Discutii libere L70 !

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Inca ceva...eu niciodata nu am vorbit cu vreo echipa sa intre pe aceeasi lume ca aliat sau pna si sa inchei prin fuziune.
Razboaiele, aliatii si pna au venit treptat dupa inceperea lumii. Voi ati stat si o sa mai stati multa vreme in urma unui trib care defileaza. Aici e vorba de DT care a asigurat realizarile voastre. Pe ro70 este DTW care la fel va ofera sansa de a castiga o lume tot prin fuziune. Eu am castigat lumi curat, cu razboaie cap - coada pe orice lume. Fuziunile care iti ofera sansa de a castiga o lume sunt ca sexul nefinalizat. Asa sunteti voi de cand sunteti...altfel nu puteti castiga o lume. Nu zic ca e ceva care sa fie extrem de condamnat, dar totusi...DTW e peste voi si ca echipa, si ca organizare si ca mod de a dialoga cu adversarul, chiar daca il domina. Voi peste noi nu sunteti deloc si nu sta nimeni capra. Daca stau bine sa ma gandesc realizarile voastre la organizatele pe ro66 erau minime pentru ca pe noi nu ne interesa decat sa tinem liniile acolo cat de cat intacte. Asa ca te rog...lasa palavrageala de 2 lei pe care o expui tu si echipa ta de clovni.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Hmm , totusi Vandale , ar trebuii sa punem niste statistici mult mai explicite , imi pare ca mintea Nushei nu reuseste sa prelucreze prea multa informatie..

Tu la jocul asta esti un nimeni care isi face reclama pe carca altora. Stai in banca ta te rog ca mai ai de invatat multe. Gen conduita, dialog, prestanta. Esti un mic clovn care cara vorbe de colo colo si nu ai nimic de etalat bun niciodata. Cum te suporta pamantul asa nu stiu...
 

DeletedUser49018

Inca ceva...eu niciodata nu am vorbit cu vreo echipa sa intre pe aceeasi lume ca aliat sau pna si sa inchei prin fuziune.
Razboaiele, aliatii si pna au venit treptat dupa inceperea lumii. Voi ati stat si o sa mai stati multa vreme in urma unui trib care defileaza. Aici e vorba de DT care a asigurat realizarile voastre. Pe ro70 este DTW care la fel va ofera sansa de a castiga o lume tot prin fuziune. Eu am castigat lumi curat, cu razboaie cap - coada pe orice lume. Fuziunile care iti ofera sansa de a castiga o lume sunt ca sexul nefinalizat. Asa sunteti voi de cand sunteti...altfel nu puteti castiga o lume. Nu zic ca e ceva care sa fie extrem de condamnat, dar totusi...DTW e peste voi si ca echipa, si ca organizare si ca mod de a dialoga cu adversarul, chiar daca il domina. Voi peste noi nu sunteti deloc si nu sta nimeni capra. Daca stau bine sa ma gandesc realizarile voastre la organizatele pe ro66 erau minime pentru ca pe noi nu ne interesa decat sa tinem liniile acolo cat de cat intacte. Asa ca te rog...lasa palavrageala de 2 lei pe care o expui tu si echipa ta de clovni.



Pe 66 ai facut alianta cu HT impotriva noastra,alianta care din cauza ca ati fost nesimtiti si bagati deff unde atacau ei au rupt alianta cu voi...dupa care ai inceput sa-i lauzi ca avem noroc cu ei ca ne tin granita si sunt peste noi.

Aici nu ai scuze deoarece cap coada doar cu DK ati avut granita(razboi declarat de voi cand inca nu a existat nici macar curtea nobili).si statistica arata totul atat aici cat si pe 66..ai stat capra pe 66 si pe 70 de la inceput pana la sfrasit.

Cumva crezi ca 66 a fost strategie si se repeta si catigi o lume iar prin tradare?

Scuze mai gasesti?Daca da explica doar atat....de ce suntem pe plus la statistici?


Oriunde si oricand tie personal si colegilor care o sa fie alaturi de tine o sa iti dam clasa.Te astept chiar si cu invitatii pe alte lumi sa ne batem....poti intra cu aliatii care din cauza ca nu mai sunt in stare sa aiba o echipa intra sa va ajute pe voi doar coplayeri.

Pe fiecare lume DK are un castig de minim 10 playeri pe cand tu Just elite dupa o lume ai pierderi de minim 20 de jucatori.


Inca am mesaje care nu le pot posta in care lumea imi spune ca sa saturat de tine si de NIP sa le dau invitatie.Nu o fac pt ca ai las pana la capat sa vada cu cine joaca si chiar daca as face-o esti in stare sa zici ca am cumparat contul.

Si mai este aia din partea voastra cu jucatorii care pierd sate sunt spioni DK.
 
Ultima editare de un moderator:

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Pe 66 ai facut alianta cu HT impotriva noastra,alianta care din cauza ca ati fost nesimtiti si bagati deff unde atacau ei au rupt alianta cu voi...dupa care ai inceput sa-i lauzi ca avem noroc cu ei ca ne tin granita si sunt peste noi.

Aici nu ai scuze deoarece cap coada doar cu DK ati avut granita(razboi declarat de voi cand inca nu existat nici macar curtea nobili).si statistica arata totul atat aici cat si pe 66..ai stat capra pe 66 si pe 70 de la inceput pana la sfrasit.

Cumva crezi ca 66 a fost strategie si se repeta si catigi o lume iar prin tradare?

Scuze mai gasesti?Daca da explica doar atat....de ce suntem pe plus la statistici?

Ce alianta sa fac eu cu HT ma ? Ce tot delirezi pe acolo ? Eu nu cunosteam pe nimeni din HT si tu zici ca am facut eu alianta cu ei ? :)))
Cine sa se laude ca a tinut liniile cu voi ? De unde scoti astea ? Mi-am vazut de joc si doar atat. Nu m-au interesat deloc diplomatiile ce erau. Le respectam si atata tot.
Tu nu poti sa intelegi sau nu vrei sa intelegi ca nu sunt deciziile mele si ca nu se joaca niciodata dupa parerea unui singur jucator. Poate doar in Roma, dar si acolo Enyx tine cont de parerile oamenilor apropiati si de incredere. Deciziile se luau la nivel de conducere unde erau mai multi implicati. La fel ca peste tot.
Cum poti sa spui ca aveti cuvant ? Cum ? Cu 2 zile inainte sa iti dai stergere pe ro66, locotenentul tau guraliv, muppets, dadea mesaje si circulare cum ca aveti fundasi de fier si ca nu se termina totul acolo. Cand aveti harta impotriva voastra nu jucati ? Sau cum ? Jucati doar cand va sufla cineva si in iaurt ?
Terminati ma cu astea ca sunteti de toata jena.
Olandezule...ai invatat multe de la amicii DK. Acelasi procedeu l-ai facut si tu pe speciala cu jderii tai. Stergere in masa cand ati vazut ca nu se poate juca cu harta impotriva voastra.
Astia sunteti, astia suntem. Ne batem, ne contram in mesaje si alte alea. E razboi...e normal. Dar spuneti fratilor lucrurilor pe nume. Spuneti cum v-am blocat 2 triburi de suporti pe ro66. Aici cate conturi ati avut la fel blocate pentru multiconturi si scripturi ? La fel...doar ca aici aveti DTW care va castiga lumea. Statistica este de partea voastra...e normal sa fie asa. Sunt multe de spus de ce s-a ajuns aici. Fiecare cu ale lui.
DTW daca nu s-ar implica in razboiul cu noi pe mai departe fiind de partea voastra, eu zic ca nu ar mai sta lucrurile asa roz peste ceva vreme si ai incepe sa dai din coate iarasi si tu si locotenentii si sa dati circulare, mesaje, sa mai iesiti un pic la cumparaturi si toate cele.
 
Scor reacție
0
Olandezule...ai invatat multe de la amicii DK. Acelasi procedeu l-ai facut si tu pe speciala cu jderii tai. Stergere in masa cand ati vazut ca nu se poate juca cu harta impotriva voastra.

:)))Auzi la asta, ba noi am jucat speciala aia vs 4 triburi si tot va bateam, ieseati -1 pe organizate, vezi ca inca sunt statisticile. Sa-i multumesti lu rakanishu ca nu a vrut sa prelungeasca speciala ca altfel iar plangeai pe acolo tu si toata gasca aia de noobi, tentativa aia pe care o numesti "echipa ta".Pe Speciala 19 promit ca iti dau cerere de prietenie sa te muti langa mine cu tot cu "brigada ta" ca am presimtirea ca o sa fugi toata harta.

In fine aici este lumea 70, te-ai batut echipa vs echipa cu baietii din DK si ti-au predat inca o data o lectie de triburile. Tu fara sa ai 70% din harta nu esti in stare sa te bati cu nimeni, si atunci am dubii totusi...

Sa nu dai stergere lasa trupa sa te fugareasca pe harta cum au facut-o si pana acum.
 

hary10

member
Scor reacție
1
@Nusha , ce facem aici? :confused:
Cum sa castige NiP-ul harta când tu te bati cot la cot cu mine pe satele din NiP? :oops:


Parte 1:
Jucători: James Snow
Parte 2:
Triburi: NiP A, NiP B, NiP, NiP C, NiP E

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54
Tabăra 2: 10
Diferență: 44

chart



Parte 1:
Jucători: hary10
Parte 2:
Triburi: NiP A, NiP B, NiP, NiP C, NiP E

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 61
Tabăra 2: 5
Diferență: 56

chart
 
Ultima editare:

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Dar tu cum mai esti ca ai renuntat pe 66 destul de devreme si ai revenit doar cand ai auzit ca HT a intors armele ?

Nu s-a intors nimeni. Eu nu mai sunt acolo din decembrie. Iar vorbeste gura fara voi.
Iar motivele renuntarii mele nu au treaba cu DK sau cu razboiul de acolo. Sunt de alta natura. Un om normal intelege. Cei care isi dau viata pe jocul asta nu...

:)))Auzi la asta, ba noi am jucat speciala aia vs 4 triburi si tot va bateam, ieseati -1 pe organizate, vezi ca inca sunt statisticile. Sa-i multumesti lu rakanishu ca nu a vrut sa prelungeasca speciala ca altfel iar plangeai pe acolo tu si toata gasca aia de noobi, tentativa aia pe care o numesti "echipa ta".Pe Speciala 19 promit ca iti dau cerere de prietenie sa te muti langa mine cu tot cu "brigada ta" ca am presimtirea ca o sa fugi toata harta.

In fine aici este lumea 70, te-ai batut echipa vs echipa cu baietii din DK si ti-au predat inca o data o lectie de triburile. Tu fara sa ai 70% din harta nu esti in stare sa te bati cu nimeni, si atunci am dubii totusi...

Sa nu dai stergere lasa trupa sa te fugareasca pe harta cum au facut-o si pana acum.

Bai stafilococule...Nu stiu cine si cum a avut noroc pe speciala.
Cand aveati voi conturile cedate de chinezu cum era ?
Cand ati avut avantaj in start cum era ? Cand ati intrat pe 2 k-uri cum a fost ? Ce ati zis ? Hai ca merge, ii rupem pe astia cu suportii nostrii si le rupem gura. Uite ca nu a fost asa deloc si ceea ce ati facut murdar si mai ales cu printurile editate de voi s-a intors impotriva voastra.
Voi nu ati putut sa ii bateti nici macar pe RIP, care au ramas pe harta pana la sfarsitul lumii impreuna cu noi.
Cine sa planga ma ? Tu nu intelegi ca eu nu am astfel de sentimente sau manifestari asa cum aveti voi cand vine vorba de jocul asta ?
Voi delirati zilnic, va faceti 1000 de scenarii si vorbeste gura fara voi vrute si nevrute doar ca sa va bagati ca **-ul.
Inca o data iti repet...daca noi nu suntem o echipa, cine a maturat cu voi pe harta ?
Cine a dus celebra voastra echipa la stergere ?
Nu noi ?
Daca noi suntem asa cum spui tu, despre voi ce puteti spune ? Ca un nivel superior noua nu puteti avea...e cert asta.
Fugi tu si plangi ca eu imi vad de jocul meu...si da, ne vedem pe speciala. Adunati si promiteti tuturor la fel ca si pana acum si cand nu aveti ce innobila sa ii bagati la interne cu japca. De parca ar fi o noutate asta pentru voi.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Nusha, ce facem aici? :confused:
Cum sa castige NiP-ul harta când tu te bati cot la cot cu mine pe satele din NiP? :oops:


Parte 1:
Jucători: James Snow
Parte 2:
Triburi: NiP A, NiP B, NiP, NiP C, NiP E

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54
Tabăra 2: 10
Diferență: 44

chart



Parte 1:
Jucători: hary10
Parte 2:
Triburi: NiP A, NiP B, NiP, NiP C, NiP E

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 61
Tabăra 2: 5
Diferență: 56

chart


Da harry, frumos. Ce sa zic ? :)
Ai si tu colegi care nu fac nimic nimic pe atac si se pompeaza interne in ei. De ei de ce nu spui nimic ?
Internele, cedarile de conturi sau zone fac parte din joc. Stie toata lumea asta.
Eu vad ca apar, atac, sprijin...deci nu e niciun joc pasiv la mine.
Deci te rog...
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Tu la jocul asta esti un nimeni care isi face reclama pe carca altora. Stai in banca ta te rog ca mai ai de invatat multe. Gen conduita, dialog, prestanta. Esti un mic clovn care cara vorbe de colo colo si nu ai nimic de etalat bun niciodata. Cum te suporta pamantul asa nu stiu...
Uite ce zic pozele astea luate de pe TWSTATS :
.RO
lumi.png

.Net:
worlds.png

Ca sa intelegi si tu : 5 lumi castigate pe .Ro si 2 lumi castigate pe .Net .
Cand te gandesti sa mai vorbesti despre mine, ti-as recomanda sa taci draq din gura!
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Uite ce zic pozele astea luate de pe TWSTATS :
.RO
lumi.png

.Net:
worlds.png

Ca sa intelegi si tu : 5 lumi castigate pe .Ro si 2 lumi castigate pe .Net .
Cand te gandesti sa mai vorbesti despre mine, ti-as recomanda sa taci draq din gura!

Bai vandale :)))
N-ai o treaba frate. Esti ob de lux :)))
Du-te si mai castiga 100 lumi ca tot nu poti ajunge la nivelul meu de joc niciodata. Stai potol ca e greu cu mine.
Nici macar nu ma adresam tie. Dar uite cum aveti probleme de interpretare fara nici o analiza a textelui, citatelor. Taci dreaq tu de pamflet de jucator ce esti.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Bai vandale :)))
N-ai o treaba frate. Esti ob de lux :)))
Du-te si mai castiga 100 lumi ca tot nu poti ajunge la nivelul meu de joc niciodata. Stai potol ca e greu cu mine.
Nici macar nu ma adresam tie. Dar uite cum aveti probleme de interpretare fara nici o analiza a textelui, citatelor. Taci dreaq tu de pamflet de jucator ce esti.

P.S. : Vezi ca de ceva ani nu ti-ai adaugat cuvinte noi in vocabular. Mai cauta si tu niste sinonime, foloseste niste adjective mai de 2019.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Vorbeati de PSD :)))
Uitati aici...cel mai frumos model. Cand ii arunci cartile pe fata, o da in atacuri la familie si alte texte dezinformatoare de 2 lei caracteristice partidului.
Pai ma sifonel...cand o sa ai coloana si o sa joci doar pentru echipa din care faci parte, ca un jucator loial, cu onoare si respect, atunci sa vorbesti cu mine sau despre mine.
Pana atunci stai jos si tu si papusarul asta...ca sunteti vai si amar de voi pe langa mine. Va domin din orice punct de vedere pe amandoi adunati.
Hai #jetoceanic acum ca nu va mai bag eu in seama sifoanelor !
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Uite ce zic pozele astea luate de pe TWSTATS :
.RO
lumi.png

.Net:
worlds.png

Ca sa intelegi si tu : 5 lumi castigate pe .Ro si 2 lumi castigate pe .Net .
Cand te gandesti sa mai vorbesti despre mine, ti-as recomanda sa taci draq din gura!

53 au luat-o multi dobitoci fara sa faca nimic, mi-a fost mila de ei, deaia(esti inclus). Sunt multi cu 4-6 lumi castigate, sunt incredibili, jucatori fenomenali, nu? Daca le ceri sa stea sitter la un cont cu 50 atacuri dintr-odata incep sa aiba ceva mai important de facut.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
In legatura cu 53 ma abțin să iti dau tocmai tie un raspuns ...stiu foarte bine toate discuțiile.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Corect, mai bine taci din gura avand in vedere ca eu am decis acea lume si tot eu am facut si lista de final. Mi-ai multumit destul atunci.

Edit: Nu inseamna ca daca cineva are trofeu cu o lume castigata trebuie sa se si laude cu asta. Tu de exemplu nu ai facut absolut nimic pe 53, ai doar tras cateva zile de timp p-acolo prin mijloc(stii tu). Ideea era ca tu sa faci ceva incredibil, ai facut zero. Sa nu te mai aud vorbind de acea lume.
 
Ultima editare:

Vndhl

member
Scor reacție
2
Din cate imi aduc aminte am cam contribuit mai mult in razboiul cu green in "alea cateva zile "decat multi altii ....in rest iti urez bafta oriunde te mai primeste careva cu el în trib . De ex aici pe 70 .... v-ati cam dus pe "pluta" .
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Voi ati stat si o sa mai stati multa vreme in urma unui trib care defileaza. Aici e vorba de DT care a asigurat realizarile voastre.

prima oara am intalnit dk pe lumea 32 unde au inchis lumea cu noi in tribul drept si au fost singurul trib aliat cand harta era undeva la 70% rosie si am intors jocul iar dk si-a facut treaba pe zona unde erau pana a venit finalu si ne-am unit, dupa undeva pe lumea 40 si ceva, nu mai stiu exact unde am vazut ca erau fix in centru cam unde se intalnesc cele 4 continente de inceput si de obicei acele triburi dispar daca sunt parliti in echipa si totusi a tinut centru si au castigat cu dt care aveau marginea isr atacurile erau pe dk non stop, dupa pe 54 unde dt timp de cateva luni bune nu luau sate la organizate si pierdeau teren mereu pe cand la dk se castiga si la final au inchis la fel lumea, pe 60 la fel aceiasi poveste dar dt a disparut acolo si dk a mai mers ceva timp si fara, nu stiu nici nu am intrebat de ce era dt considerat trib principal la final dar din postura de adversar pe ultimele 2 lumi iti zic ca nu a asigurat victoriile, poate iti confirma si altii care au fost pe lumile astea si le-au jucat nu au fost doar spectatori sau vorbesc asa din povesti auzite de la altii care la randu lor le aud de la altii dar mai schimba fiecare ceva cand povestesc si la final sunt sf-uri de genu ^^ cat despre tine si lumile tale castigate curat nu stiu ce sa zic dar ai castigat lumi ? parca pe 63 am fost adversari si a fost cam izi lumea aia, pe 66 am vazut ca aceiasi oameni au schimbat numele in woc, acelasi woc care i-am batut cu 160 zile inainte de termen, ma gandesc ca ii o mandrie sa castige un trib care nu a existat si curat cum zici tu, cu toate ca ati fost ciuca batailor pe harta, dar ii destul ca la final sa prinzi oameni onorabili prin conducere la aliati si asa se ... tot jocu, dar astea sunt detalii aiurea. oricum nu mai discuta despre chestii care te depasesc plus ca nu ai fost niciodata adversar contra dt dk sa zici care cum a jucat mai bine, nu stiu ce echipa ai dar cu tine in ea va dau termen cate degete sunt la o mana, dar ce sa zic, propunele un duel la dt si dk :)) cine stie ce supriza oferi, pentru ca altii sunt satui sa te mai bata si incontinuare tot tu esti cel mare si tare contra toti


spor la interne si la final iti vor multumi pentru ajutor, uneori am impresia ca joci mereu cu adversarii, atatea interne bagi pana ramai aproape singur in trib si dupa ii gata joaca :))) bafta
 
Sus