Roma VS Gentle+ RS

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ti-a facut Roma vaccin pe 64 de ti-a eliminat rabia pe care o aveai, dar acum vad ai trecut la penibilus braileanus, grea boala...atat de grea ca cei de la orange iar te-au lasat fara net...
 

catallinu

member
Scor reacție
3
:)) Rabdare mosulica,e viteza unu,lumea va tine cel putin doi ani,daca nu dati stergere conturi ca pe 61,razboiul nici nu a inceput practic.
mi-am amintit de asta si mi s-a parut funny. Asta ca sa nu mai zica nimeni de recorduri. Cel putin doi ani....nu e nici un an de la mesajul asta ;)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Da-i pace Catalin.

Iti mai aduci aminte de cand vorbeam pe whats undeva prin Octombrie cand am luat vreo 200 sate de la killer ca pana in primavara e lumea castigata? Eu personal de atunci am stiu ca lume-ai gata si ca e doar chestie de timp, pana omoram deff ul si facem atac.

Scopul meu a fost sa fie gata pana pe 31 Dec, dar au fost anumite evenimente si n-am mai putut face organizat atunci, dar am dat decisivul pe 5 Ianuarie :)
 

Blabla199323

member
Scor reacție
0
Cu ce echipa ca si gentle cand intri pe hartă te astepti sa faca si eii ceva,dar sunt prea slabi pentru triburile cei don gentle ei trebuia sa se apuce de sah nu de crescut sate ..
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Iar tu alta mascota, iti tradezi alianta cand ai 70% din harta si dupa plangi ca nu stai 1 luna pe harta sau ca te bat barbarele/pp-urile/ sau orice alta scuza ipocrita.
 
Scor reacție
98
Iar tu alta mascota, iti tradezi alianta cand ai 70% din harta si dupa plangi ca nu stai 1 luna pe harta sau ca te bat barbarele/pp-urile/ sau orice alta scuza ipocrita.
plimba ursul, pe 69 nu ati fost in stare sa stati impreuna, vorbesti si tu ca sa te afli in treaba, daca erati asa buni pe 69 de ce nu v-ati batut pana la capat cu BN ca au intrat in start dupa voi, exact cum ati intrati voi pe 64.

Nu merita sa imi pierd timpul cu tine
 
Ultima editare:

Enyx88

member
Scor reacție
0
plimba ursul, pe 69 nu ati fost in stare sa stati impreuna, vorbesti si tu ca sa te afli in treaba, daca erati asa buni pe 69 de ce nu v-ati batut pana la capat cu BN ca au intrat in start dupa voi, exact cum ati intrati voi pe 64.

Nu merita sa imi pierd timpul cu tine
Vezi ca ai gresit forumul. Pe lumea asta ati iesit inainte sa incepeti.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Esti singurul care se baga in seama. Iar ce s-a intamplat pe 69 n-are nimic de-a face cu Roma, iar ca fapt divers, pe BN eu personal i-am rugat sa facem alianta inainte de a incepe lumea, dar au fost ceva orgolii la mijloc, dupa ce au trecut, colegii de acolo joaca impreuna cu ei.

Dar da, chiar si pe 64 BN au fost cu mult peste voi, 1 luna si 12 zile pe viteza 1 a rezistat "Jentle".

Sa fie cu mai multa bafta pe alta lume, pentru voi.
 

DeletedUser8906

Multumim tuturor celor care au contribui la aceasta victorie.

Sa vina si nr 4 :)
 
Sus