Discutii libere L70 !

Scor reacție
0
Scuza-ma ca intervin aici...poate nu era cazul de fapt dar cred ca jucator mai complet, activ, cu viziune de joc, atitudine pozitiva mereu, carisma si toate cele mai bune calitati care te fac pentru jocul asta un super jucator, e papaya...
Am vazut ce poti tu...am vazut ce scoti pe gura, am vazut comentariile tale pe aici. Toate astea tin de un jucator complet...Am vazut ce poti pe harta, am vazut ce poti pe sitere, pe contul tau, pe mai multe lumi...e o parere generala ceea ce iti explic acum. Nu te ridici nici macar la 15% din ceea ce joaca papaya individual. Cred ca ar fi cazul...sincer iti spun asta ca de la om la om...ca sa te duci sa faci un consult la psihiatrie, nu la un psiholog...fa asta si o sa rasufli usurat ca te opresti din delir la timp cu medicamentatie potrivita.

Am vazut, pe 2 lumi consecutive si tu si papaya, 2 jucatori de elite care si iau harta după cap :)

Sa comentezi Elite legat de joc cand si tu si papaya o sa faceti ceva pe harta si nu din guraca cel putin voi doi de atata timp sunteti pe granita si sunteti cei mai inofensivi noobi care se dau mari jucători pe care i am vazut vreodata.

Bietul Divergent, in ce echipa a intrat pe hartă
 

DeletedUser47204

Tu de la Fame ti-ai luat numa bataie, nu mai de lua de tribu asta care nici macar nu te baga in seama.
 
Scor reacție
0
upload_2019-9-28_15-12-41.png


Ca tot vorbesti de scripturi ilegale...cam asa arata bookmark'ul si extensiile tale :D "How to Create Virtual Machine":))))

Data viitoare fa-ti update la browser :D

#exploit
 

DeletedUser47204

Latrau asta numa aia stie sa faca, sa latre! o_O
Moare de ciuda ca tot slab ii, si nu se poate obisnui cu ideea. Daca tace macar iese mai castigat
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Scamosatule citeaza si tu postul care te-a enervat sau nu mai intra mahmur pe forum.Sa mor daca inteleg cu cine te certi...
 

DeletedUser9326

N-ai o treaba :)
Nu cred ca exista nimeni care sa nu fi folosit scripturi ilegale dintre cei ce au jucat la top mai ales pe lumile de la ro40 incoace.
Nici tu, nimeni din fame nu este curat.
La fel in toate echipele.
Taci te rog si nu mai iesi pe aici sa pari ce nu esti, un nevinovat sau blank cand vine vorba de astea.
Prostia nu stiu de care parte este. Eu am postari decente si nu ma ascund deloc dupa cuvinte sau alte chestii. De la dusman la prieten am ajuns cu multi si si-au schimbat parerea despre mine mai ales jucand cu mine.

Din nou demonstrezi ca vorbeste gura fara tine. Vezi de ce te compara lumea cu Prostea ?
Cunosc cel putin 3 persoane care au jucat la top si au si terminat in top fara sa fi folosit scripturi ilegale. Iti pare greu sa crezi una ca asta, nu ? Nici macar nu sunt curios daca crezi sau nu, cine stie, cunoaste.
Asta pe langa faptul ca pe unde te-am prins pe harta atat pe tine cat si pe papaya, mno, s-a produs o extorsiune a unui degajament si ati disparut.

Nu discut cu subalterni.
Cata arogantaaa =))))))
Bai si cand te aud cu replica aia a ta ca nimeni nu se va putea ridica la nivelul tau, stau si ma intreb, tu vezi macar cat de prost esti ? efectiv da pe afara.
Vii pe aici si te lauzi singur cu ce ai facut tu si ca cine esti atat pe joc cat si in viata de zi cu zi. Chiar nu ne intereseaza de ceea ce faci tu in viata reala desi auzisem ca ai un metru si-un bocanc, ziceau baietii din comunitate ca datorezi bani altora si ai si tepuit pe cativa de ppuri. Cat despre realizarile de pe acest joc adunate de pe toate conturile pe care ai activat nu prea demonstreaza nimic.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Din nou demonstrezi ca vorbeste gura fara tine. Vezi de ce te compara lumea cu Prostea ?
Cunosc cel putin 3 persoane care au jucat la top si au si terminat in top fara sa fi folosit scripturi ilegale.

WHAT THE hack? Cine cine???????????????? zi neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 

Blabla199323

member
Scor reacție
0
Scuze...ai cumva iarasi o depresie ? De ce nu te asculta grigo sau ceilalti din conducerea DTW ?
Acelasi joc il ai...activitate 2-3 zile, inactiv 7-8. Pasivitate la multe actiuni. Vorba lunga peste tot si plimbaret.
Nu cred ca e cineva care sa nu-ti cunoasca jocul sau ceea ce esti.
Nu iau apararea DTW, doar spun ce esti si ca nu ai cum sa faci parte din nici o echipa de top pentru ca sunt sute de jucatori ca si tine probabil.
1.Te bagi singur in o discuție care nu ai treaba,nu te interesează pe tine ce fac eu ,pe jocul asta și activitatea mea
2.Sunt satul de atâtea fete meschine,că a ta sau --grigo--, sunteți oamenii ,fara caracter, lipsit de orgoliu,care ar pupa pe oricine în fund sa câștige,in timp ce va goniți vechii colegii,și așa o să fie tot timpul fiindcă sunteți instabili psihici, minți să ajungeți la , niște interse...
3 Activitatea mea,a fost execlenta,am trimis atât și deff,am si atac la toate acțiunile,dar cine mă cunoaște cu adevărat ,cum sunt ,nu se lasă mințit de oameni că tine sau --grigo-- aveți multe în comun
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
1.Te bagi singur in o discuție care nu ai treaba,nu te interesează pe tine ce fac eu ,pe jocul asta și activitatea mea
2.Sunt satul de atâtea fete meschine,că a ta sau --grigo--, sunteți oamenii ,fara caracter, lipsit de orgoliu,care ar pupa pe oricine în fund sa câștige,in timp ce va goniți vechii colegii,și așa o să fie tot timpul fiindcă sunteți instabili psihici, minți să ajungeți la , niște interse...
3 Activitatea mea,a fost execlenta,am trimis atât și deff,am si atac la toate acțiunile,dar cine mă cunoaște cu adevărat ,cum sunt ,nu se lasă mințit de oameni că tine sau --grigo-- aveți multe în comun

Du-te si ia-te de mana cu astia din DK :)))))))))
Copie fidela a lor parca esti =)))))))))))))
Auzi grigo ce zice asta de noi =))))))))))))))))))))))))
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Din nou demonstrezi ca vorbeste gura fara tine. Vezi de ce te compara lumea cu Prostea ?
Cunosc cel putin 3 persoane care au jucat la top si au si terminat in top fara sa fi folosit scripturi ilegale. Iti pare greu sa crezi una ca asta, nu ? Nici macar nu sunt curios daca crezi sau nu, cine stie, cunoaste.
Asta pe langa faptul ca pe unde te-am prins pe harta atat pe tine cat si pe papaya, mno, s-a produs o extorsiune a unui degajament si ati disparut.


Cata arogantaaa =))))))
Bai si cand te aud cu replica aia a ta ca nimeni nu se va putea ridica la nivelul tau, stau si ma intreb, tu vezi macar cat de prost esti ? efectiv da pe afara.
Vii pe aici si te lauzi singur cu ce ai facut tu si ca cine esti atat pe joc cat si in viata de zi cu zi. Chiar nu ne intereseaza de ceea ce faci tu in viata reala desi auzisem ca ai un metru si-un bocanc, ziceau baietii din comunitate ca datorezi bani altora si ai si tepuit pe cativa de ppuri. Cat despre realizarile de pe acest joc adunate de pe toate conturile pe care ai activat nu prea demonstreaza nimic.

Bai nemernic mic si guraliv ce esti :))))))
Vorbesc cat vreau atata timp cat imi permit cu astfel de trogloditi ca tine.
Ce sa ne prinzi pe harta ? Cand si unde ne-ati dat noua cu harta in cap ? Ca sa dai cuiva cu harta in cap e ceva munca de dus. Iar voi nu stiti sa castigati in fata nimanui fara tradari maxime, fara jocuri de culise sau backstabburi de toata jena.
In ce vise ?
Ultimele realizari ale voastre sunt doar certurile, scindarile, discutii negative la adresa oricui, autobanari pentru ca va dadea DTW cu harta in cap. Cine este FAME ? Pai toata lumea stie ce puteti juca si ce faceti.
Castigatori de lumi...da. Fara scripturi...da. Fara interne. Da. Ba ma lasi ?
Eu nu am fost blocat niciodata pentru scripturi ilegale bai gustere cu nas de carpa.
Stati dreaq in banca voastra si nu mai iesiti pe aici sa suferiti pe burta goala.
Pai voi daca va arat eu culoarea verde...voi ziceti ca e rosu. Daca va arat 1 deget, voi vedeti 4.
Despre ce vorbim ?
Sunteti prea...nici nu mai am cuvinte cum sa va descriu eu sau altii.
Detaliati lumii ce ati facut pe ro70...cum v-ati dus la DTW sa cersiti invitatii. Mai mai sa mai puneti o realizare la profil :)))))))))))
Bai lesinatilor...e plin serverul de antropoizi ca voi.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Vezi atașament 2457

Mai degraba mega miloaga bai elite...daca stii ce zic

Ce milogeala observi aici ?
Vrei sa-ti dau eu mesajele voastre unde va injositi in ultimul hal sa vina lumea sa joace cu voi ?
Spuneti lumii ce panicati sunteti de cand ati aflat ca intra si REVO pe speciala.
V-ati dat comenzi pe emag la pampersi de s-a blocat siteul.
Stai ma cuminte cu textele astea si tu...vezi ca ti-a luat Mihaela sat. Hercule mic si guraliv. Tu vrei si spui ca te bati la nivel inalt cand n-ai o treaba cu jocul ? Stai dreaq in banca ta ca te domina Mihaela =)))
 
Scor reacție
0
Du-te si ia-te de mana cu astia din DK :)))))))))
Copie fidela a lor parca esti =)))))))))))))
Auzi grigo ce zice asta de noi =))))))))))))))))))))))))

Ba , n-am ce zice,pe tine te-a nimerit. Da tu esti mult prea imbecil sa realizezi asta :)))))))))))). Tine-ti blindajele aproape Elite ca maine iar pica cerul pe voi
 
Ultima editare:

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Ba , n-am ce zice, te-a nimerit. Da tu esti mult prea imbecil sa realizezi asta :)))))))))))). Tine-ti blindajele aproape Elite ca maine iar pica cerul pe voi

Te-a scos cainele afara din casa cumva si ai vazut si tu lumina zilei ?
Despre ce cer vorbesti ?
E normal sa fim atacati. Ce vezi asa special la ceea ce faceti voi ?
Vezi ca ai muci la nas...nu mai da cu limba.
 
Scor reacție
0
:)))da mesajele sa vad si eu unde ma milogesc daca tot arunci cu vorbe aiurea

Iti dai seama ca ati luat 1 sat cand de 3 /-saptamani debea e logat contul nu ?:))))

Nivel inalt tu ? Uita te la razboaie si vezi ca eu cu 100k pct am mai multe sate de la dusmani decat tu cu 1mil de pct:))))ti as pune poze dar degeaba cu tine...

Cum v ati nimerit toti in echipa aia doamne, ca pe fiecare lume ati fost covoare...
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Bai nemernic mic si guraliv ce esti :))))))

Eu nu am fost blocat niciodata pentru scripturi ilegale bai gustere cu nas de carpa.
Nu stiu pentru ce , dar poate ne spui tu de ce ai luat atatea banuri incat joci pe alt cont sau era ceva de genul "adminii e rai si te vaneaza " ....nu tu recunosteai un pic cam ofticat aici pe extern ,la un moment dat ,ca te-au banat pentru ca te-au prins cu multicont , pentru ca domnle pentru echipa ta ,incalci orice regula al jocului ? Iar in circulara aia de 4 pagini in care te plangeai ca te-au banat iar , inainte sa te muti pe alt cont , pentru ce era ? cont suport si era banul numarul "x" ? :rolleyes:
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Nu stiu pentru ce , dar poate ne spui tu de ce ai luat atatea banuri incat joci pe alt cont sau era ceva de genul "adminii e rai si te vaneaza " ....nu tu recunosteai un pic cam ofticat aici pe extern ,la un moment dat ,ca te-au banat pentru ca te-au prins cu multicont , pentru ca domnle pentru echipa ta ,incalci orice regula al jocului ? Iar in circulara aia de 4 pagini in care te plangeai ca te-au banat iar , inainte sa te muti pe alt cont , pentru ce era ? cont suport si era banul numarul "x" ? :rolleyes:

Niciun cont suport
Niciun script
Niciun multicont
Stai jos ! Ai 3...degeaba vorbeste lumea cu voi ca le stiti pe ale voastre de la gura lumii.
Luati-va unii dupa altii...imprastiati maro peste tot.
Inveseliti-va reciproc :)
Fereasca !
 
Sus