Discutii libere L69 !

DeletedUser48261

Nadire...tu nici nu ai habar care e treaba, sau care a fost, dar vorbesti. Tu rozi niste oase care ti le arunca altii pe jos in continuare.
Tu nu ai habar cine sunt eu dar vorbesti la fel ca toti trepadusii. Treci in Bucuresti sa ne vedem fata in fata. Si tu si ceilalti pokemonozauri de pe aici si atunci sa vorbim...fata in fata. Despre tot.
Ca pe net toti sunteti cu gura mare si aberati. Va scot eu la bere, la mancare, ca dupa ce a zis toata lumea, eu as fi muritor de foame :))))
Va platesc eu notele, taxiurile, ce vreti voi.
Placa cu pp, placa cu nutz, o sa le tineti pana in 2030 sa mearga si le repetati in fiecare postare, dar nu aveti habar de nimic, ce s-a intamplat, cum s-a intamplat, cine e vinovat, cine a facut astea, nimic...dar dati din gura, unii dupa altii, ca asa e la moda.
Voi nu aveti cum sa ajungeti vreodata ca mine, ca sunteti niste soricei pe care se fac experimente...cauta bine si analizeaza la ce fac aluzie cand va spun asta. Ca nu e o jignire deloc. Eu va spun clar si raspicat la toti cum sunteti fara nici o jena. Asta ar mai fi culmea...sa-mi fie jena de niste soricei...sifoane si alte caracterizari negative multiple de la toata lumea.
Hai jet oceanic
 

DeletedUser48261

Si daca vrei sa iti arat in ce consta o anumita prietenie intre mine si multi jucatori cu care joc...pot da 3-4 mesaje si te ascund baietii pe orice lume. Si ro69, si ro70 si ce lumi mai incepi. Ca tu ai fost, ramai si o sa fi un sifon toata viata ta. Pentru asta esti construit...sa duci de colo colo vorba.
 

DeletedUser48261

Nu v-ati saturat de circ? :)

Pai nu e niciun circ. Le spun oamenilor cum sunt si ei o iau razna si pe aratura cu dezinformarile ce le primesc de la diversi jucatori.
Pe blabla nu trebuie sa il mai declare nimeni ca este instabil psihic, ca este un sifon si mai ales ca nu stie joaca nici cat un incepator de 2-3 saptamani.
Suna pe papaya sa-ti explice cine e blabla si cine sunt eu. Ca te stii cu el bine si tu. Si pe urma sa compari si sa ii dai si o recenzie proasta lui Nadir cum ca dezinformeaza pe aici.
 

DeletedUser49158

Cainii latra,ursul merge bro :) nu le mai da explicatii ca tot pe a lor o tin
 

DeletedUser48261

Cainii latra,ursul merge bro :) nu le mai da explicatii ca tot pe a lor o tin

Pai daca sta cu mine o saptamana de zile cei ca blabla asta si vede ce invart eu zi de zi si mai ales cati bani ii ia mintea razna.
A ajuns si asta si ceilalti sa vorbeasca de mine in fel si chip cum ca ar sti ei ce nivel social am sau alte baliverne.
Pai el e un picol la fel ca delicios ala. 2 angajati pe afara care au si ei un trai decent si sufera de strainatate cu altii in stanga si in dreapta. Pai eu am fost ca ei...ei ca mine nu o sa ajunga niciodata. Din ce detaliaza pe aici iti dai seama ce mod de a gandi, ce nivel, ce limite au...patetici din cale afara.
 

Blabla199323

member
Scor reacție
0
Pai daca sta cu mine o saptamana de zile cei ca blabla asta si vede ce invart eu zi de zi si mai ales cati bani ii ia mintea razna.
A ajuns si asta si ceilalti sa vorbeasca de mine in fel si chip cum ca ar sti ei ce nivel social am sau alte baliverne.
Pai el e un picol la fel ca delicios ala. 2 angajati pe afara care au si ei un trai decent si sufera de strainatate cu altii in stanga si in dreapta. Pai eu am fost ca ei...ei ca mine nu o sa ajunga niciodata. Din ce detaliaza pe aici iti dai seama ce mod de a gandi, ce nivel, ce limite au...patetici din cale afara.
Îmi place că ești patetic ,mergi pe repeat ... nimeni nu te crede...și nu cred că u sau papaya puteți spune ceva la adresa mea,eu spre deosebire de tine am spus adevărul,nu că tine ..pe unul îl minți ceva și pe altul altceva
 

DeletedUser4270

Pune o poza cu contu bancar si o poza cu tine sa le dai peste nas la mincionsi daca nu e asa.
 

DeletedUser48261

Asa cum am pus eu cu tine si TWstats nu? ;)

Te rog eu mult, nu il mai baga in seama pe asta sau pe ceilalti ca el. Asta nici om, nici jucator, nici nimic nu poate fi considerat.
Cu cat il bagi in seama mai mult se crede cine stie ce vedeta si isi face reclama pe carca ta si ajung pe urma sa iti scoata niste sf-uri pe aici de te doare mintea ca nu stii ce sa le mai raspunzi ca sa ii potolesti.
Stii recent vorba aia : La fiecare injuratura, noi am creat un spital ! La fiecare injuratura, am facut o scoala !
Asa sunt si astia. Ei fac si dreg dar doar ei stiu si inteleg lucrurile in felul lor. Tu oricat adevar graiesti, ei spun invers si totul este o discutie interminabila. Vezi si ceea ce posteaza de mine de altfel.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Te rog eu mult, nu il mai baga in seama pe asta sau pe ceilalti ca el. Asta nici om, nici jucator, nici nimic nu poate fi considerat.
Cu cat il bagi in seama mai mult se crede cine stie ce vedeta si isi face reclama pe carca ta si ajung pe urma sa iti scoata niste sf-uri pe aici de te doare mintea ca nu stii ce sa le mai raspunzi ca sa ii potolesti.
Stii recent vorba aia : La fiecare injuratura, noi am creat un spital ! La fiecare injuratura, am facut o scoala !
Asa sunt si astia. Ei fac si dreg dar doar ei stiu si inteleg lucrurile in felul lor. Tu oricat adevar graiesti, ei spun invers si totul este o discutie interminabila. Vezi si ceea ce posteaza de mine de altfel.
Mare adevar graiesti, atasez doar o poza.
 

Atașamente

  • Screenshot 2019-05-30 at 10.28.52.png
    Screenshot 2019-05-30 at 10.28.52.png
    336,3 KB · Vizualizări: 112

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ti se pare ca joc? Sau cauti sa te bagi in seama?

Ce vrei sa rezolvi cu replica asta ieftina? Ca daca apar si am timp sa mai citesc de la munca sau de pe telefon forumul sau skype , gata se pune ca joc?
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Uite ca mai am timp sa atasez ceva :D
 

Atașamente

  • Screenshot 2019-05-30 at 13.27.17.png
    Screenshot 2019-05-30 at 13.27.17.png
    374,7 KB · Vizualizări: 109
  • Screenshot 2019-05-30 at 13.28.18.png
    Screenshot 2019-05-30 at 13.28.18.png
    522,5 KB · Vizualizări: 115

DeletedUser9326

Ti se pare ca joc? Sau cauti sa te bagi in seama?

Ce vrei sa rezolvi cu replica asta ieftina? Ca daca apar si am timp sa mai citesc de la munca sau de pe telefon forumul sau skype , gata se pune ca joc?

tocmai asta ziceam si eu, ca nu joci, dar vad ca esti greu de cap. Din moment ce nu joci de ce cauti sa pui pe altii intr-o lumina proasta ? Cred ca stie tot serverul telenovela, ai vrut sa faci un trib care sa tina piept MnK.s, de fapt ai vrut sa scoti BN-ul prima data si dupa ce v-ati facut in toate felurile pe extern dar n-ati reusit sa ii scoateti, acum sunteti frati :D:D Revenind la ideea initiala, ai adunat jucatori de prin toate triburile si intr-un final ti-a iesit o ciorba, era clar ca nu se vor intelege, nu ti-a picat bine si ti-ai motivat iesirea spunand ca n-ai timp in aceasta perioada. Bine, nu esti tu prost, ai anticipat de la bun inceput ca s-ar putea sa iasa urat si ai zis dinainte ca s-ar putea sa renunti inainte sa inceapa nebunia, ceea ce s-a si intamplat. Asadar, te rog, atat timp cat pe harta ai fost 0, chiar si in fata unor colegi de-ai tai, inceteaza sa mai faci misto de altii care inca sunt pe harta si le-au fost prinse trupele in sat in ziua respectiva, poate au lipsit in ziua aia din cauza ca au participat la un eveniment, o nunta poate.


Pana una alta, cam astea sunt statisticile, daca aveti voi altele, va rog.


Parte 1:
Triburi: MnK.s, Mnk.S., MnKs, MnKs., GM, ÎMnK.s, .MnK.s, .MnKs.
Parte 2:
Triburi: [SC], [SC]1, [SC]3, [SC]4, BN, BN1, BN2, BN3, BN4, BN5, BN6, BN7, BN-8

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 96
Tabăra 2: 75
Diferență: 21

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 1
Diferență: 16

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 376,634
Tabăra 2: 197,322
Diferență: 179,312

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 111,766
Tabăra 2: 8,013
Diferență: 103,753

chart
 
Ultima editare de un moderator:
Sus