BN vs Catch

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Realizezi ca ti-ai dedicat total viata acestui joc si tu acum incerci sa ne vinzi noua dume cu viata reala?

Dupa ce ca stai 20 ore pe zi sa cumperi resurse din depozit, te-ai mai bagat sa faci si harti si sa si adminezi, nu cumva sa iti ramana timp sa iesi din casa :)))))

Si stii ce e mai nasol?
Sa joci de 10 ani, 24/24 si sa nu stii sa joci :rolleyes:

PS: nu mai deschide subiectul cu viata reala, ca pierzi grav aici :p
Realizezi ca aberezi sau poate nu?!
Daca stateam 20h/zi nu mai eram unde sunt azi, tu doar spargi seminte si arunci vorbe despre altii. Am ajuns in locuri unde tu doar visezi, dar iti dai cu presupusul de ce si cum fac eu...continua pe acelasi drum, eu nu dau 2 bani pe ce spui.
Nu, nu o dau de acum. Cei cu care am jucat stiu si pot sa confirme exact ce am spus mai sus, ca joc cat pot cum pot si nu voi sacrifica niciodata viata pe care o am in defavoarea unui joc. Daca voi o faceti, mult succes.

In legatura cu hartile acestea se genereaza automat printr-un soft pe care eu si altcineva l-am facut. Stiu ca e greu cu IQul dar nu toata lumea e ca tine.

In legatura cu adminatul nu voi face comentarii dar nu-mi du grija ca ma ocup.

Pe langa asta mai ma ocup si de alte proiecte si am o gramada de alte activitati. Again, cine a jucat cu mine cunoaste.

Tu vorbesti prin prizma ta, incearca sa intelegi ca nu toata lumea e limitata la nivelul de subzistenta care isi omoara timpul pe triburi intre 2 facturi de platit.

LE: am vazut ca ai zis pe undeva ca am 40 de ani. Te anunt ca cine te informeaza isi bate joc de tine
 
Ultima editare:

Unloving

member
Scor reacție
1
:)))
Ce imagine ai tu ma ?
Pe cine sa cauti tu ma ?
Da mesaj privat cu numarul de telefon si te sun eu imediat si o punem de un face to face.
Pai si tu ai ajuns sa cauti lume ?
Pai noliferi ca tine am fumat sute ani la rand.
Eu cred...nu cred, e o certitudine, ca nu ai habar cu cine stai de vorba si crezi ca sunt vreun raton adus cu pluta pe conducta.
Hai treci privat pe interval sa vedem unde ti-e smardoiala.
Tu, heavy1, multi alti revo, multi alti maniaci, multi alti dk...toti pe net sunteti ceva de nedescris. In mintea voastra nu se mai gaseste nimeni ca voi si credeti ca totul se invarte in jurul vostru.
Pai cand vreodata sa-mi fie mie frica sau sa evit o confruntare directa cu vreunul ca tine daca sunt invitat ? :)))
Te astept cu mesajul...te rog.



Bai unnamed...pana la ro10 eu am fost ca voi. Dar voi ca mine nu o sa ajungeti niciodata sa jucati. Nu aveti absolut nimic sa-mi reprosati mie ca jucator sau ca om. Sa va fie clar asta. Iar faptul ca faceti atacuri la persoana nefondate va duce iarasi intr-o ipostaza nedorita si neplacuta. Pentru ca eu sunt aici, va astept oricand sa iesim la o bere sa vorbim despre tot si o sa iti schimbi parerea totalmente despre mine.
Nu ma intereseaza sa va alerg, sa va amenint, pentru ca, copilarismele astea au trecut o data cu anii. Vreau sa discut cu voi, sa vedem fata in fata ce perle scoateti si sa va demontez totul. Apoi daca vreti, ne si smardoim. Ca asa cum am invatat sa percutez chestii de genul si am crescut in Titan cu cele mai neobisnuite ipostaze, asa trec si peste voi, ca sunteti niste mielusei face to face sigur, iar pe net, pe aici pe extern toti gura mare.
Nu voi sunteti prosti ca va bagati in seama cu mine si ca-mi raspundeti...astea sunt dume de psihologie inversa. Eu sunt prost ca fac asta cu voi cand ar trebui sa va iau direct de urechi cand iesiti de la munca.

Eu sper sa te citeasca cat mai multi de pe acest joc, esti fenomenal. Si sper sa avem parte de tine cat mai mult pe extern si pe joc sa avem de cine rade(dar nu ca cersetor de pp). Dai somn acum ca ti s-a sculat paru pe maini, in cap nu cred ca mai ai:))
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Realizezi ca aberezi sau poate nu?!
Daca stateam 20h/zi nu mai eram unde sunt azi, tu doar spargi seminte si arunci vorbe despre altii. Am ajuns in locuri unde tu doar visezi, dar iti dai cu presupusul de ce si cum fac eu...continua pe acelasi drum, eu nu dau 2 bani pe ce spui.
Nu, nu o dau de acum. Cei cu care am jucat stiu si pot sa confirme exact ce am spus mai sus, ca joc cat pot cum pot si nu voi sacrifica niciodata viata pe care o am in defavoarea unui joc. Daca voi o faceti, mult succes.

In legatura cu hartile acestea se genereaza automat printr-un soft pe care eu si altcineva l-am facut. Stiu ca e greu cu IQul dar nu toata lumea e ca tine.

In legatura cu adminatul nu voi face comentarii dar nu-mi du grija ca ma ocup.

Pe langa asta mai ma ocup si de alte proiecte si am o gramada de alte activitati. Again, cine a jucat cu mine cunoaste.

Tu vorbesti prin prizma ta, incearca sa intelegi ca nu toata lumea e limitata la nivelul de subzistenta care isi omoara timpul pe triburi intre 2 facturi de platit.

elite 2

usor, ca esti fumat
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Ok, e clar ca discutia merge intr-o directie pe care eu nu o agreez si e sub nivelul meu.
Eu ma retrag si va las sa va porcaiti in mocirla voastra cum va place voua.
 

DeletedUser4270

Sper sa nu fie, sa apucati sa va luati sate unu de la altu la cat va tot certati :)
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Mai invata limba romana, adevarat, m-au durut ochii sa citesc textul de mai sus

=))))))))))) imi dau seama cum decurg conversatiile tale in general, daca nu esti in stare sa citesti acel mesaj. E drept, probabil a folosit cuvinte prea complicate pt tine: "soft", "IQ".. "subzistenta" :eek:

Hmm, prea multe pleve moarte de foame la orizont care cauta anturaj :oops:

Vad ca tu cauti atentie, te-ai bagat pe un topic ce nu are nicio legatura cu tribul din care faci parte :rolleyes:

Dupa ce ca stai 20 ore pe zi sa cumperi resurse din depozit, te-ai mai bagat sa faci si harti si sa si adminezi
PS: nu mai deschide subiectul cu viata reala, ca pierzi grav aici :p

tenor.gif


Imi si imaginez cum va adunati voi si inventati teorii despre x si y de pe joc :D
E ok, macar intre voi probabil credeti ce spuneti :D
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Hmm, prea multe pleve moarte de foame la orizont care cauta anturaj :oops:
Vorbesti sa te aflii in treaba. Jignesti cam multa lume care are un nivel, atat intelectual, cat si de trai, mult peste medie. Nu stiu si nu ma intereseaza ce faci tu pe offline, dar atitudinea asta de mare scula pe joc nu-ti sta prea bine, avand in vedere ca marile tale realizari , in general, sunt numarul de ban-uri , mai putin numarul de lumi castigate ;)
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Vorbesti sa te aflii in treaba. Jignesti cam multa lume care are un nivel, atat intelectual, cat si de trai, mult peste medie. Nu stiu si nu ma intereseaza ce faci tu pe offline, dar atitudinea asta de mare scula pe joc nu-ti sta prea bine, avand in vedere ca marile tale realizari , in general, sunt numarul de ban-uri , mai putin numarul de lumi castigate ;)

A vorbit sefu, faceti loc:))
 
Sus