HATE! ; =NG= ; kill v.s. Zig?!?

DeletedUser49366

cum am mai zis fapte..nu vorbe ..si fa un total de trupe off in tribu tau si vezi daca reusiti toti sa ma intreceti..pana atunci nu te mai lauda cu ceva ce nu poti realiza ;)
 

DeletedUser32965

Am bagat un tren pe unu din kill mai devreme. E on ? a cerut sprijin ?
 

DeletedUser32965

Pai dai acolo la razboaiele tribului, apoi la statistici..si te uiti la aia care au luat sate de la alianta voastra de 20 de triburi :)
si..sigur sunt pe prima pagina :))

Eu nu te vad deloc acolo...tu pe unde esti ? sau nu esti deloc in clasament ? :))
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Pai dai acolo la razboaiele tribului, apoi la statistici..si te uiti la aia care au luat sate de la alianta voastra de 20 de triburi :)
si..sigur sunt pe prima pagina :))

Eu nu te vad deloc acolo...tu pe unde esti ? sau nu esti deloc in clasament ? :))

Ssssssttttttttttt.....ca patiti ca Tupeu!

Z
I
G

Z
E
R
O
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Tu cate sate ai luat din Zig?
Eu vad ca ai luat doar o interne si te dai rotund pe aici, pe forum :)))

Aia 4 de langa el pe care i-am demolat pana au urmat marele ******* sef pe harta nu se pun? Tu cate sate ai luat din KILL de faci pe smecherul pe aici?

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32965

Nu stiu ce teroare si pe unde ai facut tu, nu stiu ce jumatate de harta ai demolat tu acolo.
N-am auzit nimic.
Dar cand ma uit pe tw stats, vad ca ai innobilat o interna.
Daca te uiti la mn pe tw stats, se vede ca am innobilat un coleg de-al tau din alianta de 20 de triburi si altul..a dat inceput nou inainte sa ajunga ultimul nobil :))) ( se practica astea la voi..gen il concediati inaitne sa le fie innobilate satele sau dau inceput nou..ca sa nu apara la statistica :)))
 

DeletedUser13059

avand in vedere ca tot se apropie craciunul, iar acest razboi este unul fosrte interns, la titlu nu merge Razboiul Gloabelor ? (suna mai bine decat razboiul globuletelor)


EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Din pacate ma simt nevoit sa intervin pentru calmarea spiritelor si racorirea unora care au nevoie de o binemeritata pauza pe forum.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Atâta activitate pe extern nu a mai fost de multa vreme :)))
Ce ai făcut Spartacus, te-au băgat ăștia la bulau? :))))
Cum merge războiul, ceva distrugeri in masă?
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
avand in vedere ca tot se apropie craciunul, iar acest razboi este unul fosrte interns, la titlu nu merge Razboiul Gloabelor ? (suna mai bine decat razboiul globuletelor)


EDITAT DE TT


bre, usor, ca mai e pana la craciun :D
mai lasa sa mai fie niste vara ca nu imi place frigul :))
 
Sus