Discutii libere L70 !

DeletedUser20519

Deja e interzisa cedarea de sate, sau eu ceva nu inteleg.
Cand suportii baga bani ca sa creasca satul e bine mersi pentru joc si admini..dar cand satul e cedat, deja nu mai este bine si baneaza.

Sincer, nu inteleg de ce va mai pierdeti timpul pe jocul asta. Sunteti fraieriti din toate partile IMHO
 

DeletedUser49130

Salutare dragi concetateni, avem gentlemani pe harta with another name and that's one it's not gentle or wanted ...what's happen? Green nu a mai intrat :( baaa la cine se mai da backstab, atunci ;(?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu va mai dati voi cu parerea despre cine a fost blocat, de ce, ce s-a analizat si ce nu, ca nu aveti astfel de informatii.
De asemenea e pentru ultima oara cand cei care se mai lauda ca blocheaza pe altii nu vor fi trimisi direct in vacanta.
 

DeletedUser48261

Ma duc singur in vacanta.
Nici ca mai postez ceva pe aici.
 

DeletedUser49158

Salutare dragi concetateni, avem gentlemani pe harta with another name and that's one it's not gentle or wanted ...what's happen? Green nu a mai intrat :( baaa la cine se mai da backstab, atunci ;(?

Dorinta mea anul acesta de craciun e sa ma impac cu green
 

DeletedUser49158

Bun si bronzul,dar nu consta in bani tot ce simt eu pentru green
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Incepe lumea sa realizeze manipularea care a avut loc la "referendumul" asta. S-a votat acordul poporului cu plecare PSD-ului, dar atat. Acuma trebuie sa se respecte pasii pentru modificarea constitutiei ca sa se aplice ceea ce a vrut poporul. Iar la final INCA 1 REFERENDUM, prin care sa fie populatia intrebata daca se doreste modificarea constitutiei pentru eliminarea PSD-ului. Ati vazut ca acuma nimeni nu mai doreste eliminarea PSD-ului, de ce sa mai aibe, si-au trimis oamenii la Bruxelles. Nimeni nu mai zice de jaf, datorii, coruptie etc. Ati vazut ce inseamna manipularea....
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Si eu cand le spuneam la aia pe facebook ca toate ciumile sunt colorate !!! Nu ma credeau . Toti sunt ciumati dar prioritate la ciuma au cei ce detin ciolanu. Cand il scapa, se acuza unii pe altii ca sunt ciumati . N-ati vazut acum pe Ludovicu ce planuri mari are? Lacheu pe vremuri, acum print ,cand s-a vazut cu sacii in caruta dar tot nu poate sa doarma linistit mai ales ca aia de pe 3 care de fapt sunt marii castigatori nu vor sa se lege la cap cu alde Ludovicu si Lady care o pupa in dos pe Udrea .Ce o mai lauda acum cativa ani pe printesa blonda !! Da-i in mortii lor pe toti ,eu trebuia sa ajung presedinte acum cativa ani ,cand aveam si afise electorale pe aici ,dar voi tot cu ciumatii votati ...hahaha

Apropo, la cateva zile dupa arestare, inca mai erau destepti care strigau pe facebook cuvantul ala magic de il tiparise suedezul pe masina . 25 de insi am blocat dupa ce i-am avertizat ca nu mai stau la discutii cu astia extrem de manipulati si spalati pe creier cu toate dero-urile din lume . Nu mai suportam sa vad in fiecare zi aceiasi chestie , doar despre unii. Si le-am spus : Vedeti ca PSD nu are monopol pe m..e :D

Apropo , ghici de ce a facut scor bun ungurii prin multe judete ? Ca au fost destepti care nu ii iubesc nici pe ciumile galbene dar nici nu-i adora pe unguri :D
 
Ultima editare:
Sus