Discutii libere L69 !

DeletedUser48261

Legat de ro69...mnk are avantaj mare creat prin recrutari.
Sa nu recrutati si altceva :)) Aveti grija.
 

DeletedUser49255

Anunta-ti superiori ma osanda...anunta toti jderii ca pe sp19 va acordam revansa. Sa va strangeti cu mic si mare sa ne batem inca o data.
E oficial ca sa zic asa.
Noi, NiP, ca acordam revansa pe SP19.

:):) Elite, da zi le baietilor, intrati cu conturile voastre sau pe la alti prieteni ?:eek:
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Am mai zis contul e al meu, cine a jucat jumatate din lumea 10 a plecat,gata.Eu am facut fuziunea cu IMMO si eu am jucat acolo, nu se face nicio confuzie fara mine, dar hai sa vorbim despre lumea 69 si nu alte basme.
Sunt lucruri reale ce am zis eu. Dar e ok, daca nu te regasesti in tine, si o faci intr-un nick care nu-ti apartine, mno, poate vrei doar sa faci impresie artistica :]]
 

osândă

member
Scor reacție
1
Sunt lucruri reale ce am zis eu. Dar e ok, daca nu te regasesti in tine, si o faci intr-un nick care nu-ti apartine, mno, poate vrei doar sa faci impresie artistica :]]
Nu vreau sa fac nicio impresie, tre sa ti explic ca la copii mici sa intelegi?Contul a fost si al meu, a ramas al meu, nu e ca si cum doar el a jucat acolo si dupa eu am preluat contul, ai inteles acum ca ce spui tu nu are noima?
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Am inteles da, la tine e ca la Apple, toata lumea stie de Steve Jobs dar habar n-au cine e noul CEO.

Dar e ok, am inteles ca-ti place reclama pe spatele altora :)

P.S: Daca totusi chiar mai ai parola de la contul osanda mai bine joci cu el, altfel dupa cum am spus, reclama ieftina pe extern :D
 
Ultima editare:

DeletedUser4270

Anunta-ti superiori ma osanda...anunta toti jderii ca pe sp19 va acordam revansa. Sa va strangeti cu mic si mare sa ne batem inca o data.
E oficial ca sa zic asa.
Noi, NiP, ca acordam revansa pe SP19.
NiP de pe l57? Nu prea is triburi sa aiba vreo sansa:)
 

osândă

member
Scor reacție
1
Am inteles da, la tine e ca la Apple, toata lumea stie de Steve Jobs dar habar n-au cine e noul CEO.

Dar e ok, am inteles ca-ti place reclama pe spatele altora :)

P.S: Daca totusi chiar mai ai parola de la contul osanda mai bine joci cu el, altfel dupa cum am spus, reclama ieftina pe extern :D
nu joc cu el ca nu am steaguri pe el xD
 

Zoroark

member
Scor reacție
0
Sunt curios ce o să se întample când sutele de ”maniaci” o să-și dea seama că un singur TRIB câștigă lumea.. :)
 

osândă

member
Scor reacție
1
noobi astia acum o dau "nu mai jucati cu mnk ca va baga la interne"
Ba paletelor, in mnk nu se fac prostiile ce se fac pe la voi ,intelegeti voi ?
In mnk fiecare joaca, fiecare conteaza, nu este nimeni obligat sa cedeze sau sa nu mai joace.In tribul final intra cei mai activi cum este si normal.
Haide plecati pe 70 ca aici nu-i de voi.
 

Blabla199323

member
Scor reacție
0
noobi astia acum o dau "nu mai jucati cu mnk ca va baga la interne"
Ba paletelor, in mnk nu se fac prostiile ce se fac pe la voi ,intelegeti voi ?
In mnk fiecare joaca, fiecare conteaza, nu este nimeni obligat sa cedeze sau sa nu mai joace.In tribul final intra cei mai activi cum este si normal.
Haide plecati pe 70 ca aici nu-i de voi.
Paleta ești u noob
 
Sus