Discutii libere SP19 !

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
L-ati prostit pe borzesti sa vina sa joace cu voi
Pe theora la fel
Pe sn la fel
Toti acum isi musca unghiile pentru ca stiu ca au gresit
Sunteti, ati fost si o sa fie mereu o carte pierzatoare echipa voastra
 

BoDo-.-

member
Scor reacție
0
Ba Elite tu vorbesti din experienta ta de pe 70 ? Aici faci la fel tu blindat si restu de pe langa tine stau la splituri :)) si mai vorbesti de colegialitate ! Esti 0 ca jucator sa nu mai vorbesc de conducator !
 

DeletedUser48785

Voi nu aveti o strategie
Voi nu aveti conducere
Nu aveti tactica de echipa
Nu aveti colegialitate
La voi conteaza doar 8-10 jucatori
Restul pluton...planton sau cum vrei tu sa o iei
Cu revo, da...alaturi de noi, o parte din ei
Altceva ?
Zmeilor !!!

De ce nu avem conducere?
De ce nu avem strategie?
De ce crezi TU ca nu avem colegialitate?
De ce crezi ca la noi conteaza 8-10 jucatori?
ARGUMENTEAZA.

Arunci cu cuvinte in stanga si dreapta fara sa ai o baza pe care sa te axezi. La fel as putea si eu sa zic de voi ca sunteti praf ca v-am prins cu atacurile in sate la organizate, dar mai mult de atat nu am. Tu habar nu ai sa legi 2-3 fraze si sa fie cursive si comentezi de noi, tipic. :confused:
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
De ce nu avem conducere?
De ce nu avem strategie?
De ce crezi TU ca nu avem colegialitate?
De ce crezi ca la noi conteaza 8-10 jucatori?
ARGUMENTEAZA.

Arunci cu cuvinte in stanga si dreapta fara sa ai o baza pe care sa te axezi. La fel as putea si eu sa zic de voi ca sunteti praf ca v-am prins cu atacurile in sate la organizate, dar mai mult de atat nu am. Tu habar nu ai sa legi 2-3 fraze si sa fie cursive si comentezi de noi, tipic. :confused:

Eu cred ca sunt idolul vostru :)
Si atunci cand nu joc vorbiti de mine :)))
Vezi la teslaru blindaje
Vezi la lucifer la fel
Vezi pe la altii la fel pe la voi
Pe urma sa vorbesti de mine
Si da...si eu si inca 200 va spunem ca sunteti jenanti cum v-ati prezentat
Conan in semn de protest vrea sa dea stergere. Sa fie solidar cu voi :)))
Pai daca eu nu leg 2 fraze sau ce mai indrugi pe acolo tu...ce poti spune despre voi ca la fiecare postare e inclus numele meu. Dar repet...eu sunt cea mai mica problema a voastra. Cea mai mare sunteti voi...apoi vine echipa care joaca impotriva voastra
Intrebati-va valorile cum e sa piarda suporti la adversar si sa faca ticket ca a innobilat cont suport :)))))
Bai sunteti sub orice critica...
Bodo...analizeaza te rog cap-coada ro70 si ai sa intelegi tot. Nu e nevoie sa spun nimic. Pentru mine a vorbit harta. Niciun trib nu poate juca contra la 3/4 din harta si sa tina granite intacte sau sa diminueze pierderile. Am spus si recunosc ca dtw a jucat exemplar iar dk culege roadele impreuna cu ei. Dk niciodata nu poate emite pretentii la castigarea unui razboi 1 vs 1 nici cu un trib de duzina. Pentru ca nu poate.
Daca mai aveti ceva pe ordinea de zi ma anuntati pe joc.
Aici intru rar cand imi zic colegii sa va mai agit un pic :)))
 

hary10

member
Scor reacție
1
Eu cred ca sunt idolul vostru :)
Si atunci cand nu joc vorbiti de mine :)))
Vezi la teslaru blindaje
Vezi la lucifer la fel
Vezi pe la altii la fel pe la voi
Pe urma sa vorbesti de mine
Si da...si eu si inca 200 va spunem ca sunteti jenanti cum v-ati prezentat
Conan in semn de protest vrea sa dea stergere. Sa fie solidar cu voi :)))
Pai daca eu nu leg 2 fraze sau ce mai indrugi pe acolo tu...ce poti spune despre voi ca la fiecare postare e inclus numele meu. Dar repet...eu sunt cea mai mica problema a voastra. Cea mai mare sunteti voi...apoi vine echipa care joaca impotriva voastra
Intrebati-va valorile cum e sa piarda suporti la adversar si sa faca ticket ca a innobilat cont suport :)))))
Bai sunteti sub orice critica...
Bodo...analizeaza te rog cap-coada ro70 si ai sa intelegi tot. Nu e nevoie sa spun nimic. Pentru mine a vorbit harta. Niciun trib nu poate juca contra la 3/4 din harta si sa tina granite intacte sau sa diminueze pierderile. Am spus si recunosc ca dtw a jucat exemplar iar dk culege roadele impreuna cu ei. Dk niciodata nu poate emite pretentii la castigarea unui razboi 1 vs 1 nici cu un trib de duzina. Pentru ca nu poate.
Daca mai aveti ceva pe ordinea de zi ma anuntati pe joc.
Aici intru rar cand imi zic colegii sa va mai agit un pic :)))

Nu stiu ce a vorbit harta pentru tine,probabil esti surd si nu ai auzit-o cum trebuie,DK nu doar ca v-a batut,v-a spulberat pe lumea 70.In 4 luni de zile voi nu ati avut nici macar odata un sat pe plus,statisticile sunt clare si nu mint.Cand mai visezi noaptea,inainte sa ne povestesti noua ce ai visat am sa te rog sa si argumentezi cu dovezi.
 

BoDo-.-

member
Scor reacție
0
Normal ca nu ai sa recunosti niciodata ca ai fost invins de dk .Tu pe 70 te-ai batut cu dtw direct :))! Bai baiete cand tribul tau va castiga o lume 1vs1 cu alt trib atunci sa vorbesti !Pana atunci ciocu mic si joc de glezne !
 

HYWYK

member
Scor reacție
0
Vezi ca a pus cineva statistica DK vs NIP pana sa se rupa B.W/Angels si ce nume mai aveau aliatii tai.Daca nu stii sa o interpretezi/intelegi te pot ajuta eu cu cateva desene, sunt expert in Paint cum esti tu la dat organizate.Mai stii cand ai venit la mine pe vremea Avenge sa intram in NIP sa rupi tu DK in doua? ai rupt fix... :))
Ia spune si aici cum la fiecare organizat aveai blindaje si pe restul colegilor ii lasai sa joace la splituri/recuperari :))
Cat despre speciala, nu mai aveti litere prin alfabet sa puneti la academii.Incearca si cu caractere chinezesti.
 

M A D M A N

member
Scor reacție
0
De ce nu avem conducere?
De ce nu avem strategie?
De ce crezi TU ca nu avem colegialitate?
De ce crezi ca la noi conteaza 8-10 jucatori?
ARGUMENTEAZA.

Arunci cu cuvinte in stanga si dreapta fara sa ai o baza pe care sa te axezi. La fel as putea si eu sa zic de voi ca sunteti praf ca v-am prins cu atacurile in sate la organizate, dar mai mult de atat nu am. Tu habar nu ai sa legi 2-3 fraze si sa fie cursive si comentezi de noi, tipic. :confused:

La asta " De ce crezi ca la noi conteaza 8-10 jucatori? iti raspund eu contul "S A M E E R" a fost dat afara pe motiv ca a dat niste poze lui flafy de pe conferinta skype cea ce nu e adevarat si nu are nimeni nici macar o dovada
dar daca nu esti prieten cu conducerea sau esti prieten cu altii din alte triburi asta te poate costa ...
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Hary...bodo
Nu am spus ca nu a contat dk
Noi aparam si nordul cand inca erau jucatori acolo...noi aparam k55 si k54 plus marginile. Despre ce vorbiti aici?
Nimeni nu poate juca asa niciodata. Noi ne-am bazat pe tribul din nord ca pot tine liniile acolo. S-a dovedit ce a urmat de multi banuite. Asta este. Ce vrei sa facem acum? S-au pierdut alte razboaie in 3 zile...ca am rezistat 1 luna sau 3 sau 4 nici nu mai conteaza. Am pierdut in fata dtw dk. Ce am spus altceva?
Nici nu mai conteaza statistici sau alte chestii pt ca v-ati facut si jocul de culise exemplar cu mega tradarile din toate zonele.
Bun...
Aici e speciala. A fost ultimul post offtopic.
Va rog sa va reveniti din euforia ce va cuprinde si sa discutam despre lumea actuala.
Se poate si un pic de discernamant in anumite postari de-ale voastre...hai fortati un pic fanii mei :)))
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Ba elite, eu nu înțeleg de ce mai vorbești când vezi ca toți îți știu calitatea.. toți îți știu caracterul.. au ajuns oamenii sa te înjure și pe Facebook.. aici nu mai zic.. eu zic sa te uiți un pic la caracterul tău mai amănunțit.. ești privit urat din toate părțile.. și nu pentru ca ești bun cum crezi tu ca esti sau cum te mai crezi tu ca esti.. te privesc oamenii urat pentru ca esti un mare gunoi.. îmi pare rău, dar adevarul doare.. eu zic sa-ți vezi acolo de alea 100 triburi ale tale și lasă-ne pe noi sa "pierdem" (așa cum zici tu) in liniște fără poveștile tale.. sincer, am început sa te compar cu Hans Christian Andersen.

P.S. Nu ma așteptam ca Revo, zisul trib Revo sa ajungă academia NiP.. și mai rău, sub conducerea lu just elite.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Vezi ca a pus cineva statistica DK vs NIP pana sa se rupa B.W/Angels si ce nume mai aveau aliatii tai.Daca nu stii sa o interpretezi/intelegi te pot ajuta eu cu cateva desene, sunt expert in Paint cum esti tu la dat organizate.Mai stii cand ai venit la mine pe vremea Avenge sa intram in NIP sa rupi tu DK in doua? ai rupt fix... :))
Ia spune si aici cum la fiecare organizat aveai blindaje si pe restul colegilor ii lasai sa joace la splituri/recuperari :))
Cat despre speciala, nu mai aveti litere prin alfabet sa puneti la academii.Incearca si cu caractere chinezesti.

Numara te rog toate triburile voastre si o sa fi uimit la ce rezultat ajungi
Despre ce vorbesti?
Sa ne bata jderii...si mai multi si degeaba sunt ? Sau cum?
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Ba elite, eu nu înțeleg de ce mai vorbești când vezi ca toți îți știu calitatea.. toți îți știu caracterul.. au ajuns oamenii sa te înjure și pe Facebook.. aici nu mai zic.. eu zic sa te uiți un pic la caracterul tău mai amănunțit.. ești privit urat din toate părțile.. și nu pentru ca ești bun cum crezi tu ca esti sau cum te mai crezi tu ca esti.. te privesc oamenii urat pentru ca esti un mare gunoi.. îmi pare rău, dar adevarul doare.. eu zic sa-ți vezi acolo de alea 100 triburi ale tale și lasă-ne pe noi sa "pierdem" (așa cum zici tu) in liniște fără poveștile tale.. sincer, am început sa te compar cu Hans Christian Andersen.

P.S. Nu ma așteptam ca Revo, zisul trib Revo sa ajungă academia NiP.. și mai rău, sub conducerea lu just elite.

Esti in delir amice :)))
Stai asa sa iti comand o batistuta pe emag sa iti stergi lacrimile si nasul
Vezi ca sunteti adunate 18 triburi impotriva noastra
Daca stau bine sa analizez eu cu baietii din revo am castigat lumi pe care tu probabil o sa le invidiezi asa cum o faceti voi fratii jderi.
Nu ma intereseaza absolut deloc caracterizarile tale sau ale celor din echipa voastra.
Ai mei sunt cu mine...nu e nevoie sa imi prezinte calitatile umane cineva.
La ultima intalnire am fost vreo 20 si ceva. Trebuia sa fim mai multi. L-a sunat lumea si pe DICKsie sa vina sa stea sa bea o bere cu noi dar bineinteles ca nu a vrut sa vina.
Va asteptam pe voi insa astia din Bucuresti din echipa voastra sa veniti sa spunem lucrurilor pe nume face to face. Nu pe net ca pisoii.
Smardoilor :)))
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Ba prietene, tu cu cine crezi ca vorbești? :))) ce-s cu amenințările astea?
Nu știam ca ești vreun Bruce Lee dar așa ca o carte de vizita te aștept la Mediaș boss.. dar sa veniți vreo 30-50 ca dacă nu e degeaba.
Smardoiule
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Voi ăștia din NiP sunteți cam agresivi ma.. stiu ca pe joc sunteți ninjalai, dar nu știam ca și-n realitate sunteți.. mi-e și frica, sincer.
 

DeletedUser48785

La asta " De ce crezi ca la noi conteaza 8-10 jucatori? iti raspund eu contul "S A M E E R" a fost dat afara pe motiv ca a dat niste poze lui flafy de pe conferinta skype cea ce nu e adevarat si nu are nimeni nici macar o dovada
dar daca nu esti prieten cu conducerea sau esti prieten cu altii din alte triburi asta te poate costa ...

Informeaza-te mai bine!

Numara te rog toate triburile voastre si o sa fi uimit la ce rezultat ajungi
Despre ce vorbesti?
Sa ne bata jderii...si mai multi si degeaba sunt ? Sau cum?

Ia sa vedem aici la familii de triburi..
NIP: 11 triburi (asta pe principala ca nu mai stau sa dau pe a doua pagina)
REVO: 4 triburi mi se pare ca au fost sau 5
---------------------
15 triburi inamice, da?

JDERII: 5 triburi
LEG + END: 5 triburi

Nu stiu ce matematica ai invatat tu, dar credeam ca e aceeasi pentru toti :D ..
 

karlos

member
Scor reacție
0
Ba elite, eu nu înțeleg de ce mai vorbești când vezi ca toți îți știu calitatea.. toți îți știu caracterul.. au ajuns oamenii sa te înjure și pe Facebook.. aici nu mai zic.. eu zic sa te uiți un pic la caracterul tău mai amănunțit.. ești privit urat din toate părțile.. și nu pentru ca ești bun cum crezi tu ca esti sau cum te mai crezi tu ca esti.. te privesc oamenii urat pentru ca esti un mare gunoi.. îmi pare rău, dar adevarul doare.. eu zic sa-ți vezi acolo de alea 100 triburi ale tale și lasă-ne pe noi sa "pierdem" (așa cum zici tu) in liniște fără poveștile tale.. sincer, am început sa te compar cu Hans Christian Andersen.

P.S. Nu ma așteptam ca Revo, zisul trib Revo sa ajungă academia NiP.. și mai rău, sub conducerea lu just elite.

Stimabile, esti in eroare! Daca 5-6 jucatori din Revo au ales sa continue pe lumea aceasta asta nu inseamna ca poti cataloga un trib dupa bunul tau plac.
Cei care vor continua aici nu vor face nimic altceva decat sa va puna bete in roate si atat. Mizeriile care s-au intamplat pe aceasta lume ne lasa un gust amar si aici ma refer la implicarea unor factori externi in aceasta speciala, care nu au facut altceva decat sa va ajute cu orice mijloace.
 
Sus