectualule :rolleyes:
 

DeletedUser48261

Nu am furat pe nimeni cu nimic niciodata. Cum interpretati voi si cum ati transformat situatia dintre mine si nutz e ceva de domeniul fantasticului. Ce s-a intamplat intre mine si el e o poveste lunga care se putea rezolva la momentul ei. Dar cum gura romanului e mare si bogata, sa astepte nutz sa rezolvam face to face asa cum tot ziceti voi. Va astept pe interval pe fiecare daca vreti, smardoilor :))
Nu am sa dau pp-uri nimanui si niciodata nu am luat daca nu am si restituit. Taci si termina cu placa asta ca sunteti depasiti de mult timp...de la ro57 numai placa asta dezinformatoare o ascult.
Pai tu vorbesti asa de mine ? Pai situatia mea financiara cred ca este una de invidiat vis-a-vis de ceea ce prezentati voi. Stai potol ca e greu cu mine soricelule.
Singura mea ocupatie este jocul asta ? :))))))))))))
Pai inca o data iti repet...nu ai habar de nimic. Traiesti doar din sf-uri si ce arunca x si y ca zvon dezinformator peste tot.
Ti-am mai zis eu tie teslare...pot sa mi te iau de urechi cand vreau eu in viata de zi cu zi. Sunt foarte multi care trag sa te scoatem la o plimbarica...dar cum sa ma pun eu la mintea ta si sa fac una ca asta pentru un joc ?
Cand eu luam bacul, tu erai pe la gradinita cred...pregatitoare, ceva de genul. Nu intra in niste discutii care sunt doar etalari ale frustrarilor voastre pentru ca stiti ca va spun mereu adevarul in fata si doare, bineinteles ca doare. Tu si multi alti guralivi de pe extern si joc n-aveti cum sa va comparati cu mine la nimic pentru ca sunteti doar niste angajati de rand. Fugi si bea putina apa, trage aer in piept si sa-ti revii ca te-ai dat peste cap inca o data cu alte si alte dezinformari de 2 lei marca Jderii :)))
 

DeletedUser48261

Razi de mine ? Tu sau altii de-ai vostrii ?
Pai rade viata de voi ca nu aveti nimic realizat si dormiti si traiti in jocul asta.
Si tu ai ajuns sa vorbesti de mine :))))
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Hai, du-te de aici ca imi stric imaginea sa vorbesc cu tine

Ma mai enervez si repede si nu am chef sa caut prin Bucuresti toti sobolanii de ultima speta
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Hai, du-te de aici ca imi stric imaginea sa vorbesc cu tine

Ma mai enervez si repede si nu am chef sa caut prin Bucuresti toti sobolanii de ultima speta

Orice i-ai spune si oricate dovezi ai aduce tot p-alui o tine, dar adevarul se stie, asta e important(nu are omul timp sa stea si pe depozit sa vanda resurse, a gasit alte metode mai simple:)) ). Dsa la fel, pt. el jocul nu e important deloc, dar pe ultimele lumi jucate serios a bagat ppuri cat au bagat ceilalti jucatori de pe harta la un loc si a stat pe cont 25/24:)) E incredibil, unora poti sa le arati ani la rand cat gresesc si cat de penibili sunt, dar nu se schimba niciodata, continua sa progreseze in prostie.
 

DeletedUser48261

Hai, du-te de aici ca imi stric imaginea sa vorbesc cu tine

Ma mai enervez si repede si nu am chef sa caut prin Bucuresti toti sobolanii de ultima speta

:)))
Ce imagine ai tu ma ?
Pe cine sa cauti tu ma ?
Da mesaj privat cu numarul de telefon si te sun eu imediat si o punem de un face to face.
Pai si tu ai ajuns sa cauti lume ?
Pai noliferi ca tine am fumat sute ani la rand.
Eu cred...nu cred, e o certitudine, ca nu ai habar cu cine stai de vorba si crezi ca sunt vreun raton adus cu pluta pe conducta.
Hai treci privat pe interval sa vedem unde ti-e smardoiala.
Tu, heavy1, multi alti revo, multi alti maniaci, multi alti dk...toti pe net sunteti ceva de nedescris. In mintea voastra nu se mai gaseste nimeni ca voi si credeti ca totul se invarte in jurul vostru.
Pai cand vreodata sa-mi fie mie frica sau sa evit o confruntare directa cu vreunul ca tine daca sunt invitat ? :)))
Te astept cu mesajul...te rog.

Orice i-ai spune si oricate dovezi ai aduce tot p-alui o tine, dar adevarul se stie, asta e important(nu are omul timp sa stea si pe depozit sa vanda resurse, a gasit alte metode mai simple:)) ). Dsa la fel, pt. el jocul nu e important deloc, dar pe ultimele lumi jucate serios a bagat ppuri cat au bagat ceilalti jucatori de pe harta la un loc si a stat pe cont 25/24:)) E incredibil, unora poti sa le arati ani la rand cat gresesc si cat de penibili sunt, dar nu se schimba niciodata, continua sa progreseze in prostie.

Bai unnamed...pana la ro10 eu am fost ca voi. Dar voi ca mine nu o sa ajungeti niciodata sa jucati. Nu aveti absolut nimic sa-mi reprosati mie ca jucator sau ca om. Sa va fie clar asta. Iar faptul ca faceti atacuri la persoana nefondate va duce iarasi intr-o ipostaza nedorita si neplacuta. Pentru ca eu sunt aici, va astept oricand sa iesim la o bere sa vorbim despre tot si o sa iti schimbi parerea totalmente despre mine.
Nu ma intereseaza sa va alerg, sa va amenint, pentru ca, copilarismele astea au trecut o data cu anii. Vreau sa discut cu voi, sa vedem fata in fata ce perle scoateti si sa va demontez totul. Apoi daca vreti, ne si smardoim. Ca asa cum am invatat sa percutez chestii de genul si am crescut in Titan cu cele mai neobisnuite ipostaze, asa trec si peste voi, ca sunteti niste mielusei face to face sigur, iar pe net, pe aici pe extern toti gura mare.
Nu voi sunteti prosti ca va bagati in seama cu mine si ca-mi raspundeti...astea sunt dume de psihologie inversa. Eu sunt prost ca fac asta cu voi cand ar trebui sa va iau direct de urechi cand iesiti de la munca.
 
Sus