Discutii libere L71 !

Zone

member
Scor reacție
15
Pe bune ?chiar nu va e jena de declaratia asta?ca a-ti declarat razboi in conditiile in care 50%din voi abea au trupele din misiuni ,mai veniti si cu texte de preadolescent .mama mea.chiar merita sa continui pe lumea asta .parol

Ce sa facem colegul, ne adaptam :) merg si ei pe intimidare, invita la razboi toate triburile din zona si ne innebunesc cu mesaje de recrutare, unele cred ca sunt de pe multiconturile lor ca prea sunt copy-paste :))
 

DeletedUser48507

Se pare ca nimeni nu va suporta pe voi ăștia din NG :))) din protecție direct in razboi :eek: Sa vezi bătaie de lanci acolo.. ;)
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Cine dracu m-a pus sa ii iau astuia satu? Acum am ajuns sa fiu mai urmarit decat Criminalu in Serie din Caracal. Si ce-au sarit pe mine,sa ma stranguleze multimea !!! Oaleo ,mama . Ma manca in fund sa dau cu 60 spade/ 60 lancii ,aproximativ si cu 1 nobil la plesneala ca era rezervat satu de cateva zile si il luai . Acum e vai de viata mea . Solicit sprijinul adminilor sa nu ma linseze multimea....hahaha


Black is Back, acest asa zis jucator si coleg se dezvolta pe spatele si munca celorlalti. Pe Casual 5, avand satul rezervat si-a permis sa-l atace cu nobil si sa mi-l ia exact cand mai aveam un atac de dat.Asa ca aveti mare grije. Eu, mai mult ca sigur voi renunta la acest joc care acum este infectat cu asemenea "colegi".



Sunt 1 ticalos, merit sa fiu biciut ...hahaha .
Pana mea, pe toate lumile, adica 2 ,sunt afisat . Nici daca ma dezbracam.in fundu gol nu eram.asa de aratat cu deshtu ...hahaha
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Ia sa-i vezi Gicule ca si aici or sa te urmareasca. Vin cu pietre dupa tine ....hahaha

Sanky.Ai scapat , aici nu te cauta :D
 

Atașamente

  • Screenshot_20190726-230041_Chrome.jpg
    Screenshot_20190726-230041_Chrome.jpg
    165,1 KB · Vizualizări: 118

DeletedUser48866

Ce sa facem colegul, ne adaptam :) merg si ei pe intimidare, invita la razboi toate triburile din zona si ne innebunesc cu mesaje de recrutare, unele cred ca sunt de pe multiconturile lor ca prea sunt copy-paste :))
Au învățat toți de la tine stilul asta de joc
 

Zone

member
Scor reacție
15
Cred ca nu observi, dar sunteti 14 triburi vs NG, nu stiu care recrutează tot:))
 

DeletedUser48866

Cred ca nu observi, dar sunteti 14 triburi vs NG, nu stiu care recrutează tot:))
Ma eu stiu situația de la mine si noi nu mai facem recrutări ;););) app sa le zici la băieți tai ca din RENZ si RENZ 2 nu prea vrea nimeni la voi sa nu se chinuie cu mesaje si invitați aiurea am peste 60 de mesaje cu invitațiile de la voi :Do_O
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Alooo, ușor cu Caracal..Atât îți zic :) Este orașul plin de mafioți :)
Cine dracu m-a pus sa ii iau astuia satu? Acum am ajuns sa fiu mai urmarit decat Criminalu in Serie din Caracal. Si ce-au sarit pe mine,sa ma stranguleze multimea !!! Oaleo ,mama . Ma manca in fund sa dau cu 60 spade/ 60 lancii ,aproximativ si cu 1 nobil la plesneala ca era rezervat satu de cateva zile si il luai . Acum e vai de viata mea . Solicit sprijinul adminilor sa nu ma linseze multimea....hahaha


Black is Back, acest asa zis jucator si coleg se dezvolta pe spatele si munca celorlalti. Pe Casual 5, avand satul rezervat si-a permis sa-l atace cu nobil si sa mi-l ia exact cand mai aveam un atac de dat.Asa ca aveti mare grije. Eu, mai mult ca sigur voi renunta la acest joc care acum este infectat cu asemenea "colegi".



Sunt 1 ticalos, merit sa fiu biciut ...hahaha .
Pana mea, pe toate lumile, adica 2 ,sunt afisat . Nici daca ma dezbracam.in fundu gol nu eram.asa de aratat cu deshtu ...hahaha
ooo
 

Zone

member
Scor reacție
15
Ma eu stiu situația de la mine si noi nu mai facem recrutări ;););) app sa le zici la băieți tai ca din RENZ si RENZ 2 nu prea vrea nimeni la voi sa nu se chinuie cu mesaje si invitați aiurea am peste 60 de mesaje cu invitațiile de la voi :Do_O

Decat sa stai cu ochii pe noi mai bine baga mare si creste satul ca e si mic si pustiu :)
 

DeletedUser49328

Asadar, bine v-am gasit! :D Daca il cautati pe Crucificatorul***, l-ati gasit. Daca nu il cautati va cauta el prin sate :cool:
Buna seara!
 

Zone

member
Scor reacție
15
Ma eu stiu situația de la mine si noi nu mai facem recrutări ;););) app sa le zici la băieți tai ca din RENZ si RENZ 2 nu prea vrea nimeni la voi sa nu se chinuie cu mesaje si invitați aiurea am peste 60 de mesaje cu invitațiile de la voi :Do_O

Unde sunteti? :D
 
Sus