Discutii libere SP18 !

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Agresor: VaruFashion.
Origine: - Oaia turbata (490|481) K44
Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1000 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0

Apărător: Captain Jack
Ţel(direcţie): Sat de barbari (495|491) K44

Număr: 0 0 19 0 0 12 0 0 2 0 0 0
Pierderi: 0 0 19 0 0 12 0 0 2 0 0 0

Prada: 0/0
Distrugere prin foc de catapultă: Fermă distrus de la nivelul 29 la nivelul 2

Apărător: Captain Jack
Ţel(direcţie): Opunem rezistentă !

Număr: 0 0 2819 0 50 1522 0 0 220 0 0 0
Pierderi: 0 0 2819 0 50 1522 0 0 220 0 0 0




Shock si groaza, se da ora exacta sau cum era aia
Te-ai spariet?
Cum e cocosel, mai ai pliscul mare?
 
Ultima editare:

DeletedUser48577

Off, a renunțat stâlp, cedează satele. A fugit cu iapa in spinare.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Un moment re reculegere,
sau strans jucariile :eek:
ori se pregateste vreo manevra in stil western :D
p.s. Daca la gradinita nu ai avut culori leule macar la pensie sa scri si tu cu cariocile
 

DeletedUser48577

Eu de la grădiniță am invatat să nu fur, să fiu onest, sa am onoare si să nu consider orice o jucărie.
Vezi să ca unele jucării te pot frige papusu.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
ceva goblene nu ai făcut? Nu de alta dar "sa că unele" ceva da cu virgulă.
Prea multa intelepciune pentru un individ care cel mai probabil a făcut toate prostiile și acum este mare sfânt .
 

DeletedUser48577

Off, nici nu ma gandeam să nu mă corecteze unul care suferă de personalitate și încearcă să-si creasca ego-ul prin tipetele sale. Dacă îți place să te auzi poti tipa în butoiul cu varză ca nu mai vrea sa te audă nimeni din ceea ce am constatat pe forum in ultimile postari.
La mine să acela făcea parte dintr-o idee mai simpla adică să nu te arzi însă daca tot ai fite de printesa, am scris in viteza mai siropos să te alint. Eu nu am greturi daca mazgalesc pe aici alandala. Să înțeleg că la tine se scrie corect sau strans si nu s-au strans...pensie sa scri nu pensie sa scrii ?Ai vazut, sclipeste neuronul și ma tem să nu moara de singuratate.
Sfant nu sunt, prostioare fac, dar prostioare specifice mie ,in comunicare cand ma apuca damblalele pe dreptate, nu cu script-uri ilegale si multiconturi ca suferi daca nu esti pe primul loc. Stai linistit ca la sfârșit o sa fii pe primul loc, dar sa intorci calculatorul invers. Nu fi supărat că joci demult jocul acesta, ce tie nu ti-au mărit pensia sa ai carioci ?![color]
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
De la atâta albastru, nu știu cine suferă de personalitate, cu dicționarul in mana și un orb poate face pe grozavul, cât despre clasament și conturi suport, vorbește gura fără tine, latri fara nici o dovada, doar sa mănânci ce nu trebuie pe forum :) ( nu este nevoie să întorci calculatorul, locul meu este unde trebuie, daca ai vreo problema sunt pe harta )
Nu mă bagă nimeni în seamă că eu vin cu dovezi când fac o afirmație nu latru fara informații doar sa să mă dau rotund, deci când mai afirmi ceva ori vii cu dovezi ori la revedere.
 

DeletedUser48577

Albastru pentru mine are o altă semnificație, nu una de personalitate, daca pentru tine totul se rezuma la asta nu înseamnă că suntem la fel. Dacă libertatea ta nu interacționa cu a mea nu ma complicam să te bag in seama pe forum căci ești în lumea ta. Te pomenești ca ai fost incuiat pe atacabil asa fara sa incalci nici-o regula.
Eu unul nu m-am legat de tine pe forum , tu vad ca ai probleme, nu eu. Eu doar am reactionat la veninul tău.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Și dacă am încălcat o regulă ce, mi-am ispășit pedeapsa ,ce semnificație are, este deranjant și te ia cu dureri de cap, îl mai și ingrosezi te pomeni că vrei să-ți vedem scrisul dintr-un avion.
 
Ultima editare:

DeletedUser48577

O acuzație gravă pe care o faci cu abuzul in serviciu. Mie imi plac printesele jucause si cu suflet bun, nu cele plictisitoare. Fă-mă sa-mi fie dor de tine. Ciao.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Grija mare la "leul" va baga in seama sa va faca tichete aiurea pentru limbaje,
un asemenea om trebuie evitat,
este parsiv si periculos
 

DeletedUser48577

Păi cine te retine sa nu vorbesti frumos și să respecți regulamentul? Nu cred ca parșiv înseamna să nu accepti sa fii jignit. Uite am sa te raportez iar.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Agresor: VaruFashion.
Origine: - Oaia turbata (490|481) K44
Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1000 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0

Apărător: Captain Jack
Ţel(direcţie): Sat de barbari (495|491) K44

Număr: 0 0 19 0 0 12 0 0 2 0 0 0
Pierderi: 0 0 19 0 0 12 0 0 2 0 0 0

Prada: 0/0
Distrugere prin foc de catapultă: Fermă distrus de la nivelul 29 la nivelul 2

Apărător: Captain Jack
Ţel(direcţie): Opunem rezistentă !

Număr: 0 0 2819 0 50 1522 0 0 220 0 0 0
Pierderi: 0 0 2819 0 50 1522 0 0 220 0 0 0




Shock si groaza, se da ora exacta sau cum era aia
Te-ai spariet?
Cum e cocosel, mai ai pliscul mare?

boss de boss, pune si alea unde ai dat cu 1000 fara sa dai 1 nivel de cladire :) ofof ce ne laudam cu un raport acuma, dar nah.. asta ii nivelul jucatorilor de azi, un raport de asta ii un fel de victorie pentru unii, presupun ca a fost petrecere stil gang bang la voi in taxi dupa ce le-ai aratat fetelor pe acolo ce puternic esti
 

DeletedUser48577

Vărul este locul 1 INCURABIL dar ai grija papusel cum pui accentul la cuvintele mele dacă tot vrei sa ai celebritate.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Vărul este locul 1 INCURABIL dar ai grija papusel cum pui accentul la cuvintele mele dacă tot vrei sa ai celebritate.
dute cautama in alta parte, sunt prea ocupat pentru nonjucatori
cat despre urs dulce,
va las sa va simtiti importanti, voi sunteti cei cu statistici, dar nu uita cine rade la urma, rade mai bine :)
eu nu pun botul la manevrele voastre, la intimidari si alte frustrari de ale voastre,
pana una alta, daca nu va convine ma gasiti pe harta, succes
 
Sus