Discutii libere L72 !

DeletedUser4270

Pe cine am tradat bai *******? Ca nu mai vreau sa joc cu ****** ca voi? Era mai bine sa intru in Glory si sa va las fara sate sa vezi cum taceai ca un ********* acuma. Ex l66 aAa

Pe voi va freaca grija de alti.. ar trebui sa va preocupe Glory ca pierdeti sate.

Vau plecat toti jucatori ******, vau bagat propi jucatori la interne atat de napi sunteti :)) ciocu mic capu la cutie si luati sate din Glory ca sunteti pe - ********* deabea atuncea sa iesiti p extern ca pana acuma sunteti cel mai ******* trib d p harta.

EDITAT DE TT.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4270

Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
Sat 6 (455|517) K54 665 Barbar marakesh [kill] 2019-11-04 15:53:00
Sat 1 (433|506) K54 432 Barbar marakesh [kill-f] 2019-10-26 15:39:08
Sat 4 (443|508) K54 689 Bad Boys marakesh [kill-f] 2019-10-15 13:11:17
Sat 5 (461|521) K54 235 Barbar marakesh [kill-f] 2019-10-14 02:17:43
Sat 3 (442|509) K54 890 Barbar marakesh [kill-f] 2019-10-12 10:05:32
Sat 2 (445|509) K54 534 Grandmaster [Musc] marakesh [kill-f] 2019-10-12 01:13:41

Barbarule:)))) tu te-ai trezit sa vb ? Miar fi rusine sa ies pe extern in locu tau ******:D

Ca tine e toata conducerea kill, interne si barbare vezi tw stats..

EDITAT DE TT.
 
Ultima editare de un moderator:

cptpiticu

member
Scor reacție
0
bai Aladine esti penibil. Ce cauti sa joci pe ro daca nu esti apt a scrie romaneste... Pe langa astea, esti un jucator de nimic care umbli numai cu mioloaga: "am scos un nobil ai 3 sa ma ajuti cu interna aia?" Bravo asa demonstrezi cat esti de bun intr-un joc de echipa. 0 implicare, numai minciuni spui! Ne-am luat toti de tine ca cersesti mereu interne si te-a durut adevarul, te-ai refugiat in nwo. Inca putin si pleci in glory. Vei fi mancat de ei la fel cum a patit Adry, alt jucator de 2 lei care nu a fost in stare sa faca ceva pe cont propriu, care a trait doar din interne si care s-a suparat cand i-a fost spus adevarul.

Revenind la tine, crezi ca daca ai bagat 50k pp-uri sai cate zeci oi fi bagat esti un jucator bun? Pe speciala nu ai supravietui 2 saptamani dupa caderea protectiei:))
 

DeletedUser4270

bai Aladine esti penibil. Ce cauti sa joci pe ro daca nu esti apt a scrie romaneste... Pe langa astea, esti un jucator de nimic care umbli numai cu mioloaga: "am scos un nobil ai 3 sa ma ajuti cu interna aia?" Bravo asa demonstrezi cat esti de bun intr-un joc de echipa. 0 implicare, numai minciuni spui! Ne-am luat toti de tine ca cersesti mereu interne si te-a durut adevarul, te-ai refugiat in nwo. Inca putin si pleci in glory. Vei fi mancat de ei la fel cum a patit Adry, alt jucator de 2 lei care nu a fost in stare sa faca ceva pe cont propriu, care a trait doar din interne si care s-a suparat cand i-a fost spus adevarul.

Revenind la tine, crezi ca daca ai bagat 50k pp-uri sai cate zeci oi fi bagat esti un jucator bun? Pe speciala nu ai supravietui 2 saptamani dupa caderea protectiei:))

8
Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
008 (449|523) K54 5,569 Adry69 [4GL1] cptpiticu [kill] 2019-11-05 08:45:29
007 (440|510) K54 2,214 romulus123 cptpiticu [kill-f] 2019-10-29 21:04:44
006 (450|524) K54 6,510 Spartacus [kill] cptpiticu [kill-f] 2019-10-29 06:36:32
005 (450|538) K54 2,291 vanzatoru [kill-c] cptpiticu [kill-f] 2019-10-24 03:24:03
004 (417|534) K54 5,023 michi32 [ELITA] cptpiticu [kill-f] 2019-10-21 22:11:22
004 (417|534) K54 5,023 cptpiticu [kill-f] cptpiticu [kill-f] 2019-10-21 22:11:22
003 (441|510) K54 3,646 Bad Boys cptpiticu [kill-f] 2019-10-14 23:34:50
002 (442|511) K54 3,659 carlodava [Dwn] cptpiticu [kill] 2019-10-09 02:41:00

Altu ce traieste din interne. Stai jos 4.

Voi nici nu stiti pe ce planeta traiti, verificativa cu TW stats, asta daca ati invatat sal folositi:))))

Traiti intro iluzie in capu vostru ca pe Harta sunteti 0 barat.

Mai bine sa taci sa lasi impresia ca esti destept decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu :D

Voi il faceti si pe TW stats mincinos ( facepalm ) :)))))

Next
 
Ultima editare de un moderator:

cptpiticu

member
Scor reacție
0
ma baiatule daca te uiti am 1 sat din dwn fost zig, 1 din asasini de elita si unu din glory. M-am spart pentru toate in actiuni de ale tribului. Tu nu te-ai spart pentru nimic, 0 barat esti si 0 barat vei fi mereu. Totusi, te mai intreb inca o data, ce cauti pe ro? Nu ti-a placut scoala si ai plecat in ibiza...joaca frate pe spania ca probabil ai uitat limba romana
 

cptpiticu

member
Scor reacție
0
maxim 5 zile o sa mai ai sate, dupa fugi pe 73 sa iti bagi si acolo banii facuti din vanzarea lucrurilor pe care le consumi...stii la ce ma refer:))
 

DeletedUser4270

inca imi aduc aminte cand ti-a facut o interna split si faceai spume pe what's app:))))

De nervi le-am luat 2 sate la Zig:D

Spliturile mi le-ati facut voi ca ala care mati pus sal atac se intampla sa fíe intemeietoru vostru d p l61 pe care toti il cunoasteti. Colegi ****** ce sunteti.

Dute vb cu TW stats si convingel ca esti bun:) noi astia care stim sal folosim nu bagam in seama ****** ca tine.
Pa

EDITAT DE TT.
 
Ultima editare de un moderator:

cptpiticu

member
Scor reacție
0
de nervi ai luat doua sate gol golute din zig. Cum am mai spus, nu te-ai spart niciodata. Am uitat ca tie trebuie sa iti spun cate un lucru pe rand ca te pierzi si nu poti sa raspunzi la mai multe in acelasi timp
 

DeletedUser4270

de nervi ai luat doua sate gol golute din zig. Cum am mai spus, nu te-ai spart niciodata. Am uitat ca tie trebuie sa iti spun cate un lucru pe rand ca te pierzi si nu poti sa raspunzi la mai multe in acelasi timp

Daca ai sti sa folosesti TW stats ai vedea cati inamici invinsi am crescut cand am luat satele ale, dar tu esti mult prea destept:D
 

DeletedUser4270

Gata nu ca mai bag in seama ca sa convins deja lumea cat va duce capu. Il faceti pe TW stats mincinos :)))
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Bai fratilor este comedie intreaga sa citesti pe aici , care mai de care jucatori cu tot cu muschi pe ei, altii cu semnatura satele mele, watcherica de sub masa cu 2 sate (cum nu stiti care? ala care in 68 isi baga si isi scotea din ursul tot ce avea si visa sa puna mana pe 2019). Unii nu au inteles si o ia prea personal cu jocul asta, ce viseaza noapte spun ziua desi ei sunt analfabeti mai dihai decat Dancila.
Consider ca aici e maxim caterinca pe marginea jocului, pentru asta respect Varul !
Restul sunt extremisme de prost gust si ii caracterizeaza pe unii drept apartinatorii regnului animal, familia nevertebrate!
 

cptpiticu

member
Scor reacție
0
bravo aladine, ai demonstrat inca o data ca nu esti capabil sa iei sate de la inamici... 10 barbare, congratz, ce pot sa mai spun legat de tine
 

DeletedUser4270

bravo aladine, ai demonstrat inca o data ca nu esti capabil sa iei sate de la inamici... 10 barbare, congratz, ce pot sa mai spun legat de tine

Dute ma veziti de muci tai agariciule:)) nu teai saturat sa te fac ras ? vezi TW stats jucatori top ;) si o sa mai iau inca 20 ca am nobili fara numar :D na ofticate

O sa vad luni dimi cat de jucator esti, vezi ca ai treaba agariciule:)

Cat de prosti sa fiti, va mai plecat un jucator care o crescut pe interne voastra ( facepalm ) va bateti singuri
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47542

Seara buna tuturor !

Rakanishu, scrie-mi, te rog, cine admineaza aceasta lume de joc ?

Era sa uit, mai am o mare rugaminte, tu sau altcineva din conducerea serverului " triburile.ro" sa-mi explice articolul 4 ( conturi ) , alineatul 12 , din regulamentul serverului " triburile.ro". Eu am recitit regulamentul de joc si.....se pare ca nu l-am aprofundat suficient !

" Nu este permis să vă ascundeți identitatea, originea sau orice alte informații legate de dvs. sau de contul dvs. Încălcarea acestei reguli poate duce la sancțiuni sau excluderea din joc. Dreptul unui jucător la confidențialitate în fața altor jucători ( folosirea unui nume de joc anonim ) nu este afectat de această regulă! "


Imi cer scuze pentru ignoranta de care dau dovada !

Cu mii de multumiri anticipate

Nicolae ( 380Volti)


P.S.

Am scris o parte din denumirea jucatorului si numele complet al utilizatorului, sper sa nu fi incalcat vreo regula !
 

cptpiticu

member
Scor reacție
0
Dute ma veziti de muci tai agariciule:)) nu teai saturat sa te fac ras ? vezi TW stats jucatori top ;) si o sa mai iau inca 20 ca am nobili fara numar :D na ofticate

O sa vad luni dimi cat de jucator esti, vezi ca ai treaba agariciule:)

Cat de prosti sa fiti, va mai plecat un jucator care o crescut pe interne voastra ( facepalm ) va bateti singuri

du-te*
vezi-ti*
mucii*
oftica-te*
v-a*

ma mir ca ai reusit sa scrii totusi un paragraf fara greseala. Iesi si joaca pe spania la tine acolo ca ai plecat la cules morcovi cu stii tu ce si se pare ca iti place ca nu mai dai pe acasa
 
Sus