Discutii libere SP18 !

DeletedUser49158

Intra si dsa pe speciala sa se antreneze pentru autosplit :)))
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Am si eu o propunere de facut :
Sa se schimbe IN VACANTA cu Dupa Dragnea . Sa stiti ca e mult mai misto in celula lui Dragnea decat In Vacanta . Nu de alta dar prin vacante am tot fost .Peste tot .M-am plictisit de exotica Bora Bora si alte destinatii de lux. Chiar si la Caracal ai de ce merge ....HAHAHA
Cand vede lumea la profilul tau cu rosu : DD se intreba ? Unde dracu l-au trimis pe-asta ? Vacanta au si prescolarii . Si daca se poate ,sa se treaca si perioada detentiei jos sub DD . Sa stie lumea pana cand ti-au dat mandat . Si sa se respecte si drepturile omului .Adica eu daca plec in DD si scriu o carte mai micsorati sejurul ....hahaha
 

DeletedUser23722

Am si eu o propunere de facut :
Sa se schimbe IN VACANTA cu Dupa Dragnea . Sa stiti ca e mult mai misto in celula lui Dragnea decat In Vacanta . Nu de alta dar prin vacante am tot fost .Peste tot .M-am plictisit de exotica Bora Bora si alte destinatii de lux. Chiar si la Caracal ai de ce merge ....HAHAHA
Cand vede lumea la profilul tau cu rosu : DD se intreba ? Unde dracu l-au trimis pe-asta ? Vacanta au si prescolarii . Si daca se poate ,sa se treaca si perioada detentiei jos sub DD . Sa stie lumea pana cand ti-au dat mandat . Si sa se respecte si drepturile omului .Adica eu daca plec in DD si scriu o carte mai micsorati sejurul ....hahaha
Pe tine cred ca nu te mai iau in seama si nici nu te mai trimit in vacanta :)))
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Altu pe legale..
Bah! Tu daca erai copilu' meu nu-ti faceam ziua niciodata ...hahaha
Pai fumez eu legale? Nu ti-e rusine !
Eu sunt pe ilegale,intervale si radacini rotunde ...hahaha

Pe tine cred ca nu te mai iau in seama si nici nu te mai trimit in vacanta :)))
Eu am imunitate diplomatica pentru ca ca sunt o specie pe cale de disparitie.Ai mai vazut tu negrotei pe aici ? Uneori am impresia ca intro viata anterioara am fost o vrajitoare din Salem si acum m-am reincarnat intrun ingeras de secol 21 . Altfel nu-mi explic prigoana pe care o indur ca negru-ciorobel ...hahaha
 
Ultima editare:

DeletedUser23722

Cred ca ai ramas singurul,doar pentru a enerva moderatorii :)) Asta e telul tau in viata :p Uneori vad ca iti iesa....de mai ai nevoie de ponturi,idei cu sigurnata iti mai vin....Dar sincera sa fiu,nu prea stiu de unde iti vin ideile :))))
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Ce a pățit bre tribul lui monster, marele farmator, văd că e tot tribul Banat, ăștia umbla cu ciordeala la mine in grădina hahahh
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Din câte știu și blocul are gradina :rolleyes:
Deșii satul meu nu are etaje, este pe parcele. Aparent monster își ținea caii sa pasca pe parcela greșită, a uitat ca eu sunt cu anaful și intru peste el .
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Bah! Tu daca erai copilu' meu nu-ti faceam ziua niciodata ...hahaha
Pai fumez eu legale? Nu ti-e rusine !
Eu sunt pe ilegale,intervale si radacini rotunde ...hahaha


Eu am imunitate diplomatica pentru ca ca sunt o specie pe cale de disparitie.Ai mai vazut tu negrotei pe aici ? Uneori am impresia ca intro viata anterioara am fost o vrajitoare din Salem si acum m-am reincarnat intrun ingeras de secol 21 . Altfel nu-mi explic prigoana pe care o indur ca negru-ciorobel ...hahaha



Uite un alt negru pe aici :D
 
Sus