SH + VT vs 2019

marakesh

member
Scor reacție
0
@urssmircea satul a fost recuperat.
am o intrebare pentru tine (fara sa te simti jignit): tu te crezi jucator bun? cel mai bun? jucator care stie sa joace triburile curat? fara alte artificii?
 

DeletedUser49182

@urssmircea satul a fost recuperat.
am o intrebare pentru tine (fara sa te simti jignit): tu te crezi jucator bun? cel mai bun? jucator care stie sa joace triburile curat? fara alte artificii?

cum poti sa-l intrebi asa ceva pe mirciuc...l-ai pus pe ganduri o saptamana ca sa-ti dea raspunsul corect :)
da nu e bai ca SH urmeaza exact traseul la 2019,cucerire prin recrutare :)
Baieti tin sa va felicit oficial,luati exact totii slabii si fricosii ce au fost in 2019,toate cererile de sprijin la primul fake vor fi in capul vostru si pe forum :D ciaules baules.
Inclusiv pe inactivul de Hispano , macar de l-ati innobila intern repede sa dispara de pe harta pana nu va sparge si voua tribul asa cum si l-a spart pe al lui.

P.S : mi-a spus un prieten ca la organizatul ce vine sunt tinta principala....yeeeeee :D in sfarsit am noroc sa dati cateva reale dupa sutele de fake-uri de data trecuta
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Spartacus
phone.png
astăzi la ora 00:17
Pregătiți -va moral ca fizic nu puteți rezista la 3k-uri



http://prntscr.com/nn19r5



cum poti sa-l intrebi asa ceva pe mirciuc...l-ai pus pe ganduri o saptamana ca sa-ti dea raspunsul corect :)
da nu e bai ca SH urmeaza exact traseul la 2019,cucerire prin recrutare :)
Baieti tin sa va felicit oficial,luati exact totii slabii si fricosii ce au fost in 2019,toate cererile de sprijin la primul fake vor fi in capul vostru si pe forum :D ciaules baules.
Inclusiv pe inactivul de Hispano , macar de l-ati innobila intern repede sa dispara de pe harta pana nu va sparge si voua tribul asa cum si l-a spart pe al lui.

P.S : mi-a spus un prieten ca la organizatul ce vine sunt tinta principala....yeeeeee :D in sfarsit am noroc sa dati cateva reale dupa sutele de fake-uri de data trecuta


N-ai Tu Treaba :
nu sunt bun la autosplit din pacate

tie doar atat pot sa iti zic :) defapt ti-ai zis singur ... de organizate nu are rost sa discuti, ai fost inexistent in primu, o sa ramai asa si mai departe, nobili sa avem ca harta ii plina de slabi ca tine crescator de barbare esti si asta o sa ramai


vorbim luni dupa organizatul mirific al seceleului ;) are 100 ppuri cine atinge zidurile

spor fetilii


@urssmircea satul a fost recuperat.
am o intrebare pentru tine (fara sa te simti jignit): tu te crezi jucator bun? cel mai bun? jucator care stie sa joace triburile curat? fara alte artificii?


iti zic si eu foarte sincer fara sa te simti jignit, dar eu spre deosebire de tine ma spal pe maini inainte sa pun mana pe mouse, despre ce artificii vorbesti ? faptul ca aici avem creier pentru voi sunt artificii ? asta este ... o sa va dam sitter capul si mintea noastra sa aveti si voi parte de artificii, pana atunci iti fac cunoastinta cu, calaul vostru


http://prntscr.com/nn1dgd

o sa il cunoasteti mai bine pe parcurs, o sa ii spun artific de acuma

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser49182

P.S : si imi vezi comenzile,mare scofala la ce jucator valabil esti tu te joc doar din trupe proprii nici nu stiu de ce ma obosesc sa-mi bag deff cand tu iei sat si dupa 5-6 ore ma trezesc dupa petrecere si il recuperez fara drept de apel,nici macar nu ai apucat sa scartai din dinti :)
Am observat ce jucator mare esti, te iei de mine ca am luat barbare si tu din mocaciuni si cedari sate sau cumparari pe pp-uri nu te scoti :D marele mirciuc ce innobileaza pe MysticAngel, EndleesDark & Co , pai mai tu ne faci o mare favoare ma , eu numai ma uit pe harta si faci tu munca noastra,adica innobilezi conturile care mai misca cate ceva pe harta :D :D :D meriti aplauze.....hai baietii faceti galerie, mirciuc demolatorul........de ciuperci :D
te las in ploaia ta sa postezi tu si ai tai,externul este facut pentru voi......paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser49274

Ce amuzant este cand chiar tribul SCL vorbeste de jucat corect :)), si chiar ei vorbesc de jucat curat fara artificii...chiar amuzant
Sa intrebam oare de ce s-a lasat PureScum?Nu cumva din cauza artificiilor ?
 

DeletedUser45172

P.S : si imi vezi comenzile,mare scofala la ce jucator valabil esti tu te joc doar din trupe proprii nici nu stiu de ce ma obosesc sa-mi bag deff cand tu iei sat si dupa 5-6 ore ma trezesc dupa petrecere si il recuperez fara drept de apel,nici macar nu ai apucat sa scartai din dinti :)
Am observat ce jucator mare esti, te iei de mine ca am luat barbare si tu din mocaciuni si cedari sate sau cumparari pe pp-uri nu te scoti :D marele mirciuc ce innobileaza pe MysticAngel, EndleesDark & Co , pai mai tu ne faci o mare favoare ma , eu numai ma uit pe harta si faci tu munca noastra,adica innobilezi conturile care mai misca cate ceva pe harta :D :D :D meriti aplauze.....hai baietii faceti galerie, mirciuc demolatorul........de ciuperci :D
te las in ploaia ta sa postezi tu si ai tai,externul este facut pentru voi......paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

EDITAT DE TT

Mi-a soptit un pasarel ca ma pomenesti. Don't . Motivele pt care Urssmircea ne-a luat satele sunt private si sunt convinsa ca ii vor fi de folos :) Nu mai arunca tu cu ochii in gradina vecinului mai bine iti vezi de a ta. Eu, spre deosebire de majoritatea celor de aici, prefer sa renunt la joc si la sate si sa raman OM si sa-mi pastrez demnitatea . Acestea fiind zise va urez succes pe mai departe si pe joc si in realitate. :)
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Asta e asa, precum babele la poarta, sa avem ce discuta din lipsa de ocupatie sau ca sa umplem rubricile.
In realitate este ca la fotbal, competitia e mare, spirite incinse, faze controversate...etc, insa castiga Brazilia :))
Toata lumea stie ca Sicilia va castiga aceasta lume, cu toate conturile alea ascunse, mai mici sau mai mari ale SH-ului, vom calca totul in picioare, nu va mai faceti iluzii. Sau da, aberati si faceti teoreme, calcule...etc, cupa o ia tot Brazilia! :)
Pardon, Sicilia!
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Parte 1:
Triburi: SHV, SHV., ~SHV~, Random, R.S, RS 1
Parte 2:
Triburi: SCL, S C L, SCL-, SCL~a, SCL~C, SCL~X, SCL+, Walk!, Walk!?

Timeframe: Ultimele 24 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 47
Tabăra 2: 32
Diferență: 15

chart



Cica a fost organizat seceleu azi : -15
 

DeletedUser49274

Asta e asa, precum babele la poarta, sa avem ce discuta din lipsa de ocupatie sau ca sa umplem rubricile.
In realitate este ca la fotbal, competitia e mare, spirite incinse, faze controversate...etc, insa castiga Brazilia :))
Toata lumea stie ca Sicilia va castiga aceasta lume, cu toate conturile alea ascunse, mai mici sau mai mari ale SH-ului, vom calca totul in picioare, nu va mai faceti iluzii. Sau da, aberati si faceti teoreme, calcule...etc, cupa o ia tot Brazilia! :)
Pardon, Sicilia!

Nenea Spartacus, de cand nu te-ai mai uitat la un mondial ? Brazilia nu a mai castigat World Cup din 2002 :)....cat a trecut de atunci ? Doar 17 ani :))...Sa ne aducem aminte de acel frumos 7-1 administrat de Germania ? Oricum ai ales bine comparatia, SCL chiar se aseamana cu Brazilia, mereu convinsi ca vor castiga, ca dupa atat de mult timp asta-i anul lor, ca nu au cum sa piarda...etc.Dar mereu se gasesc echipe ca ale Frantei,Olandei,Germaniei sau Belgiei care sa o aduca cu picioarele pe pamant.

Plus ca tot tu Nenea Spartacus esti persoana aceea mirifica ce a pus numele unui sat "doar fake puteti?" , si te-ai trezit fara sat dimineata :)))
 
Scor reacție
0
Asta e asa, precum babele la poarta, sa avem ce discuta din lipsa de ocupatie sau ca sa umplem rubricile.
In realitate este ca la fotbal, competitia e mare, spirite incinse, faze controversate...etc, insa castiga Brazilia :))
Toata lumea stie ca Sicilia va castiga aceasta lume, cu toate conturile alea ascunse, mai mici sau mai mari ale SH-ului, vom calca totul in picioare, nu va mai faceti iluzii. Sau da, aberati si faceti teoreme, calcule...etc, cupa o ia tot Brazilia! :)
Pardon, Sicilia!

Nu stiu de ce, dar ma simt ca Germania in semifinala aia 7-1..vorbe multe inainte de meci, sperante mari..rezultat sec....prietenii stiu de ce
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Nenea Spartacus, de cand nu te-ai mai uitat la un mondial ? Brazilia nu a mai castigat World Cup din 2002 :)....cat a trecut de atunci ? Doar 17 ani :))...Sa ne aducem aminte de acel frumos 7-1 administrat de Germania ? Oricum ai ales bine comparatia, SCL chiar se aseamana cu Brazilia, mereu convinsi ca vor castiga, ca dupa atat de mult timp asta-i anul lor, ca nu au cum sa piarda...etc.Dar mereu se gasesc echipe ca ale Frantei,Olandei,Germaniei sau Belgiei care sa o aduca cu picioarele pe pamant.

Plus ca tot tu Nenea Spartacus esti persoana aceea mirifica ce a pus numele unui sat "doar fake puteti?" , si te-ai trezit fara sat dimineata :)))

Apoi eu is mai de moda veche si o las asa cu Brazilia, eh dar daca vreti voi suntem si Germania, Franta sau Olanda. Da mai bine nu, suntem Jderia, mirciulica stie de ce :):):):):):):):):):):):):):):):)
 
Sus