BB vs. Jderii

  • Autor subiect DeletedUser49153
  • Data de început

DeletedUser46530

Joaca cu noi pentru ca e caracter, om de cuvant si baiat de treaba. Nu te poti compara cu Marky niciodata.

In fine, primiti prea multa atentie si pe unde ati jucat ati fost bufonii hartii.

ba lamaie, hai sa-ti explic cum sta treaba

cu toate numele mari pe care le aveti in trib nu puteti castiga cand voi sunteti de fapt o gloata de lingai, majoritatea suferind de megalomanie. Cand a inceput speciala te jurai ca iei mega top, da, ai luat, mega bot. La cum va stie lumea, imediat ce se anunta speciala 18 mai mult ca sigur veti da mesaje d-alea de miloaga astora de v-au dat cu harta in cap, sa intre sa joace cu voi :))) vrea si samy sa nu mai stea in genunchi in fata lu pietraru sa-i dea permisiunea sa intre cu jucatorii din mnk sub numele jderii :)))

V-ati dat stergere sa ne aratati ce? pe speciala trecuta ati spus ca aia din revo sunt ultimele palete ca si-au dat stergere in loc sa continue lupta, opa, la voi nu se aplica logica voastra?
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Gata, mai tre sa castige si noobii cateodata. Altfel devine ca pe speed, nu poti sa intri pe nicio runda serios ca sunt 10-20 retarzi inutili care joaca pt. nimic si isi arunca atacul pe al 21-lea care joaca singur.
 

DeletedUser48261

Gata, mai tre sa castige si noobii cateodata. Altfel devine ca pe speed, nu poti sa intri pe nicio runda serios ca sunt 10-20 retarzi inutili care joaca pt. nimic si isi arunca atacul pe al 21-lea care joaca singur.

Taci ma ca esti mai penibil decat tomasa2 :))))))))))
Taci si tu si haita voastra de jderi ca am facut instructaj cu voi.
Noobi ?
Pai daca v-au batut niste noobi, voi cum va puteti numi ? :))
Taci ca duci penibilul la extrem si iti bati joc si de tine in acelasi timp cu tot cu analizele tale asupra oamenilor :))))
 

DeletedUser48261


Da urs...s-a terminat mai devreme. Au dat stergere...ei care ziceau de REVO ca de ce au dat stergere, ca e rusinos, ca N texte...
Nu au o noima in postari. Postarile lor sunt intr-o singura directie si incearca sa-si ridice moralul unii altora aparandu-se pe aici unii pe altii in fel si chip.

Succes pe sp18 :)
 

piterake

member
Scor reacție
0
felicitari! pt ca ati castigat lumea....sper ca 1% am avut si eu contributie la asta :D succes pe viitor
 

DeletedUser44614

Gata, mai tre sa castige si noobii cateodata. Altfel devine ca pe speed, nu poti sa intri pe nicio runda serios ca sunt 10-20 retarzi inutili care joaca pt. nimic si isi arunca atacul pe al 21-lea care joaca singur.

Felicitari noobilor!

Sa facem o recapitulare cum a inceput lumea:
Jderii mari si tari pe 2 K-uri cu 7 triburi de suporti si un razboi de fatada cu doamnele lor de companie din TDK
Boii saracii au inceput cu 2 academii adunate de pe un K si razboi cu 5 triburi - 2 SN, 2 Elita si Haita
In prima saptamna dupa protectie au picat cei din SN - care apoi au mers sa fie dame de companie pentru jderi - si in urmatoarea Elita si Haita, asta in timp ce Jderii de bateau cu conturile de suport si nici pe alea nu erau in stare sa le pastreze.

La primul organizat pe voi Teslaru a disparut de pe harta, ca vezi doamne nu i-au tinut spliturile, asa baga discursul Rata zburatoare.
Dupa a urmat plangaciosul Marky (ca doar sa planga dupa deff stia). La final de sp16 facea clip pe youtube, sa dea lectii cum se joaca o speciala. Acum sper sa faca si cum se pierde una.
Si mai sunt o gramada, de la cumparat de conturi la mesaje trucate, dar ma abtin.

Si cu privire la speciala16, va laudati aici ca la 70% puteati sa sariti pe ei. Nu uitati ca daca nu era alianta cu ei, soarta voastra pe sp16 era ca a SN-ului pe sp17. Batuti in gura ca pe coasa in 2 saptamnai! Jocul asta nu inseamna numai scripturi si suporti, trebuie sa va mai duca si capul, ceea ce la voi nu e posibil.

Ce sa zic, mai multe petarde in Jderi decat in China de anul nou!

Vad ca acum nu mai au grai, e greu sa mai zici ceva cand au boii copita pe capul tau.

Felicitari inca odata castigatorilor!

P.S. Pt. jderi, data viitoare cititi macar setarile lumii... v-a luat o luna sa invatati ce sunt alea cercetari
 

DeletedUser48809

Felicitari noobilor!

Sa facem o recapitulare cum a inceput lumea:
Jderii mari si tari pe 2 K-uri cu 7 triburi de suporti si un razboi de fatada cu doamnele lor de companie din TDK
Boii saracii au inceput cu 2 academii adunate de pe un K si razboi cu 5 triburi - 2 SN, 2 Elita si Haita
In prima saptamna dupa protectie au picat cei din SN - care apoi au mers sa fie dame de companie pentru jderi - si in urmatoarea Elita si Haita, asta in timp ce Jderii de bateau cu conturile de suport si nici pe alea nu erau in stare sa le pastreze.

La primul organizat pe voi Teslaru a disparut de pe harta, ca vezi doamne nu i-au tinut spliturile, asa baga discursul Rata zburatoare.
Dupa a urmat plangaciosul Marky (ca doar sa planga dupa deff stia). La final de sp16 facea clip pe youtube, sa dea lectii cum se joaca o speciala. Acum sper sa faca si cum se pierde una.
Si mai sunt o gramada, de la cumparat de conturi la mesaje trucate, dar ma abtin.

Si cu privire la speciala16, va laudati aici ca la 70% puteati sa sariti pe ei. Nu uitati ca daca nu era alianta cu ei, soarta voastra pe sp16 era ca a SN-ului pe sp17. Batuti in gura ca pe coasa in 2 saptamnai! Jocul asta nu inseamna numai scripturi si suporti, trebuie sa va mai duca si capul, ceea ce la voi nu e posibil.

Ce sa zic, mai multe petarde in Jderi decat in China de anul nou!

Vad ca acum nu mai au grai, e greu sa mai zici ceva cand au boii copita pe capul tau.

Felicitari inca odata castigatorilor!

P.S. Pt. jderi, data viitoare cititi macar setarile lumii... v-a luat o luna sa invatati ce sunt alea cercetari
Se abtin cei care au jucat aici de la comentarii, ca nu are rost si nu facem propaganda gen""alegeri politice ".. Dar vii tu cu tot felul de presupuneri . Si pentru cei care au pierdut si pentru cei care castigat, cred ca suntem incantanti de spectatori.
 

DeletedUser44614

Se abtin cei care au jucat aici de la comentarii, ca nu are rost si nu facem propaganda gen""alegeri politice ".. Dar vii tu cu tot felul de presupuneri . Si pentru cei care au pierdut si pentru cei care castigat, cred ca suntem incantanti de spectatori.

prietene, sunt inca aici, inca bat la voi

sau cel putin la ramasitele voastre ca nici sa indurati pana la capat nu aveti curaj
 

DeletedUser44614

stiu ca adevarul doare si ca niste mucosi ca voi nu il suporta

dar asta e realitatea, nu ai ce sa faci
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Da urs...s-a terminat mai devreme. Au dat stergere...ei care ziceau de REVO ca de ce au dat stergere, ca e rusinos, ca N texte...
Nu au o noima in postari. Postarile lor sunt intr-o singura directie si incearca sa-si ridice moralul unii altora aparandu-se pe aici unii pe altii in fel si chip.

Succes pe sp18 :)


no lasa ca revo a castigat destul ^^ se mai si pierde, doar ca ei sunt inca virginei la capitolu speciale fata de ce au jucat revoistii in specialele trecute 2-3-4 pe acolo parca a inceput nebunia.. nu cunosc prea bine dar asa am auzit din ce se vorbea, eu am intrat numa acuma recent cu ei dar nu am treaba cu asa viteze, io sunt pe normale stil ardelenesc:D dar nasol de cineva care se vedea marea scula cu bascula dupa o victorie si acuma nici nu mai maraie pe aici, trist mai ales cand se batea cu pumnii in piptulet in fata unora care le-a cam castigat si 60-ul :D pacar ca nu raman salvate toate mesajele, era amuzat sa se vada cum a inceput samy sa scrie pe una din specilele castigate de revo daca intra pe 60 sa ii ajute ca ii greut :( iar la final sa zica ca ei au rupt dt si se .. pe revo :)) momentan a facut doar pe el si cam asta ii finalul din cate am auzit, pana si propria echipa isi face conferinta separata anti "omu cu deffu"
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Sa castigi o speciala cu limita de farm nu se compara cu a castiga o speciala normala dar in fine trecem peste.
Sa castigi una si apoi sa te crezi scula pe aici si sa jignesti un grup care a facut ce a vrut pe lumile speciale incepand cu noua lume clasica si apoi speciala 1,2,3,4,6,7,9,10,13,14
Pai asta cu deffu nu are lumi jucate cate speciale a castigat "grupul din revo"
Si da,au fost date mesaje pe speciala 13 la mai multi jucatori din revo pt a sta pe sittere pt ca dimineata ajungea organizatul dt pe ei:)) tre sa fii chiar nesimtit sa spui ca nu a fost asa:p
Cum poate un latraul sa spuna ceva de l60 cand el si.a vandut propriul trib dt.ului nu cu mult timp inainte de l60,si in mare parte lumea aia a fost castigata cu ajutorul unor persoane pe care acum le jigneste...
Pe l63 pierdea cate un sat in fiecare zi pe un cont blindat,a intrat in istorie el cu gesturi bune,singurii tampiti care au fost in stare de asa ceva,si apoi se supara ca de ce il ia tribu la pla:))
 

DeletedUser48261

Nu cunosc ce detaliati aici urs sau saitou. Astea sunt reglarile voastre de conturi de pe lumile anterioare.
Eu am vrut aici sa arat ca un trib de n00bi, asa cum ne considera ei, a maturat cu ei pe speciala asta si i-am facut sa dea stergere in masa.
Nu le-am contestat calitatea, nu le-am contestat activitatea, le-am contestat doar modul in care ne vorbeau si se vedeau castigatori inainte de a incepe aceasta speciala. Pentru noi e o realizare aparte pentru ca ne-am ambitionat toti sa ii batem si stie toata lumea cat e de munca si ce activitate pe conturi trebuie sa ai la viteze x3.
Repet, daca noi suntem n00bi, ei ce sunt ?
 

DeletedUser49255

Felicitari noobilor!

Sa facem o recapitulare cum a inceput lumea:
Jderii mari si tari pe 2 K-uri cu 7 triburi de suporti si un razboi de fatada cu doamnele lor de companie din TDK
Boii saracii au inceput cu 2 academii adunate de pe un K si razboi cu 5 triburi - 2 SN, 2 Elita si Haita
In prima saptamna dupa protectie au picat cei din SN - care apoi au mers sa fie dame de companie pentru jderi - si in urmatoarea Elita si Haita, asta in timp ce Jderii de bateau cu conturile de suport si nici pe alea nu erau in stare sa le pastreze.

La primul organizat pe voi Teslaru a disparut de pe harta, ca vezi doamne nu i-au tinut spliturile, asa baga discursul Rata zburatoare.
Dupa a urmat plangaciosul Marky (ca doar sa planga dupa deff stia). La final de sp16 facea clip pe youtube, sa dea lectii cum se joaca o speciala. Acum sper sa faca si cum se pierde una.
Si mai sunt o gramada, de la cumparat de conturi la mesaje trucate, dar ma abtin.

Si cu privire la speciala16, va laudati aici ca la 70% puteati sa sariti pe ei. Nu uitati ca daca nu era alianta cu ei, soarta voastra pe sp16 era ca a SN-ului pe sp17. Batuti in gura ca pe coasa in 2 saptamnai! Jocul asta nu inseamna numai scripturi si suporti, trebuie sa va mai duca si capul, ceea ce la voi nu e posibil.

Ce sa zic, mai multe petarde in Jderi decat in China de anul nou!

Vad ca acum nu mai au grai, e greu sa mai zici ceva cand au boii copita pe capul tau.

Felicitari inca odata castigatorilor!

P.S. Pt. jderi, data viitoare cititi macar setarile lumii... v-a luat o luna sa invatati ce sunt alea cercetari

Ok, sa o luam cu inceputul. Nu contesta nimeni ca ati avut strategia castigatoare, jocul triburile este un joc strategic si asta conteaza din cate se vede nu neaparat valorile individuale.

Ati inceput cu arogante ca ne-am dat stergere, uitati-va putin la statistica sa vedeti ca ieseati pe -1 pe organizatele voastre. Faptul ca noi am dat stergere a fost din cauza ca ne-am dat seama ca nu putem castiga speciala in timpul ramas si setarile specialei nici nu permiteau ca aceasta sa fie prelungita, deci nu avea rost sa jucam. V-am demonstrat ca nu puteati sa ne scoateti cu 70% din harta pe viteza 3 cred ca a fost mai mult decat suficient. Ati vazut ce s-a intamplat cand dadeam pe voi(Tractorel demolat saracu' pana s-a lasat, la br sitter vladcs, insanegamer interna lu' hasul si lista poate sa continue).

Razboi am avut cu absolut toata lumea pe speciala 17 excluzand Mag'ul si SN-ul pe final dar care nu aveau treaba. In schimb voi ati fost RIP(2-3 triburi) Exe(2 triburi) BB(3 triburi) ROA + fuziunile cu tribul lui Mario si Viki. V-am zis strategia mai buna a castigat. Felicitari

Nu stiu cine esti si nici nu-mi pasa sincer, dar pe urmatoarea speciala unde va vedem intrati o sa va dam "ocazia" sa ne scoateti in start.


PS: Marky a facut videoclip si pt speciala 17. Faptul ca nu e aici e din cauza ca e banat dar daca nu ai fi fost un anonim care nici nu stie pe ce lume e ai fi stiut si tu asta. Inc-o data, noi ne-am distrat, faptul ca am pierdut asta este se mai intampla, data viitoare o sa fim mai atenti la strategia pe care o abordam.
 

DeletedUser48261

Asta este varianta voastra. Dar varianta cum ca nu mai aveati cu ce sa il aparati pe Hasul dupa cele 3 sate pierdute de ce nu o etalezi ?
Ati avut avantaj din start prin modul ofensiv cum v-ati construit conturile.
Ati avut triburi intregi de suporti. Noi nu...
Ati incercat sa dezinformati in fel si chip catre jucatorii din Viki si nu v-a iesit...printurile alea editate, stiti voi.
Ati incercat sa scoateti conturile din Viki ce vi s-au facut cadou. Aveati avantaj si atunci...Ce s-a intamplat ? Nimic...am dat cu ele de pamant. Ne-ati unit mai mult.
Ati jucat ofensiv toti pana ati vazut ca nu va merge deloc. Nu conteaza absolut nici o statistica pe organizate...-1, +1 sau ce tot indrugi pe acolo. Si voi si noi ne-am anulat reciproc la organizate.
Dar...
Jucatori complet demolati nu ati avut si voi ?
Jucatori care au renuntat din lipsa de timp nu ati avut si voi ?
Jucatori care i-ati adus de pe toate lumile sa va tina conturile in siter nu ati avut si voi ?
Ce tot aberezi pe aici si incerci sa va puneti pe voi intr-o lumina favorabila voua cand lucrurile au fost si sunt clare.
V-am batut...v-am batut cu propriile arme, la voi acasa cum se zice, pe speciala, pe viteza x3, pe joc ofensiv al vostru, fara drept de apel. Si nimeni nu poate schimba asta ca vreti sau nu vreti.
Asta trebuie sa recunoasteti voi. Nu ce explici tu mai sus cu 70% din harta si nu mai stiu eu ce razboaie care tu le consideri hopuri importante in evolutia echipei voastre pe speciala asta. Nu...totalmente minciuna. Noi am scos rand pe rand orice echipa ne-a stat in cale pana am ajuns la voi. Ca nu au fost razboaie declarate si ca nu s-a contorizat o statistica ? Fa tu...ai twstats la dispozitie. Verifica te rog cu cine ne-am batut noi de la inceput si in ce mod si pe urma sa apari pe aici cu alte povesti.

P.S. : Fata de multi din echipa noastra, Marky este un anonim la ce joc presteaza. Nu va mai complimentati unii pe altii si incercati sa va ridicati singuri moralul ca sunteti penibili.
 

DeletedUser49255

Nu incearca nimeni sa se puna intr-o lumina favorabila. Noi ne-am distrat speciala asta, stim ce n-a mers bine, stim ce a mers bine. Nu a stat nimeni pe conturile noastre nu stiu ce incerci sa o scoti. Deff aveam destul stai fara grija ca nu ne scoateati pana se termina speciala. Oricum nu mai conteaza nu ?

Tine minte ca nu ne-ati batut voi, voi ati fost 1/4 din echipe. Meritul este si a celor din viki, rip si exe mai ales.


In fine, asta e, s-a terminat. Nu sta nimeni oricum sa va fugareasca pe alte lumi/speciale ca nu ne pasa, dar intr-un start unde va mai vedem o sa intram sa vedem daca se adevereste ce zicea tovarasul anonim mai sus.
 

DeletedUser48261

Cine crezi ca a sprijinit rip si exe?
Cine crezi ca a stat pe sitere din viki?
Nu imi spune ca nu au stat jucatori de pe alte lumi pe conturile voastre ca stim povestea.
Succes pe mai departe !

P.s. : Noi, viki, rip, exe si multe alte echipe s-au saturat de jocul vostru murdar si de aceea toata lumea este impotriva voastra acum. Mag au jucat aici cu voi...dar pe alte speciale crezi ca o sa mai fie alaturi de voi? Vedem...
 

DeletedUser49255

Da ma, v am zis felicitari. Ati avut si voi meritul vostru pe speciala asta, in egala masura cu cei din exe, rip, viki. 1/4

Pe conturile noastre n au stat altii, poate ocazional 2-3h pe vreun cont cand nu se putea dar in mare am fost noi. Dar ma bucur ca stii tu “povestea mai bine”

Noi am vrut sa ne batem speciala asta nu sa o castigam prin aliante, faptul ca n am putut ne a demonstrat ca putina strategie nu strica.

Aceeasi poveste pe care o ziceai si pe speciala trecuta ca s au saturat toti sa joace cu revo si alte chestii. Oricum tu lingi unde scuipi deci nu ma mai mira nimic. Te faceai in toate felurile cu petre acum sunteti fratiori, acum vad ca ii iei si pe urs sa ti fie prieten stiind ca suntem certati poate poate iti gasesti aliati:)))))dar ma indoiesc.

La fel si pe L60 uita te cum vorbeai de dsa si co si acum pe l69 esti fratiorul lor.

Cand o sa te bati cu revo o sa incepi cu din alea ca sunteti mai rau ca jderii cine sa va mai creada pe voi.

In fine prea multa importanta unui backstabber. Bafta
 

DeletedUser48261

Da ma, v am zis felicitari. Ati avut si voi meritul vostru pe speciala asta, in egala masura cu cei din exe, rip, viki. 1/4

Pe conturile noastre n au stat altii, poate ocazional 2-3h pe vreun cont cand nu se putea dar in mare am fost noi. Dar ma bucur ca stii tu “povestea mai bine”

Noi am vrut sa ne batem speciala asta nu sa o castigam prin aliante, faptul ca n am putut ne a demonstrat ca putina strategie nu strica.

Aceeasi poveste pe care o ziceai si pe speciala trecuta ca s au saturat toti sa joace cu revo si alte chestii. Oricum tu lingi unde scuipi deci nu ma mai mira nimic. Te faceai in toate felurile cu petre acum sunteti fratiori, acum vad ca ii iei si pe urs sa ti fie prieten stiind ca suntem certati poate poate iti gasesti aliati:)))))dar ma indoiesc.

La fel si pe L60 uita te cum vorbeai de dsa si co si acum pe l69 esti fratiorul lor.

Cand o sa te bati cu revo o sa incepi cu din alea ca sunteti mai rau ca jderii cine sa va mai creada pe voi.

In fine prea multa importanta unui backstabber. Bafta

Cand jucam eu cu revo si ma stiam cu multi de acolo tu erai la stadiul de novice probabil pe aici.
Cu oricine pot juca in echipa atata timp cat am tel comun. Dar voi nu o sa intelegeti asta niciodata. Ca jocul de echipa, pentru o echipa, e mai presus de conflictele si interesele mele personale.
M-a chemat florut sa joc cu ei...ce era sa fac? Sa refuz pt ca e alex si green la mijloc? Pai cu oameni green am mai multe in comun decat ai tu cu echipa ta. Ca ne-am certat pe ce a fost pe ro60...asta e alta poveste. De exemplu...cu kamp, cu patrykana, cu inca 2-3 nu am ce vorbi. Dar iti repet...interesele echipei primeaza.
Si ce e asa rau ca vorbesc cu urs? Sau cu alex? Sau cu altii din revo sau green?
Voi vorbiti de lins? Vreti sa va aduc aici mesaje cum cerseati sate si ce scheme incercati voi pt lupta la top?
Hai sa fim seriosi...

Exemplu : Daca ma cheama papaya, florut, dicsie, ricautza, augustyn, sa joc pentru ei, nu ma intereseaza cine e in echipa atata timp cat treaba merge.
 

DeletedUser49255

Ce echipa ? Tu nu ai echipa, tu joci pe unde prinzi, n ai o echipa stabila. Ca mai joci odata cu altii e altceva dar tu esti ca o fetita din aia care umbla din floare n floare si cauta sa castige o lume.

Poate ai jucat cu oameni din revo dar nu cred ca ai jucat tu acolo sincer, speciala trecuta ii faceai in toate felurile si le ziceai ca nu mai castiga niciodata o speciala si acum ne faci pe noi in toate felurile. Esti penibil.

Nu e de jucat cu altii, doar ca ii faci in toate felurile si dupa te dai prietenul lor. Pai ce facem aici ?
 
Sus