Discutii libere L70 !

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Este vorba strict de posturile pe forum, nu de joc.
Au facut altii si mai rele si inca mai pot posta pe aici.

Sa traiesti conasule!
Iti dau de cap baietii astia pe aici? Si eu care credeam ca in ziua de azi, jobul de moderator e unul lejer :))
Sa stiti ca eu fac parte din aia care au facut mai rele, si sunt dovada vie ca inca mai pot sa postez :D
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Negrilor, am plan pana pe 10 august anul asta.. Ma duc, ma angajez jandarm, stau de vorba cu un superior, ii iau locul, ma fac astia sergent si dupa ce le arat ca stiu si tabla inmultirii intru capitan. Pe 10 august, in calitate de capitan in jandarmerie, retrag trupele din Piata Victoriei la Tulcea si.... imi iau decoratie ca am salavat carnea din subordine :D

Bah Negrule! Nu iese planul asta al tau la loto. Stii de ce nu iese? Tu esti prea destept ca sa te angajeze aia jandarm...hahaha
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Sa traiesti conasule!
Iti dau de cap baietii astia pe aici? Si eu care credeam ca in ziua de azi, jobul de moderator e unul lejer :))
Sa stiti ca eu fac parte din aia care au facut mai rele, si sunt dovada vie ca inca mai pot sa postez :D
Mie imi place textul cu " usa de biserica" . Noi am profanat altarul si astia nici balamalele de la usile bisericii nu sunt in stare sa fie ....hahaha
Cea mai lejera munca o au femeile gravide . Moderatorii sunt insarcinati ,parca !? Au niste sarcini trasate,nu? :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Mie imi place textul cu " usa de biserica" . Noi am profanat altarul si astia nici balamalele de la usile bisericii nu sunt in stare sa fie ....hahaha
Cea mai lejera munca o au femeile gravide . Moderatorii sunt insarcinati ,parca !? Au niste sarcini trasate,nu? :D

Negrule sa stii ca noi eram ai dracu rau de tot fata de ce e acum :)
Am citit ce si cum se posteaza pe lumile astea noi...un post la 2-3 zile, si noi deschideam cate 20 de topicuri pe seara :)))
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Acum e apa de buda . Stii ,apa este de mai multe feluri: de ploaie, colonie, de toaleta :D Si acum negrule, tot ai dracu rai suntem . Morti, morti dar ai dracu si cand murim ....hahaha
 

Atașamente

  • negru.jpg
    negru.jpg
    30,7 KB · Vizualizări: 88

Black is Back

member
Scor reacție
1
Eu ,pe vremuri aveam o palarie .De fapt aveam 2, una mica pe Ganditor si una mare pe Ciripitor . Asa ca nu-s nici eu ala. Sigur e Radu ....hahaha
 

DeletedUser4270

Bagabontilor.Toti am fost banati asa ca nu cred ca are rost sa intram in polemici pt banurile acordate.Stim toti ca nu am fost usi de biserici.Nimeni nu mai poate zice ca e usa de biserica.


Mult succes pe 70 tuturor!

Eu am adunat vreo 5+ doar pe el 1:)

Fai un favor la mupet si dai drumu din lesa ca latra cam mult si prost din pacate:)
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
fara just-elite pe joc parca se misca mai bine tribul NIP , mi se pare ca cresc toti jucatori acum ... nu numai el cu interne :D
 
Sus