Lumea 73, barfe, certuri, aliante, prietenii, razboaie si luna cadourilor

Adenauer

member
Scor reacție
105
Hello, deoarece m-am intors in comunitatea triburilor si am aruncat o privire pe forumul extern, am observat linistea (uneori perturbata) de GIcu` Mentosanu` si alti "paria". Hai sa incingem o propaganda de dragul vremurilor trecute. Cine e tribul care are cele mai multe sanse la victorie? E vre-un trib de starteri sau triburi ce au castigat alte lumi in trecut? Au trecut cam 3-4 ani de cand nu am mai jucat, asa ca probabil eu voi fi innobilat printre primii, dar voi ramane cu voi dragilor sa mai povestim despre unii, despre altii. :)

Asta este top 25 in momentul 19.11.19, ora 09.



Capture321.JPG
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Hehe. De pe 34 nu te am mai văzut Adenauer :]
Dacă pe vremea aia 5-6 k pp erau “multe” acum le bagi intr-o zi :]] in rest, cel mai bun sa câștige
 

DeletedUser35749

Dacă de cei din Shock ai auzit asta atunci de nenea Zmeul care a ajuns la 4k puncte in 5 zile apoi a primit ban ca nu erau mulțumiți cei de la inno ca le poma prea multi bani in cont ce ai auzit nenea osanda?:)))
(acum a luat-o de la capăt și a ajuns la 2.6k puncte in 2 zile)
Te salut adenauer, probabil mai bine nu reveneai...o sa ti se faca scârbă in cateva zile de ceea ce o sa vezi ca a ajuns jocu asta :))
 

osândă

member
Scor reacție
1
Nu am informatii legate de adminaj, daca a patiti asta a incalcat cateva reguli probabil!!
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Hehe. De pe 34 nu te am mai văzut Adenauer :]
Dacă pe vremea aia 5-6 k pp erau “multe” acum le bagi intr-o zi :]] in rest, cel mai bun sa câștige

De unde atat de multi bani? Cine isi permite sa cumpere atat de multe pp-uri?


Te salut adenauer, probabil mai bine nu reveneai...o sa ti se faca scârbă in cateva zile de ceea ce o sa vezi ca a ajuns jocu asta :))
Te salut si eu. Lasa ca nu o fi atat de rau. Placerea jocului ramane in continuare daca te tii departe de jocurile de culise. Nu conteaza neaparat ca pierzi satul, o iei de la inceput, dar tot te distrezi. :)
 
Ultima editare:

T-Bone

member
Scor reacție
1
eu ma bucur ca se baga PP-uri la greu...tre' sa traiasca si INNO si tre' sa traiesc si eu. Va foarte multumesc ca-mi cresteti viitoarele sate pe banii vostri :)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Dacă de cei din Shock ai auzit asta atunci de nenea Zmeul care a ajuns la 4k puncte in 5 zile apoi a primit ban ca nu erau mulțumiți cei de la inno ca le poma prea multi bani in cont ce ai auzit nenea osanda?:)))
(acum a luat-o de la capăt și a ajuns la 2.6k puncte in 2 zile)
Te salut adenauer, probabil mai bine nu reveneai...o sa ti se faca scârbă in cateva zile de ceea ce o sa vezi ca a ajuns jocu asta :))
Pai și ce sa înțelegem? Ca cine bagă multe pp poate sa folosesca Scripturi ilegale?
 

DeletedUser35749

Nu stiu de ce ai inteles asta din ce am zis eu :)). Clar nu
 

DeletedUser35749

Asta e o la început, în timp pp-urile nu o sa mai faca diferenta decât la ridicat zidurile la secunda
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
salut adenauer. pe langa gicu ai uitat sa ma mentionezi pe mine :))
pentru noi, bosorogii, nu ne mai ramane decat distractia, doar nu suntem nebuni sa ne punem cu astia de baga mii de pp uri zilnic...pentru ce? pentru un loc in top pe un joc care a trecut de mult de momentul de glorie? cine a avut de demonstrat ceva , a facut-o pe primele 25 maxim 30 lumi :) de cand a aparut depozitul si alte facilitati, jocul a devenit tip pay to win, si diferenta o face ala care da cu visa mai mult :))
nu ca n-as avea, dar nu vad rostul :))
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Te salut si eu Gaby, totusi sa stii ca te-am mentionat, erai trecut in acei "ceilalti paria" :D.
Intr-adevar, primele sa spunem 30 de lumi erau ceva placut. Am dus niste batalii crancene si pe extern si pe harta (bine, eu fiind noob, mai putin pe harta). Ceea ce totusia facut ca noi sa ne gandim cu o oarecare nostalgie la lumile trecute, a fost cu siguranta propaganda de pe extern.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Te salut si eu Gaby, totusi sa stii ca te-am mentionat, erai trecut in acei "ceilalti paria" :D.
Intr-adevar, primele sa spunem 30 de lumi erau ceva placut. Am dus niste batalii crancene si pe extern si pe harta (bine, eu fiind noob, mai putin pe harta). Ceea ce totusia facut ca noi sa ne gandim cu o oarecare nostalgie la lumile trecute, a fost cu siguranta propaganda de pe extern.


da, ceea ce a facut jocul sa fie misto a fost forumul extern , propaganda, certurile, circurile si toate cele :D
si jucatorii vechi, cu care te distrai indiferent de tabara din care faceai parte :) generatia noua cam lasa de dorit
 
Sus